Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie kosmetyki???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    tak może z innej beczki,odkryłam ostatnio chusteczki Bobini jak dla mnie rewelka.nawilżające,nie kleją się później,za taką cenę warto

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      u nas króluje nivea

      Skomentuj


        #18
        My używamy kosmetyków Hipp. Mają fajny zapach, bardzo delikatny
        i nie podrażniają. Do pupy "nieśmiertelny" sudocrem"
        a co do chusteczek to Huggies Pure.
        Są grubsze, dobrze nawilżone no i rzeczywiście bezzapachowe.
        Bo wszystkie inne to po kilku paczkach zapach zaczyna mi przeszkadzać.
        Myślałam, że Nivea Pure będą też bezzapachowe ale nie są.


        Skomentuj


          #19
          witajce
          Ja używam kosmetyków Bubchena. Na początku używałam Bambino ale mój mały bardzo sie na nie uczulił i przez pewien czas uzywałam Oilatum,ale koleżanka poleciła mi właśnie Bubchena i jestem bardzo zadowolona. Synek nie ma żadnych wysypek, a przy tym ładnie pachnie

          Skomentuj


            #20
            Ja od samego początku używam całej serii Nivea Baby.
            Mój mały niema po nich żadnego uczulenia, a dodatkowo są to kosmetyki wnaprawdę w przystępnej cenie

            Skomentuj


              #21
              PonoC najlepiej jest używać jednej firmy kosmetyków, więc używam płynu i kremu Oilatum-jest naprawdę świetny: nie uczula, nie podrażnia i nawilża skórę. Jest tylko troszkę droższy i nioe jest dostępny w marketach tylko w aptekach i internecie. Wcześniej stosowałam oliwkę nivea ale maluszek dostał wysypki. Oliwek wogóle nie polecam bo zamykają pory, no chyba, że dolaną do kąpieli. Na dwór polecam krem nivea na każdą pogodę

              Skomentuj


                #22
                Gadzinka80 co masz na myśli pisząc 'całej serii' możesz napisać co kupiłaś na początek?? ja też chcę zainwestować w nivee
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                  Gadzinka80 co masz na myśli pisząc 'całej serii' możesz napisać co kupiłaś na początek?? ja też chcę zainwestować w nivee
                  Kilka postow nizej wypisalam wszystkie produkty z serii Nivea dla dzieci, a pod spodem co wystarczy (raczej) na poczatek.

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    #24
                    No tak faktycznie
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      #25
                      A tak wogole to dokupilam jeszcze ta zasypke, napewno sie przyda, a nie ma co raczej przyzwyczajac od malego maluszka do np. sudocremu, tak mi sie przynajmniej wydaje.

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        a sluchaj jak to jest z tymi zasypkami? to najpierw sie pupe smaruje kremem na odpazenia i jeszcze na to tą zasypkę czy wystarczy jedno z nich?
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          #27
                          Odpowiadając na pytanie:
                          Ja korzystam jedynie z:
                          - kremu przeciw odparzeniom
                          - kremu pielęgnacyjnego (używam go jedynie po kapieli zamiast oliwki)
                          - żelu do mycia ciała i włosów
                          - chusteczek pielegnacyjnych Soft&Care
                          To Ci w zupełności wystarczy. Mój Kacperek ma w tej chwili 14 tygodni i nic innego z kosmetyków nieużywam.
                          Krem przeciw odparzeniom i żel do mycia starczy Ci na około miesiąc, krem pielęgnacyjny na jakieś 2 i pół miesiąca no a chusteczki to w zależności od tego jaka masz wprawe mi na początku szły 3 do 4 opakowań tygodniowo w tej chwili juz zmniejszyło się to do jakis dwóch opakowań ( doszłam do wprawy przy wycieraniu pupci )

                          Skomentuj


                            #28
                            Co do zasypki to nieużywałam tego nigdy i tak naprawde niewiem po co to produkują. W zupełności wystarczy krem przeciw odparzeniom, który stosuje sie bezposrednio na wytarta uprzednio pupcie chusteczkami

                            Skomentuj


                              #29
                              Ja uzywam kosmetykow Mustela ale wczesniej mielismy Nivea i bylam zadowolona.
                              Do smarowania pupy bepanthen od samego poczatku(maly jakos nie toleruje nic innego).

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                                a sluchaj jak to jest z tymi zasypkami? to najpierw sie pupe smaruje kremem na odpazenia i jeszcze na to tą zasypkę czy wystarczy jedno z nich?
                                Nie,nie ja bede robic tak jak moja siostra, zasypka codziennie a jak sie pojawia jakies zaczerwienienia i odparzenia to wtedy sudocrem.

                                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X