Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Policzki nieładne ...;-(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Policzki nieładne ...;-(

    Hej chciałam sie spytac czy ktoś wie co dzidzi male 2-3 miesięczne moze miec na policzkach , czy to jakies uczulenie czy jakas choroba , bo mojej niuni cos takiego wyskoczylo ze nie chce zejsc, jest czerwone , troszke kropkowate ... poradzcie cos ...
    Katarzyna
  •    
       

    #2
    Witaj
    Takie czerwone, chropowate, czasem jakby polakierowane policzki to najczęściej objaw alergii. Pewnie na białko mleka krowiego.

    A może jakiś kosmetyk stosujesz, który uczulił dziecko? Krem?

    Czy oprócz tych zmian na policzkach dzieje się coś jeszcze?

    Skomentuj


      #3
      hmmm , w sumie to po kapieli smaruje jej twarz kremem z lini nivea , moze cos zjadlam ze jej tak wystapilo ...
      Katarzyna

      Skomentuj


        #4
        a moze to tez miec zwiazek z mlekiem modyfikowanym ze ja uczula?
        Katarzyna

        Skomentuj


          #5
          Nie wiem dokladnie czy to samo dolega twojej corci, ale moja mniej wiecej w tym wieku miala lojotokowe zapalenie skory. Na policzkach miala takie drobniutkie czerwone plamki, ktore po kilku dniach zrobily sie takie troche chropowate. Dermatolog kazala zam po prostu nawilzac mocno skorke dermopantenem albo kremikiem oilatum i po tygodniu przeszlo ;-)
          Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

          www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

          Skomentuj


            #6
            ja juz sama niewiem , duzo sie czyta teraz o atopowym zapaleniu skóry u niemowląt , dzis pojde do lekarza z mała to pewnie sie dowiem co jest w koncu , dziekuje za opinie pozdrawiam
            Katarzyna

            Skomentuj


              #7


              To daj znac co powiedzial lekarz. Moze Ci wypisze masc chlorofilowa? Jak u mnie sie cos takiego pojawia to smaruje i znika. U nas to objaw alergii..
              D

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                hmm tyle ze ani ja ani maz niejestemy alergikami , moze faktycznie mleko krowie uczulilo , bo ostatnio zjadlam naleśniki z serem wiejskim hehe a karmie malutka piersią ...
                Katarzyna

                Skomentuj


                  #9
                  a z opinia lekarza dam znac , ;-)
                  Katarzyna

                  Skomentuj


                    #10
                    malec mojej siostry miał to samo....okazało się, że jest uczulony na krowie mleko Byli u lekarza i dał jakaś maść i przeszło po kilku tygodniach.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      no i wiadomo ze ma taki poczatek AZS , lekarka przepisala masci i krem i bedziemy smarowac niunie , mam nadzieje ze przejdzie szybko pozdrawiam
                      Katarzyna

                      Skomentuj


                        #12
                        U mojego synka pojawiły sie plamki na buzi od ok 4 miesiąca, po 6 miesiącu gdy odstawiłam od cyca przeszłam na bebilon 2.Plamaki na buzi nie schodziły okazało sie ze to skaza białkowa.Mały przeszedł bez problemu na bebilon Pepti i teraz juz troszke buziunia sie poprawia.Dostałam pełno maści i kremów, ale tych na bazie sterydów nie stosowałam troszke sie bałam o skóre synka bo dostał bardzo mocne.
                        Wojtuś 28.11.2007

                        Skomentuj


                          #13
                          Hej mojej nniuni juz przeszlo , dalismy ja do kapieli z plynem Oilatum , smarowalam jej kremikiem i przeszlo i ma śliczna buzie
                          Katarzyna

                          Skomentuj


                            #14
                            No to super, ja malego mojego kape cały czas w oilatum skóra jest piękna ale jedynie zmiany są na polikach
                            Wojtuś 28.11.2007

                            Skomentuj


                              #15
                              Mój miał zmiany łojokotowe do tej pory ma znika i sie pojawia...smaruje maścia...
                              Bartuś 26.06.08
                              Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X