Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czop śluzowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Czop śluzowy

    Moim zdaniem Biedronka powinna się udac do szpitala nie dlatego że odszedł czop tylko dlatego że krwawi bo moze być coś nie tak.
    Mi przed pierwszym porodem czop odszedł na kilka godzin przed skurczami. Przed drugim porodem az tydzien wczesniej a dopiero dzien przed zaczęłam krwawić dlatego przestraszylam się i pojechałam do szpitala.


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Czop śluzowy

      My gdybamy co Biedronka powinna zrobić a ona pewnie już urodziła


      Skomentuj


        #18
        Odp: Czop śluzowy

        Jestem jestem. Do szpitala nie pojechałam, bo ogólnie czuję się dobrze, wody mi nie odeszły a skurcze choć częste to nie są na tyle bolesne, żeby panikować. Co do krwawienia to jest to teraz delikatne plamienie. Ruchy dziecka czuję więc czekam, aż zacznie mocniej boleć. Porodu chyba nie przegapię

        Skomentuj


          #19
          Odp: Czop śluzowy

          No i super Fajnie, że wszystko w porządku, a porodu na pewno nie
          przegapisz


          Skomentuj


            #20
            Odp: Czop śluzowy

            Biedronka ja bym też spokojnie czekała na dalszy przebieg sytuacji, lepiej w domu polezeć niż na patologii i słyszec inne babki jak rodzą.
            wszystkiego dobrego zyczę

            a ja mimo ze mam 2 porody za sobą to nie wiem jak czop wyglada i wody płodowe hhehehe


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #21
              Odp: Czop śluzowy

              Moim zdaniem każda powinna zrobić jak jej intuicja podpowiada...
              Ja przyjechałam do szpitala w ostatniej chwili, czop odszedł mi 4 dni przed porodem (czytałam że może odejść nawet 4 tyg przed więc to nie jest ewidentny objaw porodu), na początku przestraszyłam się bo nigdy czegoś takiego nie widziałam...A po 4 dniach zaczęły się skurcze, do szpitala pojechałam kiedy skurcze były co 5 minut i zaczęłam krwawić, wcześniej miałam stały kontakt telefoniczny ze szpitalem. Wolałam być jak najdłużej w domu, za radą położnej wzięłam ciepłą kąpiel itp. Ogólnie byłam zadowolona z tego rozwiązania, synek mocno się ruszał więc byłam raczej spokojna, w domu rodziłam 6 godzin kolejne 6 w szpitalu.

              Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

              Różności do postów
              GALERIA OLAFKA

              Skomentuj


                #22
                Odp: Czop śluzowy

                Mi czop odszedł dwie godziny przed porodem!
                Wyglądał jak taki jakis czerwono-przezroczysto-żółty glut, z którym wyleciało też trochę krwi. To był dla mnie ewidentny znak, ze czas jechać do szpitala.
                Skurcze miałam od kilku godzin, ale nie byłam pewna, czy to już poród. Nabrałam tej pewności dopiero wtedy, gdy odszedł czop.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Czop śluzowy

                  Napisane przez biedronka-29 Pokaż wiadomość
                  Dziewczyny, czy Wam też przed porodem wypłynął czop śluzowy???? Jestem po terminie 6 dzień i wczoraj zaczęłam krwawić. Może określenie krwawić jest zbyt duże, był to raczej jednorazowy wypływ krwi. Do tego cały czas boli mnie brzuch mocno jak na okres, skurczy nie mam, a odrobiny krwi mam stale na wkładce. Czytałam, że ten śluz powinien być gęsty i podbarwiony krwią a u mnie nie jest gęsty i ma kolor brunatny. Bardzo się martwię, napiszcie coś!!!
                  dziewczyno!!!!!!!!!!!!!! Bóle jak na ores to skórcze głuptasie!!!!!!
                  szybko za tel. i do lekarza prowadzącego , bo ty rodzisz!!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Czop śluzowy

                    Napisane przez sikornik
                    W moim szpitalu jak zadzwoniłam przy pierwszych nieregularnych skurczach (ale dość bolesnych) z pytaniem co mam robić? (to było 2 dni przed terminem) to babka powiedziała wprost: nie przyjeżdżać niepotrzebnie, porodówka zawalona, najpóźniej zapraszamy 7 dni po terminie, chyba że peknie pęcherz
                    dokładnie w terminie wg @ pojechałam na izbe przyjęć powiedziałam że czekać nie będę i chcę rodzić, piguła mnie zjechała od dołu do góry, przyszedł lekarz zbadał i zapytał: to co Pani Natalio - rodzimy?
                    ... Urodziłam w terminie i jakoś okazało sie że miejsce dla mnie i Jonatana sie znalazło
                    Trzeba wsłuchać sie w swój organizm, jak trzeba to stanowczo postawić na swoim!
                    taaa... i poprosić o wywołanie porodu...
                    jakby nik nigdy nie słyszał że termin porodu to terminruchomy..

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Czop śluzowy

                      Ja u siebie nie zauważyłam wypadnięcia czopu śluzowego... Ale kiedy przyjęli mnie do szpitala(8dni po terminie) po badaniu ginekologicznym zaczęłam plamić i w ten sam dzień, a raczej wieczór dostałam skurczy i na nastepny dzień juz urodziłam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Czop śluzowy

                        Ja też nie zauważyłam , po kroplówkach opiero zaczęła mi krew lecieć trochę i zaczęły się bóle, bóle były silne ale ćwiczyłam i chodziłam pod prysznic i pomagało

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X