Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witaminy dla ciężarnych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Witaminy dla ciężarnych

    To prawda, bardzo trudno zapewnić odpowiednią ilość kwasu foliowego z diety, dlatego często kobietom planującym ciążę lekarze polecają folik. Należy go zacząć przyjmować w dawce 0,4 mg na 4 – 6 tygodni przed ciążą.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Witaminy dla ciężarnych

      ja tez biorę folik czyli kwas foliowy ginekolog kazał mi kupic zestaw witamin dla kobiet w ciąży bo wyniki nie najlepsze ale jeszcze nie wie które kupić

      Skomentuj


        #78
        Odp: Witaminy dla ciężarnych

        lekarz powinien powiedzieć ci co masz dokładnie brać, bo wiesz, ze zbyt duża ilość witamin powoduje duża wagę urodzeniową dziecka. Według mojego lekarza to tylko folik można brać bez obaw.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Witaminy dla ciężarnych

          może i lerkarz powinien dokładnie wskazać jakie witaminy powinnam brac ale powiedział zebym kupiła zestaw witamien dla kobiet w ciąży i ze jest ich duzy wybór

          Skomentuj


            #80
            Odp: Witaminy dla ciężarnych

            Wiem, że duży, ale zdrowa dieta powinna wystarczyć. Trzeba jeść warzywa zwłaszcza zielone, owoce. A kwas foliowy dodatkowo działa uspokajająco i zapewnia też zdrowy sen

            Skomentuj


              #81
              Odp: Witaminy dla ciężarnych

              Napisane przez Misiaczek69
              Kwas foliowy to podstawa podczas starania sie o dzieciaczka Ja biore Chela Ferr - kwas foliowy+zelazo - super polaczenie!
              Czemu to jest takie super połączenie? Pamiętam ze dla mnie branie żelaza w ciąży było problematyczne bo miałam po nim zaparcia i musiałam pilnować żeby brać go miedzy posiłkami i nie popijać herbatą a witaminy łykałam wieczorem.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Witaminy dla ciężarnych

                no ja sie zgadzam że chelaferr to dobre połaczenie zelaza z kwasem, bo ja np miałam anemie jeszcze przed ciążą więc uzupełnianie zelaza było konieczne a tu masz wszystko w jednej tabletce. Mi sie nic nie działo po nim, żadnych zaparc czy też nudności. Moja kumpela miała jazdy po kwasie bo ciagle wymiotowała, ja tego nie miałam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Witaminy dla ciężarnych

                  Ja piję inofem, ma odpowiednią dawkę kwasu foliowego. Poza tym reguluje hormony przy pcos a ja niestety na to choruję. Zależy mi na dziecku i mam nadzieję, że ten suplement mi pomoże. Póki co staramy się dopiero pół roku - to niedługo zważywszy na inne kobiety z tą chorobą.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Witaminy dla ciężarnych

                    opróćz kwasu foliwoego łykałam jeszcze dha w tabletkach przez prawie całą ciąże, bo się naczytałam o dobrym wpływie tych kwasów na rozwój mózgu i rozwój wzroku dziecka

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Witaminy dla ciężarnych

                      Ja długo przed zajściem brałam sam kwas foliowy. Potem lekarz polecił mi femibion 1 a po 12 tygodniu ciąży femibion 2 +( z kwasem DHA). No i żelazo na anemię.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Witaminy dla ciężarnych

                        Witaminy dla kobiet w ciąży są przeróżne, najbardziej znane, to oczywiście kwas foliowy Zachęcam do obserwowania portali medycznych http://adamed.expert/ właśnie w czasie ciąży. Znajdziesz tam wiele ciekawych podpowiedzi.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Witaminy dla ciężarnych

                          Ostatnio dość często spotykam się z inofem. Czytałam już parę artykułów i ma on pozytywne opinie. Podawany jest w leczeniu poprawy płodności. Zawiera kwas foliowy z nośnikiem dla niego przez co lepiej się wchłania. Zastanawiam się nas kupnem tego większego opakowania. Akurat będzie na rok.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Witaminy dla ciężarnych

                            boże na miesiąc miało być chyba jeszcze śpię

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Witaminy dla ciężarnych

                              Ha ha no właśnie tak czytam i się zastanawiam skad takie zapasy inofemu wzięłaś i za ile ha ha A tu na miesiąc czyli normalnie A długo już go pijesz? Ja od niedawna ale powoli zaczynam odczuwać różnicę w samopoczuciu na plus oczywiście. Inofem ma bardzo dobry skład i faktycznie poprawia stan hormonów.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Witaminy dla ciężarnych

                                Ja póki co biorę kwas foliowy bo staramy się o dziecko od kaiegoś czasu. Niestety nie wychodzi. Mam plan, że jeśli do końca roku nie zobaczę dwóch kresek na teście to umówię się na wizytę do http://macierzynstwo.com.pl/ Mają tam świetnych lekarzy i sprzęt, moga przeprowadzic in vitro. Dlatego werzę, że mogą mi pomóc w tej klinice.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X