Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    witajcie Dziewczynki
    a ja wczoraj zostalam Ciocia mojej kolezance urodzil sie piekny synulek Alanek no i jestem dobrej mysli hehe bo ona zawsze mi mowila: zobaczysz ja urodze a Ty bedziesz miala swoja fasoleczke zobaczymy co z tego wyniknie....
    Katya witaj napisz cos o sobie wiecej
    milego dnia Wam wszystkim zycze

    Skomentuj

    •    
         

      Kalya a bylas u ginekologa?? bo 3 lata bariery psychicznej o troszke dlugo....

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Zarówno ja jak i mąż badaliśmy się i z tej strony wszystko jest w porządku...
        Zaszłam w ciążę w 3 miesiącu starań, ale niestety nie udało mi się utrzymać ciąży... Załamałam się i od tego czasu fasolka już się nie pojawiła...
        Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
        - Skąd pochodzi to światło?
        Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
        - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


        Skomentuj


          przykro mi ale nie mozna sie poddawac... wiem, ze ciezko o tym nie myslec ale trzeba sie wyluzowac i dzialac z mezm u mnie to dopiero 3 miesiac staran chociaz wydaje mi sie, ze to juz wiecznosc:/

          Skomentuj


            [COLOR="Purple"]witaj katya
            moze masz traume po tym poronieniu i nie umiesz sama sobie z nia poradzic, moze warto udac sie do psychologa nie zaszkodzi a moze pomoze

            Ja od dziś łykam duphaston. Dziś mi tempka spadła w porównaniu do ostatnich dni i nie wiem czy nie mam owulki, bo ciezko to zaobserwowac po wydzielinie bo w sumie szalejemy z mężem co 2dzień
            ale z tego co sie orientowałam to duphaston nie zatrzymuje owulki tak jak "podobno" luteina i pomaga zajsc w ciaze - przygotowuje macice na fasolke
            i utrzymuje ciaze zwłaszcza wczesna

            http://babyonline.pl/starania_o_dziecko_trudnosci_z_poczeciem_artykul,4 366.html
            Last edited by edzia7891; 07-10-2009, 15:26.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Edzia napisałąś że luteina hamuje owulkę? skąd to wiesz? z tego co wiem to wspomaga i potem też pomaga utrzymać ciążę. Nawet mnie nie strasz, bo ja właśnie przez 10 dni w cyklu łykam luteine.


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Luteina to inaczej progesteron, więc nie ma możliwości żeby w jakikolwiek sposób utrudniała zajście w ciążę.
                Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
                - Skąd pochodzi to światło?
                Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
                - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


                Skomentuj

                •    
                     

                  No wiem, dlatego właśnie się zdziwiłam trochę


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dotka a długo się starasz o maleństwo? Ile masz lat jeśli mogę spytać?
                    Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
                    - Skąd pochodzi to światło?
                    Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
                    - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


                    Skomentuj


                      Katya mam 24 lata. W zasadzie nie starałam się jeszcze o fasoleczke. Właśnie dziś dostałam @ i zaczynam się nowy cykl, w którym rozpocznę pierwsze staranka. Mam nadzieję że owocny ...


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dotka tego Ci życzę. Ja sama nie wiem czy już nie zacząć starań o drugiego szkraba . Bo okres już po porodzie dostałam .

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                          Dotka tego Ci życzę. Ja sama nie wiem czy już nie zacząć starań o drugiego szkraba . Bo okres już po porodzie dostałam .
                          A można tak szybko?

                          Dotka ja jutro powinnam dostać @, ale mam szczerą nadzieję, że się już nie pojawi!
                          Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
                          - Skąd pochodzi to światło?
                          Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
                          - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


                          Skomentuj


                            no wiec tak napisłama ze podobno zatrzymuje owulke
                            Brałam luteine ale zawsze po owulce od 16-25dc clem wywołania miesiaczki
                            Sorki - Nie jestem lekarzem wiec nie powinnam tego napisac albo pogróbic słowo "podobno". Chodziło mi o to, ze wyczytałam gdzies ze duphaston który dostałąm jest bardziej syntetyczny niz luteina - skłądem sa podobne, bo oba to progesteron, ale jakos sie róznia skaładem ze duphaston jest bardziej syntetyczny niż luteina. I wszystko zalezy w jakich dniach lekarz kazał wam stosowac luteine i w jakim celu.
                            Luteina tez jest na podtrzymanie ciazy, ale wiem, że sie ja podaje po owulce. Tak wyczytałam, a nie chiałą bym was wprowadzic w bład, albo nastraszyc
                            Mam nadziej, że sprostowałam i juz poprawiłam wcześniejszy wpis - ssorry

                            Ja biore od dzis duphastoni na razie czuje sie dobrze.
                            A luteinke dostwałam we wcześniejszej kuracji celem uregulowania i wywołania miesiaczki
                            Także nie wiem mój ginek tak zarzadza tymi specyfikami
                            Last edited by edzia7891; 07-10-2009, 14:24.

                            Skomentuj


                              Katya to życzę Ci aby @ nie pojawiła się.
                              Carin Ty to szybka jesteś. Ledwo jednego skrzata urodziłaś, jeszcze nim się pewnie nie nacieszyłaś, a już drugie Ci się marzy. Ja radziłabym odczekać, organizm po ciąży powinien się zregenerować. A zresztą zobaczysz maluch Twój podrośnie i zacznie szaleć to wtedy Ci się chwilowo chyba odechce drugiego tak przynajmniej miałą moja kumpela


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                witam nowa koleżanke

                                Cześć katya widze ze mamy ten sam problem-ja tez sie badałam i lekarze stwierdzili ze wszystko jest ok. Miałam robione sono hsg ale moja lekarka powiedziała ze ono nie daje 100% wiarygodnosci(wyszło ze lewa strona najprawdopodobniej jest nie drożna a prawa ok)-powiedziała mi ze prawdopodobnie jak bysmy nic nie robily to powinnam zajsc w ciaze w ciagu nastepnych dwóch lat-ale ja nie chce czekac takze teraz przygotowuje sie do laparoskopii jajników zeby miec 100% pewnosci. Tez staramy sie 3 lata tak jak wy z mezem.I tez uwazam ze duzy wpływ ma nastawienie psychiczene no bo jak to inaczej wytłumaczyc

                                Takze katya ja mysle ze na wszystko jest potrzebny czas i moze nasz nadszedł.
                                Pozdrawiam.
                                Dotka zycze zaowocowania w pierwszym cyklu
                                edzia tobie tez z pomoca dupastonu-zeby przyniósł jak najlepsze rezultaty
                                Carin jesli jestes zdecydowana to ja bym sie na twojim miejscu juz starała-tzn. nie zabezpieczała a moze przytrafi sie mała fasoleczka-czego zycze z całego serduszka

                                Acha katya ja tez na jutro mam termin @ ale moja sie pojawi napewno bo w tym miesiacu musiłam zrezygnowac ze staran na rzecz szczepionki
                                Last edited by oczekujaca7777; 07-10-2009, 14:43.


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X