Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zepsute ząbki u dwulatka

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: zepsute ząbki u dwulatka

    Ajona to faktycznie dobra pasta, ale nawet dorośli powinni jej używac zamiennie z inną. Lepiej używac innej pasty dla maluchów. Poza tym można nawet robić własną... na którymś wątku była przepis

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: zepsute ząbki u dwulatka

      Jak tylko pojawią się pierwsze ząbki trzeba myć. Dzieciak z czarną próchnicą to masakra jakaś, skrajne zaniedbanie.

      Skomentuj


        #18
        Odp: zepsute ząbki u dwulatka

        Tym bardziej, że zepsute mleczaki mogą miec wpływ na zęby stałe.

        Skomentuj


          #19
          Odp: zepsute ząbki u dwulatka

          Nasze dziecko od samego początku miało ajonę bez fluoru i jak dotąd nic złego się nie stało. Zęby ma tak na prawdę w idealnym stanie. Czy na pewno odpowiednio o nie dbaliście?

          Skomentuj


            #20
            Odp: zepsute ząbki u dwulatka

            Mojej kuzynki córka miała ten sam problem. Mała niecałe 2 lata a zęby czarne. Byli z tym u lekarza i ten im powiedział,że to najprawdopodobniej od antybiotyku. A co się potem w praniu okazało... Jak się w nocy budziła to dawali jej herbatkę z kilkoma łyżeczkami miodu. Nie wspomnę już o słodyczach...Teraz to już ma tak zepsute ząbki,że stomatolog za głowę się łapie. Masakra!



            Skomentuj


              #21
              Odp: zepsute ząbki u dwulatka

              Podpiszę się pod tym, co było tu już mówione podstawa to dobry dentysta. Jeśli nie wiemy, co się dzieje i z jakiego powodu to po to są osoby, które się na tym znają lepiej do nas.
              Ja mam w Bytomiu świetnego dentystę w gabinecie Blue Klinik i tam mi wszystko tłumaczą. Pamiętajmy, że nawet mając te same objawy możemy potrzebować innej pomocy.

              Skomentuj


                #22
                Odp: zepsute ząbki u dwulatka

                ja przetestowałam najpierw na mnie denstystkę potem poszłam z mała, teraz jak chodze z nia do gabinetu, to sama na fotel wchodzi i narzeka ze za krótko

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: zepsute ząbki u dwulatka

                  To u nas u tego dentysty podobnie. Naprawdę można dziecko przekonać do dbania o zęby bez zbędnego stresu.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: zepsute ząbki u dwulatka

                    Bardzo dobrym specjalistą jest Pan Doktor http://stomatologkosakowo.pl/ jeśli ktoś mieszka w trójmieście. Muszę przyznać iż ceny są wysokie ale jakoś wykonania usługi jeszcze lepsza. Nie stety za jakoś trzeba zaplacić cenę ale dla zdrowia się nie oszczędza.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: zepsute ząbki u dwulatka

                      Z past to ajona, bardzo duże znaczenie ma systematyczność, miękka szczoteczka. W ten sposób zęby powinny powrócić do normalności, a po jakim czasie to nastąpi? Trudno powiedzieć, na pewno nie od razu, ale po tym czasie zęby będą idealne.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: zepsute ząbki u dwulatka

                        Mój z kolei czterolatek coś narzeka na ból zęba i też myślę aby go zaprowadzić do dentysty ale póki co najpierw mówię i namawiam na wizytę bo się boi panicznie :/ Ale za to codziennie ładnie ząbki myją i sama nie wiem może to dziąsełka może bolą ??? Wizyta i tak mogłaby być nawet profilaktycznie żeby i się oswoił z tym ale coś widzę że ciężko będzie

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: zepsute ząbki u dwulatka

                          [QUOTE=Lara5;353179]Mój z kolei czterolatek coś narzeka na ból zęba i też myślę aby go zaprowadzić do dentysty ale póki co najpierw mówię i namawiam na wizytę bo się boi panicznie :/ Ale za to codziennie ładnie ząbki myją i sama nie wiem może to dziąsełka może bolą ??? Wizyta i tak mogłaby być nawet profilaktycznie żeby i się oswoił z tym ale coś widzę że ciężko będzie[/QUOTE

                          Warto wybrać się z dzieckiem na kilka wizyt do dentysty przed przystąpieniem do leczenia ząbków. Tak żeby dziecko zapoznało się z gabinetem i stomatologiem. Zeby zobaczyło, że w takim gabinecie jest milo i przyjemnie i nic mu nie grozi

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: zepsute ząbki u dwulatka

                            Właśnie już od pewnego czasu próbuję go namówić na wizytę ale u niego strach jest większy Nawet nagroda obiecana do niego nie przemawia

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: zepsute ząbki u dwulatka

                              polecam pójście do dentysty, bo to dość ciekawy przypadek, ale nie martw się, nawet jeśli coś się z tymi ząbkami stało, to i tak wyrosną mu nowe.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: zepsute ząbki u dwulatka

                                Witam! Podobny temat został poruszony na forum. Dlatego ten wątek zamykamy, by nie dublować. A do dalszej dyskusji serdecznie zapraszam tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...ht=pr%F3chnica

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X