Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zatwardzenie??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Gripe Water to woda koperkowa. Usuwa gazy trawienne u niemowląt. Pomaga również w pozbyciu się bólów brzuszka, które występują u niemowląt szczególnie w okresie przed przejściem na pożywienie w stanie stałym. Cena ok. 15 zł.


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez bachus Pokaż wiadomość
      a może spróbuj włączyć do swojej diety otręby, śliwki suszone itp... mam na myśli te produkty, które bogate są w błonnik. I dużo, dużo pij wody, może dziecina Twoja zaskoczy
      My mielismy podobny problem maly mial2.5miesiaca po 4dniach dalam czopek nie pomogl a pediatra kazala wlsnie jesc suszone sliwki duzo pic itp a malemu a malemu 2-3lyzeczki soku z jablek pomogalo za kazdym razem polecam








      Skomentuj


        #18
        Lactulosum - to są krople, kosztują chyba 8 zł, są dobre naprawdę, nie działają od razu, po kilku dniach. Polecam
        robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
        http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

        Skomentuj


          #19
          [QUOTE=Gaja83;69611]Dziewczyny pomóżcie mi, mój synek nie załatwiał się już 6,5 dnia, nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Kładę go często na brzuszek, podaję do picia koperek, termometr też nie pomaga, płacze jak mu go wkładam, wieczorem nie może zasnąć skręca nóżki z bólu. Drugi raz tak ma, wcześniej było bez kupki 3 dni, później 2 dni dobrze i teraz już prawie tydzień. Zaczynam się tego bać. Byłam u lekarki pytać się o czopki, ale powiedziała, że lepiej nie podawać, bo sie mały przyzwyczaic może, i że jak karmię to do tygodnia może się nie załatwiać, ale to już właśnie tyle prawie minęło. Pomóżcie


          JESLI MASZ CZAS TO NAPISZ DO MNIE NA GG A PODAM CI RADE JAKA JA ROBILAM I ROBIE NADAL BO MOJE MALENSTWO TEZ CIERPI NA ZATWARDZENIE ALE POMAGA I TO BEZ FASZEROWANIA LEKAMI SAMA NATURA. MOJE GG TO 10992526

          Skomentuj


            #20
            właśnie ja mam do tej pory ten problem i nie wiem co może jeszcze pomóc
            robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
            http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez Gaja83 Pokaż wiadomość
              właśnie ja mam do tej pory ten problem i nie wiem co może jeszcze pomóc
              gaju ,w jakim wieku jest maluszek moze pomoge,najlepiej napisz na PM

              Skomentuj


                #22
                jakie PM?
                robię fajną biżuterię za nieduże pieniądze zapraszam
                http://beztroskiswiat.otwarte24.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  chodzi o prywatna wiadomosc.

                  Skomentuj


                    #24
                    JA podawałam w takich przypadkach 8 kropelek Boboticu ale wczesniej dałam deserek z suszonych sliwek.I duzo wody przegotowanej do picia

                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez Gaja83 Pokaż wiadomość
                      Dziewczyny pomóżcie mi, mój synek nie załatwiał się już 6,5 dnia, nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Kładę go często na brzuszek, podaję do picia koperek, termometr też nie pomaga, płacze jak mu go wkładam, wieczorem nie może zasnąć skręca nóżki z bólu. Drugi raz tak ma, wcześniej było bez kupki 3 dni, później 2 dni dobrze i teraz już prawie tydzień. Zaczynam się tego bać. Byłam u lekarki pytać się o czopki, ale powiedziała, że lepiej nie podawać, bo sie mały przyzwyczaic może, i że jak karmię to do tygodnia może się nie załatwiać, ale to już właśnie tyle prawie minęło. Pomóżcie
                      To nie musi być zatwardzenie. Moja mała na początku wypróżniała się co 2 dni, a w 2 miesiącu życia wydłużyło się do 6-7 dni. Byłam tym zaniepokojona. Sprawdzaj czy maluch robi siusiu, jeżeli tak to jest wszystko w porządku. Prawdopodobnie dziecko przyswaja cały Twój pokarm i dlatego robi kupki tak rzadko. Ja odczekałam 2 tygodnie i od 2,5 miesiąca dołączyłam mleko w proszku (bebilon). Moja dziecinka zaczęła wtedy robić kupki normalnie, czyli codziennie lub z przerwą dwudniową i przede wszystkim zrobiła się spokojniejsza.
                      Last edited by rakastan; 22-06-2009, 18:17.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        pytanie o suszone śliwki ?????????

                        moje dziecie od kiedy je stałe pokarmy nie może sie wykupkać, płacze a kupsko jest zawsze twarde jak kamień
                        nie moge dawać herbatek ziołowych bo jest uczulony, wiec myślałam żeby namoczyć śliwki i podać mu tę wode ze śliwek suszonych, ale CZY MOGĘ?
                        dodam że za 9 dni skończy 7 miesięcy

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zatwardzenie??

                          Ja bym nie podała wody ze śliwek tych kupnych bo one są moczone w jakimś chemicznym środku żeby się nie psuły,chyba że masz śliwki suszone w domu.Są takie deserki chyba z Gerbera albo z Hippa jabłko z suszoną sliwką to możesz podac malemu.Jak niepomoże to przejdz się do lekarza po Lactulozum,mojej małej pomagal.


                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zatwardzenie??

                            aniu mam od babci mojej śliwki suszone
                            a myślisz że je tylko wrzątkiem zalać czy gotować
                            wiem właśnie że istnieje taki słoiczek ale dziś latałam po osiedlowych sklepach i za cholere nie znalazłam tego jabłka ze śliwką

                            martwie się bo mały nie chce nic jeść tylko wciąż wodę pije

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zatwardzenie??

                              Sikorka ja bym podgotował te sliwki chwilkę
                              a w ogóle dobrze że pije, bo moja jak nie piła prawie wcale to też miała kupy jak kamienie i po mleku junior nestle tak samo, a obecnie mamy zatwardzenie z racji zjedzenia czekolady w ilości około 8 cząstek (mały zlodziej ukradł Julce czekolade z plecaka a mama zanim to spostrzegła to już prawie połowy nie było)

                              a Ty wiesz co moze być przyczyną??? może coś nowego spróbował???


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zatwardzenie??

                                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                                (mały zlodziej ukradł Julce czekolade z plecaka a mama zanim to spostrzegła to już prawie połowy nie było)
                                hahaha dobre

                                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                                a Ty wiesz co moze być przyczyną??? może coś nowego spróbował???
                                nie mam pojecia
                                mleko to samo
                                ale mam podejrzenie co do za dużej ilości marchwi i banana - pochłanianego namętnie w ostatnim czasie, może one go tak zapchały
                                bo On bidula nie szaleje z menu, nie może
                                ale chyba z tym bananem przegięłam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X