Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Cześć Anulkapi..

    Dzięki za info.. tak dzisiaj już nie krwawię.. ani nic..jedynie co to mi bardzo niedobrze;/ okropnie mi opuchły stopy taaaak bolą..




    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
      Sagapo jak Ci do dzisiaj nie przeszło to dzwoń do gina, bo to chyba za wcześnie na takie krwawienia, nawet po badaniu.
      PS. Dlaczego masz planowaną cesarkę???
      Hmmm... dlaczego mam planowaną cesarkę?
      bo mam od zawsze problemy z nerkami.. w wieku 16 lat miałam bardzo rzadką chorobę nerek "ostre śródmiąższowe zapalenie nerek" w wyniku czego wyglądałam jak bardzo mocno zaawansowana anorektyczka, nie jadłam nie piłam.. schudłam ok. 20 paru kg i tak przez 2 lata miałam.. a wszystko przez antybiotyk DUOMOX - to on popsuł mi wówczas nerki.. jedna nerka w 80% zniszczona a druga w 20%

      Stąd mój Gin stwierdził, że skoro pierwszy poród był przez cc. to teraz też nie będziemy kombinować i zrobimy cc.




      Skomentuj


        #33
        Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
        Cześć Anulkapi..

        Dzięki za info.. tak dzisiaj już nie krwawię.. ani nic..jedynie co to mi bardzo niedobrze;/ okropnie mi opuchły stopy taaaak bolą..
        Ja tez już od dłuższego czasu chodzę opuchnięta, to organizm magazynuje wodę na czas porodu, wtedy ilość utraconej krwi jest zastępowana przez tą właśnie wodę. Może Twoja córcia chce się wcześniej pojawić po drugiej stronie brzusia.
        Czasem też mam taki dzień, że jest mi strasznie słabo i niedobrze, ale to chyba tak już jest na tej końcówce.





        Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
        Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
        Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

        Skomentuj


          #34
          DZIEWCZYNY!

          jakby któraś z Was chciała darmowe próbki nowych pieluszek pampers Premium Care to podaje linka:

          http://www.************************************/zamow_probke.php

          ja dostałam 10 szt.

          Ahaaaa... i jeszcze co.. tam trzeba wpisać tzw. KOD OD PRZYJACIÓŁKI- a ten kod to EKSPERT




          Skomentuj


            #35
            Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
            Hmmm... dlaczego mam planowaną cesarkę?
            bo mam od zawsze problemy z nerkami.. w wieku 16 lat miałam bardzo rzadką chorobę nerek "ostre śródmiąższowe zapalenie nerek" w wyniku czego wyglądałam jak bardzo mocno zaawansowana anorektyczka, nie jadłam nie piłam.. schudłam ok. 20 paru kg i tak przez 2 lata miałam.. a wszystko przez antybiotyk DUOMOX - to on popsuł mi wówczas nerki.. jedna nerka w 80% zniszczona a druga w 20%

            Stąd mój Gin stwierdził, że skoro pierwszy poród był przez cc. to teraz też nie będziemy kombinować i zrobimy cc.
            Ach, faktycznie, teraz mi się przypomina że pisałaś o tym wcześniej, a że nadrabiałam wątek z całego lata w jeden dzień to teraz nie załapałam Dobrze że u Ciebie ok. Oszczędzaj się!!!!

            Skomentuj


              #36
              No Rena.. lekarz mi wczoraj na wizycie powiedział, że powinnam leżeć kołami do góry..




              Skomentuj


                #37
                A cóż tu dzisiaj taaaaaka cisza..;>:P?
                Laski ja mam dzisiaj dylemat cały dzień...

                otóż wiem na pewno, że w nocy o 3.57 z piątku/ sobote byłam w WC.
                I wydaje mi się, że byłam po to bo nagle w nocy poczułam bardzo mokro w majtkach..;| jak weszłam do łazienki to wydawało mi się, że bieliźnie mam taki galaretowaty śluz.. coś jak ten czop śluzowy..

