Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Coś fajnego dla Mamy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Coś fajnego dla Mamy?

    moja sześcioletnia córka (przy pomocy taty) kupiła mi w prezencie ... pudełko do pakowania http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/90045
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Coś fajnego dla Mamy?

      Ja mam łatwą sprawę. Pasją mojej mamy jest numizmatyka dlatego zawsze kupuję jej albo nowy album, albo jakąś książkę na ten temat, albo akcesoria. Nie dokupuję za to niczego do kolekcji, bo ona sama wie najlepiej, czego obecnie poszukuje Postaraj się też "wstrzelić się" w zainteresowania swojej mamy. Pozdrawiam

      Skomentuj


        #18
        Odp: Coś fajnego dla Mamy?

        BYŁOBY SUPER GDYBY KAŻDA MAMA MIAŁA MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU DO SPA
        JEDNAK RZECZYWISTOŚĆ JEST INNA


        POLECAM DOMOWE SPA ZA MAŁE PIENIĄDZE
        http://allegro.pl/zestaw-planeta-spa...501747548.html
        PATRYŚ 10-09-2008


        Skomentuj


          #19
          Odp: Coś fajnego dla Mamy?

          Moja mama nie ma pojęcia o modzie więc zabieram ją na zakupy albo kupuję coś w internecie. Tak się składa, że w tym roku miała urodziny przed wspólnym wyjazdem na wakacje i na tej stronie znalazłam dla niej kostium kąpielowy.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Coś fajnego dla Mamy?

            Szczerze mówiąc ja znalazłam fajną biżuterię jaka jest biżuteria artystyczna bardzo fajna właśnie dla mam nie są może super modne ale mnie się podobały no i mamie też

            Skomentuj


              #21
              Odp: Coś fajnego dla Mamy?

              Fakt warto samemu przygotowywać takie cuda. Ale też jak ktoś nie ma do tego talentu (jak ja) to cudów nie zdziała… Moje wypieki klasyfikuję raczej w kategorii niewypałów roku. Ale znalazłam na to metodę. Gdy szykuje mi się wykwintniejsze przyjęcie, wtedy zamawiam czekoladki i dostaję je gotowe do domku. A przy tym jeszcze są pięknie opakowane. Nawet jak bym je wyjęła z kartoników, a szkoda bo są cudne, to i tak nikt nie uwierzy, że to dzieło moich rąk, albo też wcale nie spróbuje.
              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 16:58.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                ja kupilam poduszke ze zdjeciem moich szkrabow czyli jej ukochanych wnukow aby mogla miec ich zawsze przy sobie. oryginalny prezent i nie drogi koszt takiej poduszki to 50zl








                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                  Moja mama najmilej wspomina prezent w postaci filizanek z napisem kochanej mamie i kochanemu tacie

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                    ja dla mojej mamy co roku pisze wiersz oprawiam go, do tego dostaje kwiaty i drobny upominek np perfumy

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                      Swietny prezent Pewnie Twoja mama moglaby juz wydac tomik Twoich wierszy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                        Ja w tym roku na Dzień Matki będę niestety zagranicą, więc nie spotkam się ze swoją mamą.
                        Ale mam już plan - kupię prezent i zostawię go siostrze do przekazania, a do tego zamówię kwiaty i dostarczą je mamie do domu
                        Myślę, że fajnie to wyjdzie, bo pewnie niczego nie będzie się spodziewała, skoro nie będzie mnie w pobliżu.
                        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 08-05-2014, 16:59.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                          Napisane przez karolka31 Pokaż wiadomość
                          Ja w tym roku na Dzień Matki będę niestety zagranicą, więc nie spotkam się ze swoją mamą.
                          Ale mam już plan - kupię prezent i zostawię go siostrze do przekazania, a do tego zamówię kwiaty w laflora.pl i dostarczą je mamie do domu
                          Myślę, że fajnie to wyjdzie, bo pewnie niczego nie będzie się spodziewała, skoro nie będzie mnie w pobliżu.
                          na pewno mile sie zaskoczy i mysle ze lezka naplynie do oka )) fajny pomysl :-) ciekawe kiedy moje dzieci tak mnie beda zaskakiwaly

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                            ja dla mojej mamy co roku pisze wiersz oprawiam go, do tego dostaje kwiaty i drobny upominek np perfumy
                            Wow!! Fajny pomysł Ewelka.
                            Ja nie mam pomysłu na ten rok... pewnie będą kwiaty i szczery buziak



                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                              najwaznijsza jest pamiec)

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Coś fajnego dla Mamy?

                                niby tak ale chciałabym jednak czymś miłym zaskoczyć...



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X