Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cesarka i instynkt macierzynski

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Cesarka i instynkt macierzynski

    Chyba najlepiej decyzję o cesarskim cięciu pozostawić w rękach lekarza, oni się na tym znają. Jeśli nie ma przeciwskazań to ja też namawiać do siłami natury

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Cesarka i instynkt macierzynski

      Wiadomo, ze to zawsze lekarz decyduje co i jak. Ale znam kilka dziewczyn, które chętnie by zapłaciły żeby lekarz tylko zrobił cc. Jedna nawet pytała się ile kosztuje cc na życzenie.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Cesarka i instynkt macierzynski

        Hmm ale z tego co wiem, może sobie zrobić cesarkę "na życzenie" we wrocławiu ceny to ok 2 tys złotych. Moim zdaniem drogo no ale jest taka możliwość

        Skomentuj


          #79
          Odp: Cesarka i instynkt macierzynski

          Pewnie, ze można, ale też nie każdy lekarz chce zrobić cc na życzenie. Znajoma która chciała opowiadała, ze lekarz uparł się, ze urodzi siłami natury i nie było rady. Kobieta już nie chciała walczyć, bo skurcze i te sprawy, wiec sobie odpuściła.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Cesarka i instynkt macierzynski

            W moim przypadku decyzja o cesarce zapadła niespodziewanie, szybko i nawet nie miałam szans, zastanowić się o co chodzi tak naprawdę z cesarką. Od początku ciąży byłam pewna, że chcę rodzić naturalnie, byłam tak nastawiona psychicznie, że nie brałam pod uwagę innych opcji. Ciąża przebiegała prawidłowa, dzidzia ułożona idealnie. Jednak na ostatniej wizycie kontrolnej u ginekologa spadło tętno małej... Akcja rozwinęła się bardzo szybko, karetka, szpital cesarka. Instynkt? Od pierwszej chwili Nawet z karmieniem piersią nie miałam żadnego problemu

            Skomentuj


              #81
              Odp: Cesarka i instynkt macierzynski

              nigdy nie myślałam o cesarce na życzenie, moja pierwsza ciąża przebiegała w porządku lekarz mówił że będzie poród naturalny i tak byłam nastawiona, cięcie było w ostatniej chwili.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Cesarka i instynkt macierzynski

                Z tego co wiem po cesarce nawet dłużej dochodzi się do siebie i nie rozumiem kobiet które decydują się na cesarkę na życzenie, przecież to jeszcze więsza ingerencja

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Cesarka i instynkt macierzynski

                  Ja też nie rozumiem takich kobiet. Patrząc nawet na oddział, mamy po naturalnym śmigały uśmiechnięte, a ja ledwo się prostowałam. A najbardziej dobijał mnie fakt, że po cięciu będę musiała zostać dłużej w szpitalu, na szczęście nie! Jaka byłam wniebowzięta, gdy usłyszałam,że jak będzie wszystko dobrze to 2 doby i wychodzę.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Cesarka i instynkt macierzynski

                    Ja bardzo chciałam cesarkę na życzenie. Ale jak juz przyszło co do czego i ta cesarka była ze wskazań medycznych i myśląc o tym jak bardzo po niej cierpiałam i długo dochodziłam do siebie to już wiem jakie to jest nieprzyjemne i jednak najlepiej rodzić tak jak natura zaplanowała(oczywiście jeśli nie ma przeciwwskazań).

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Cesarka i instynkt macierzynski

                      Jestem po cesarce i mój instynkt macierzyński ma się bardzo dobrze, a ostatnio nawet mąż stwierdził, że ma się za dobrze Jak zwykle to, co mówią trzeba podzielić na pół

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X