Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witaminy dla ciężarnych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Witaminy dla ciężarnych

    Napisane przez kropla Pokaż wiadomość
    Czysty kwas foliowy tzn syntetyczny jest przyswajalny w całości, dlatego sam folik tutaj w zupełności wystarczy.

    Metafolina zawarta w femibionie jest od razu przyswajalną formą kwasu foliowego.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Witaminy dla ciężarnych

      Tak też o tym słyszałam, że nie wszystkie kobiety dobrze przyswajają kwas foliowy, można to sprawdzić na podstawie badań, które nie są tanie lub właśnie przyjmować preparaty z metafoliną.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Witaminy dla ciężarnych

        W pierwszej ciąży brałam Elevit, wszystko było dobrze, gdyby nie rozmiar tych witamin. Zdecydowanie za duże. A ja ogólnie mam problemy z połykaniem tabletek- gorzej niż dziecko. W kolejnej brałam Femibiom, w sumie w czasie starań również... Łatwe do połknięcia. Wyniki całą ciążę miałam dobre także pełne zadowolenie z tych witamin.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Witaminy dla ciężarnych

          To ja teraz biorę MultiCODE, które jest całkowicie nową multiwitaminą. Przede wszystkim chodzi tutaj o bardzo wysoką przyswajalność witamin i minerałów zawartych w tych tabletkach. Żaden inny produkt na rynku nie miał tak dobrych wyników. Chodzi tutaj o pojęcie biodostępność tych witamin. Poza tym preparat ten nie ma żadnych konserwantów czy sztucznych barwników.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Witaminy dla ciężarnych

            Metafolina zawarta w femibionie
            Dla mnie to niezrozumiałe, po co brać tyle suplementów na raz skoro sam kwas foliowy wystarczy. Każdy lekarz ci to samo powie

            Skomentuj


              #36
              Odp: Witaminy dla ciężarnych

              witajcie . jestem mama 5 letniej Weroniki i ostatnio zapragnelismy miec 2 dziecko . dodam ze razem z mezem mamy konflikt serologiczny i jak to bywa z facetami jest bardziej spanikowany niz ja . u ginekologa juz byłam na razie żadnego " dzikiego lokatora nie mam " wiec musimy trenowac musze zrobic badania grupe krwi no i zaczełam jesc kwas foliowy

              teraz tylko mam pytanie jak to jest z owulacja dniami płodnymi jak je liczyc prosze o pomoc wiem ze to glupie pytanie ale ja nie stety nie wiem a jak robie sobie w kalkulatorach to wychodza różne dni

              Skomentuj


                #37
                Odp: Witaminy dla ciężarnych

                U każdej kobiety jest inaczej, ale przeważnie owulacja występuje w połowie cyklu lub zaraz po miesiączce, ale dobrze że zaczęłaś brać kwas foliowy, mężowi też go możesz podsunąć

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Witaminy dla ciężarnych

                  Jest wiele zasad dotyczących prawidłowego żywienia i suplementacji w trakcie starań o dziecko i ciąży. Oprócz kwasu foliowego, zaleca się np. jod czy kwasy OMEGA3. Koniecznie przeczytajcie bardzo dobry i przystępny poradnik dla kobiet dotyczący żywienia opracowany przez ekspertów Instytutu Matki i Dziecka.
                  http://www.imid.med.pl/klient1/uploa...ty_w_ciazy.pdf
                  Zostań Rodzicem

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Witaminy dla ciężarnych

                    Lepiej porozmawiać o tym z lekarzem, bo żadna suplementacja nie zastąpi folika, który pomaga w rozwijaniu się układu nerwowego u dziecka.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Witaminy dla ciężarnych

                      My każdą ciążę planowaliśmy więc pare miesięcy przed staraniem się brałam już kwas foliowy. Potem przyjmowałam go do 3 miesiąca ciąży a dodatkowo przez cały ten okres witaminki dla ciężarnych Prenatal.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Witaminy dla ciężarnych

                        ja w ciąży i po porodzie Pfarmaton Matruella tylko to mi przechodziło przez gardło jak męczyły nudności i rewolucje żołądkowe - i jakoś korzystnie cenowo to wychodziło za duże opakowanie 60 tabletek płaciłam coś koło 70 złotych w aptece

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Witaminy dla ciężarnych

                          O, to sporo, ja za folik płacę około 14 zl za 90 tabletek, które wystarczają mi aż na 3 miesiące

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Witaminy dla ciężarnych

                            Przed ciążą bralam tylko kwas foliowy a jak już zaszłam to do tego jeszcze Prenalen Plus- polecam. Dobrze się po nim czułam i łatwo się go łyka- mała kapsułka

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Witaminy dla ciężarnych

                              Napisane przez kropla Pokaż wiadomość
                              O, to sporo, ja za folik płacę około 14 zl za 90 tabletek, które wystarczają mi aż na 3 miesiące
                              mi starczają na krócej, bo mój mąż też bierze, ale póki co jesteśmy w fazie starań o dzidzie

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Witaminy dla ciężarnych

                                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                                Przed ciążą bralam tylko kwas foliowy a jak już zaszłam to do tego jeszcze Prenalen Plus- polecam. Dobrze się po nim czułam i łatwo się go łyka- mała kapsułka
                                Nie Prenalan plus tylko Pregna plus Prenalan to syrop i tebletki dla ciężarnych które brałam przy przeziębieniu ;p Przepraszam za moje roztrzepanie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X