Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poród i wychowanie rocznik 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Poród i wychowanie

    Jak go mierzyłam to ma 65cm, a jeśli chodzi o wagę to nie mam pojęcia zielonego. Mamy wizytę kontrolną 7 stycznia to się dowiem .
    Ja jestem ze Stargardu .
    Ja też karmie piersią a obiadki zaczęłam wprowadzać z 4 dni temu . 29 sierpnia Kubuś skończy 4 miesiące .

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Poród i wychowanie

      a moj juz 2 stycznia skonczy 5 miesiecy ale ten czas zlecial
      ja 6 stycznia ide na ostatnie szczepienie mialam isc 16grudnia ale nie bylo juz miejsc pozniej swieta, Nowy Rok i dopiero na 6 moglam go zapisac. Tez jestem ciekawa ile wazy bo taki sie ostatnio ciezki zrobil ze szok jak bylam 29 listopada to wazyl rowne 6 kilo a ma az 70cm juz!!!
      a jak idzie Kubusiowi jedzenie sloiczkowe??lubi nowe smaki??bo moj na poczatku probowal ale nie zabardzo jadl a jabluszka to wogole nie lubi pluje nim:P uwielbia za to banany z hippa




      http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

      Skomentuj


        #18
        Odp: Poród i wychowanie

        Ja byłam 24 listopada to ważył 5,900. Kubuś urodził się 4 tyg przed czasem... Tzn. w 36tyg. + 2 dni... Ale 10 w skali Apgar, więc jestem bardzo zadowolona!
        Goshee zaczęliśmy od dyni z ziemniaczkami! Aż się wzdrygał, pluł płakał... Jednym słowem KLĘSKA! Więc dziś kupiłam mu delikatną marchewkę gerbera czy Bobovita i aż buzie otwierał, nawet śliniak się nie przydał. Następnym razem kupię już marchewkę + ryżyk i powoli będziemy próbować nowych smaków .
        Fajnie, że jesteś bo pusto było tu u sierpniowych mam.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Poród i wychowanie

          To powiem Ci ze no sporego masz synusia
          Wiesz Kubusiowi juz nie chcialo sie siedziec w brzuszku i dlatego przyspieszyl swoje wyjscie ale najwazniejsze ze zdrowy. Ja mojego w 39 tc urodzilam
          Pierwsze jedzonko Oliwierka to byla wlasnie marchewka z ryzem pozniej jablko marchew no i po kolei wszystkie smaki sloiczkow a jakie kupy smierdzace robi po tych jedzonkach
          No szkoda ze tylko my sierpnioweczki jestesmy




          http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

          Skomentuj


            #20
            Odp: Poród i wychowanie

            Jak duży Oliwierek się urodził? Opisz swój poród .

            Skomentuj


              #21
              Odp: Poród i wychowanie

              ja mialam cc ale dlatego ze moj porod trwal 12h i przez ten caly czas mialam rozwarcie na 1cm i wogole sie nie rozwieralo...skurcze co 30s!!a rozwarcie nadal 1cm myslalam ze umre z bolu z dzidzia bylo wszystko okej ze mna tez ale lekarz stwierdzil ze jak do tej pory przy takich skurczach nie bylo rozwarcia to juz nie bedzie i zrobil mi cc
              Oliwulek wazyl 3100 i mial 52cm
              a c Ciebie jak bylo ze w 36tc urodzilas??




              http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

              Skomentuj


                #22
                Odp: Poród i wychowanie

                Napisane przez goshee Pokaż wiadomość
                ja mialam cc ale dlatego ze moj porod trwal 12h i przez ten caly czas mialam rozwarcie na 1cm i wogole sie nie rozwieralo...skurcze co 30s!!a rozwarcie nadal 1cm myslalam ze umre z bolu z dzidzia bylo wszystko okej ze mna tez ale lekarz stwierdzil ze jak do tej pory przy takich skurczach nie bylo rozwarcia to juz nie bedzie i zrobil mi cc
                Oliwulek wazyl 3100 i mial 52cm
                a c Ciebie jak bylo ze w 36tc urodzilas??
                Ja się przesiliłam i odeszły mi wody. Mały ważył 3kg i 51cm długi. Rodziłam naturalnie przez 5 godzin (parłam 45 minut). Do szpitala poszłam na piechotę dzięki czemu główka małego była już wstawiona do kanału rodnego . Nie nacinali mnie nie pękałam. Generalnie wszystko poszło bez komplikacji. Tylko rodzic dzieci .

