Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy to dobry moment na drugie dziecko??

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: czy to dobry moment na drugie dziecko??

    Witam,

    myślę, że im mniejsza różnica wieku tym jednak fajniej. Na początku może być ciężko, ale później dzieci się z sobą bawią i jest łatwiej. Akurat mam brata rok młódszego i siostrę 10 lat młodszą i zawsze miałąmlepszy konktat z bratem.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: czy to dobry moment na drugie dziecko??

      My chcieliśmy mieć małą różnicę, jak córka miała 11 miesięcy zaczeliśmy starania. różnica między dziećmi rok i dziewięć miesięcy Jest ciężko ale ja mam założenie że raz w pieluchach a dobrze. Później wrócę do pracy i do normalnego życia








      Skomentuj


        #18
        Odp: czy to dobry moment na drugie dziecko??

        My tez chcemy jedno po drugim to ze względu na mój wiek, ale już się waham (mimo iż jeszcze jedno nie urodzone) nie wiem jak bym dala rade z rocznym dzieckiem będąc w ciąży (mdłości. osłabienie itp.)

        Skomentuj


          #19
          Odp: czy to dobry moment na drugie dziecko??

          Napisane przez akuriata Pokaż wiadomość
          My tez chcemy jedno po drugim to ze względu na mój wiek, ale już się waham (mimo iż jeszcze jedno nie urodzone) nie wiem jak bym dala rade z rocznym dzieckiem będąc w ciąży (mdłości. osłabienie itp.)
          Nie jest aż tak źle, najgorzej tylko ja dziecko chce na ręce a tu brzuszek. nie wolno dźwigać. Ja czsem musiałam moje tachać na 4 piętro to mały 10 kg miał a ja dodatkowo wazyłam 10 klg na plusie więć 20 kg tachania masakra. Ale jak już młodsze będzie miało rok zapewne będzie fajnie, sama nie moge się doczekać

          Skomentuj


            #20
            Odp: czy to dobry moment na drugie dziecko??

            Też bym chciała drugie dziecko jak pierwsze będzie miało roczek, ale czy się uda? Czy będą warunki? Chciałabym w miarę wszybko by się nie odzwyczaić by dzieciaki razem się wychowywały, podobne były wiekowo.

            Skomentuj


              #21
              Odp: czy to dobry moment na drugie dziecko??

              Jest cieżko, ale wiadomo do przetrwania. My musieliśmy mieć drugie tak czy tak bo gdybyśmy wtedy się nie postarali to już teraz byłoby za późno . Mam do wycięcia wszystko i czekanie by pogorszyło sytacje. A tak byłam na tabletkach które jeszcze wywołały okres i jakoś to tam poszło. Póki co karmie więc nic się nie dzieje, ale nie ma czasem co czekać za drugim dzieckiem bo może być za późno.

              Skomentuj


                #22
                Odp: czy to dobry moment na drugie dziecko??

                Wiecie co? Podobno nigdy nie ma odpowiedniego czasu ani na jedno ani na drugie dziecko Zawsze coś, no zawsze, najlepiej to se wpaść i po sprawie ha ha ha

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: czy to dobry moment na drugie dziecko??

                  haha no wtedy to już wyjścia nie ma na planowanie i zastanawianie się czy się chcialo czy nie Trzeba wychować i już.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: czy to dobry moment na drugie dziecko??

                    Dlatego to jest najlepsza opcja ha ha ha

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: czy to dobry moment na drugie dziecko??

                      Witam. Taki sam temat został już poruszony na forum. Dlatego, by nie dublować wątków, ten zamykamy i zapraszamy do kontynuowania dyskusji tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=696. Pozdrawiam

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X