                Ale rano się obudziłam.. i stwierdziłam, że może mi się to przyśniło..:|??? normalnie ale mam dylemat :| od wczoraj.. do tego jeszcze mi lekarz powiedział na ost. wizycie że teraz to już w każdej chwili mogę urodzić..;>




                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Hej dziewczyny
                  Saga powiedz jakiej firmy kupiłaś fotelik bo mam dylemat?
                  Wydaje mi się że na odpadnięcie czopu to za wcześnie,mi przy 1 ciąży odpadł 1 dzień przed porodem.

                  Skomentuj


                    #39
                    Napisane przez bronia Pokaż wiadomość
                    Hej dziewczyny
                    Saga powiedz jakiej firmy kupiłaś fotelik bo mam dylemat?
                    Wydaje mi się że na odpadnięcie czopu to za wcześnie,mi przy 1 ciąży odpadł 1 dzień przed porodem.
                    Hej ja kupiłam MAXI COSI bo mi pasuje ten fotelik do wózka x-lander zamiast gondolki w razie czego..

                    a co do czopu.. to yy.. mi w pierwszej ciąży wypadł z 1,5 tyg. przed porodem..




                    Skomentuj


                      #40
                      Mi wypadł na dwa tygodnie przed porodem tj w 34tyg .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        a mi rowno tydzien przed porodem




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          #42
                          Napisane przez mama83 Pokaż wiadomość
                          a więc witam w "nowym" wątku "stare" mamusie chyba przeziębienie mnie dopadło gardło boli masakrycznie, znacie jakieś domowe sposoby na walkę z przeziębieniem??
                          ja polecam plukanie gardla woda ze sola. Na szklanke letniej wody pol lyzeczki soli. Plukac 4-5 razy dziennie. Mi zawsze pomaga.



                          Rosne...
                          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                          16.11.2009 5620 gr, -
                          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                          17.06.2010 9250 gr, -
                          06.09.2010 10600 gr, 77cm
                          14.12.2010 11600 gr, 81cm
                          05.05.2011 11900 gr, 83cm
                          20.09.2011 13200 gr, 90cm
                          14.01.2012 14300 gr, 93cm
                          19.07.2012 15500 gr, 98cm



                          Skomentuj


                            #43
                            Witam Mamusie;-)

                            Wczoraj mi i Maji stuknął 35 tydzień.. teraz myślę, że już poleci z górki..
                            A jak Wasze samopoczucie? Ja czuję się całkiem dobrze.. choć coraz bardziej i to codziennie bolą mnie plecy.. no ale to już końcówka więc damy radę..;-)




                            Skomentuj


                              #44
                              hejcia dziewczynki

                              Ja sie miewcie/??

                              Iza-Mala twoja urodzi sie w moje imieniny.... A Jagoda dla corki ci sie nie podoba??? ehhehe

                              U mnie oki....Jak narazie mam 3cm rozwarica nadla...skurczy brak.,..wiec powinnam dotrwac do 18.10.....oby..!!! Bo u mnie to nic pewnego...

                              JAk juz urodze to bede sie cieszyc.....rany...jeszce troszke i Ja jak i wy bedziecie Mamusiami YUPI!!!!

                              clauje wasm mocno.....
                              SZCZĘŚLIWA!!!!



                              29.09.2009r.(2500g i 47cm)



                              NASZA TRÓJECZKA!!!

                              Skomentuj


                                #45
                                Jagoda.. Hmmm wiesz.. co podoba mi się.. nie zastanawiałam się nawet wcześniej nad tym imieniem.. a jest całkiem ładne..;-)

                                Zapytam męża i później Ci powiem co i jak..;-) ale mój mąż to jest trudny człowiek jeśli chodzi o wybór imienia.. miała być ta Pola.. ale jednak stwierdził, że zostanie Maja.. no i tak... nie dogodzi..




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X