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Poród i wychowanie

                  to tylko pozazdroscic ja to nastepne dziecko tylko cesarka bede rodzic i to wczesniej zapowiedziana!najwyzej zaplace:P daj spokoj tyle meczarni ehh ale to prawda jak sie zobaczy dzidzie to o calym bolu sie zapomina




                  http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Poród i wychowanie

                    Napisane przez goshee Pokaż wiadomość
                    to tylko pozazdroscic ja to nastepne dziecko tylko cesarka bede rodzic i to wczesniej zapowiedziana!najwyzej zaplace:P daj spokoj tyle meczarni ehh ale to prawda jak sie zobaczy dzidzie to o calym bolu sie zapomina
                    To fakt . A kiedy planujesz drugie dziecko?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Poród i wychowanie

                      spokojnie najpierw jednego lobuziaka trzeba wychowac ale mysle ze tak za 3 lata mozna juz probowac hihi Oliwierek to moj pierwszy dzieciaczek
                      a KUbus to Twoj pierwszy dzidzius?




                      http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Poród i wychowanie

                        Tak, ja jestem dopiero trochę ponad rok po ślubie. Mam 19 lat, a Ty?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Poród i wychowanie

                          to Ty mlodziutka jestes ja to stara juz mam 25lat
                          my slub planujemy dopiero na czerwiec 2010
                          o maluszka staralismy sie swiadomie po zareczynach

                          jak tam po swiatach??planujecie cos na sylwestra??bo my we trojeczke w domu bedziemy szkoda mi maluszka samego z dziadkami zostawic caly czas bym myslala o nim a wogole Kuba spi Ci w nocy?bo moj ostatnio ma fazy ze wypada mu smoczek i budzi sie i zaczyna marudzic wstaje po 10 razy w nocy a kiedys tak ladnie spal cale noce przesypial...




                          http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Poród i wychowanie

                            Co Ty ja mam jakąś manie na punkcie Kuby i nie lubię go za bardzo nikomu zostawiać... Ostatnio zostawiłam go z ciocią na dwadzieścia minut i całą drogę do sklepu myślałam co robi .
                            Kuba też ma ostatnio takie fazy, że się budzi po 10 razy... I miota głową na prawo na lewo, na prawo na lewo, po chwili zasypia, a za godzinę znów. Smoczka nie lubi, od maleńkości go nie tolerował.
                            My z mężem postanowiliśmy, że starania zaczniemy od razu po ślubie. Udało się za pierwszym razem . Właściwie to bardziej mąż chciał dziecko - synka. No i się udało . Ale jak będę w drugiej ciąży to do końca nie chcę znać płci. Będzie niespodzianka .

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Poród i wychowanie

                              u nas maly wyszedl dopiero po 4 miesiacach juz myslalam ze jakas nieplodna jestem hehe
                              ja malego moge zostawic tylko z moimi rodzicami i z moim M do nich mam zaufanie a reszcie bym sie bala
                              no my tez chcielismy synka tzn moj Michal chcial no i wyszedl Oliwierek druga marzy mi sie corcia ale co tam jak wyjdzie synus to 3 facetow bede miala i beda musieli traktowac mame jak krolowa
                              Nasz tez smoczka nie lubil ale od jakis 2 miesiecy uwielbia zasypia z nim




                              http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Poród i wychowanie

                                Ja też bym chciała mieć córcie. Wiadomo kobieta z kobietą się lepiej dogada .
                                A jak Oliwierek reaguje na obcych? Mój to do wszystkich zaciesza .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X