Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Uka27 czasem ludzie tak mają słońce..że nie kalkulują , nie znają swoich dni płodnych , nie wspominając o owulacji a zachodzą w ciąże
    I powiem więcej hehe takich ludzi jest jakieś 70% ...ja się mieszę w tych 30% , które się muszą starać...i to jest ta kolosalna różnica między mną a innymi
    Tobie na pewno przyjdzie z łatwością , jestem tego pewna
    Buziaki ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Oj Iwcia ja jestem takim fenomenem ze ZAWSZE co sie dzialo zlego albo mialo stan sie jednej na 100 stawalo mi.nie bylo dziedziny w ktorej cos dobrego pierwsze bylo dla mnie.i w tej tak samo mysle ze poczekam.ale do jednej rzeczy mysle tak jak Ty ze jesli ktoras z Was wyskoczy z ta dobra nowina bede sie czuc jak bym to ja byla bo myale na Wasz temat doslownie to samo.zobaczycie ze to szczescie nas nie ominie.baaardo w to wierze.i jestem przekonana o tym.milej nocy Wam tez

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Czesc dziewczynyco tam nowego?taki mam dzien spiacy ze nie moglam sie obudzic wogle a teraz tez najchetniej przytulilabym sie do poduchy i zasnela.po tym niedzielnym spacerze jestem jakas umeczona do dzis.fakt daaawno nie zrobilismy tyle km na nogach.pogoda tez spiaca.siedze i mysle W nastepna srode mam dostac okres i baardzo bym chciala juz zeby juz byl nowy cykl.wsumi po tej ost.awanturze troche dalam sobie spokoj i juz postawilam na przeznaczenie.Wkoncu od poniedzialku zabieram sie za ostre swiczenia i musze troche sie wziac za siebie co juz obiecywalam jakis czas temu ale nie wyszlo.teraz juz mam wieeelka motywacje i najchetniej juz bym zaczela cw.ale u mnie jest tak ze musze zaczynac od poniedzialku bo inaczej nie da rady-jakies glupie przyzyczajenie.jutro znowu farbuje wlosy na nowy kolor)))wiec tak zaczynam nowe powiedzmy.kobieta raz na jakis czas musi zmienic cos w sobie.o do lata jie daleko az tak a wiadomo w maju juz sie chodzi ma ktotko wiec zaczynam metamorfoze!!!!!milego dnia.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Wogle tu czuje sie jak bym miala byc chora.cos po tej niedzieli mnie przewialo napewno.dzis mi bylo zimno potem czulam jak mnie policzki palily jak by mi sie temp.podniosla.mam nadziejw ze to tylko tak jednodniowo bo znowu bedzie ladna pogoda a ja. Bede zdychac.oj wsumie juz kiedys tak mialam.a Wy co tam nic sie zadna nie odzywajutro sroda Iwciatrzymam mocno kciuki baaardzo mocno.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Wogle to czuje sie a nie-wogle tu czuje sie.nie patrze jak pisze bo z telefonu.wybaczcie te literowki

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Uka ja też często zmieniam kolor włosów. Chyba każda z nas tak ma. Iwcia już żyje jutrzejszym dniem. Ja też trzymam kciuki bardzo bardzo mocno Mam nadzieję że to pomoże

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Iwcia ma pozytywna aure nad soba i mysle ze te kciuki dopomoga .te pecherzyki byly obiecujace wiec jak przez ten czas"pracowali"to mysle ze czekamy na suoer dobre wiadomosci i zostaniemy ciotkami internetowymi))))oj dziewczyny ja caly czas mowie aby jedna i poleci jedna po drugiej)))

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Czołem
                  Na samym wstępie mocno Was ściskam i przepraszam za mój wczorajszy humor ..coś mi go raczej zabrakło ..wrócił dopiero gdzieś po północy hehe
                  Same się domyślcie dlaczego ..chyba ten cykl nie będzie zmarnowany , tak sądzę..jeśli zaś chodzi o jutrzejszy dzień to nie liczę na nic dobrego ..daję sobie łeb obciąć , że te pęcherzyki nie pękną albo jeszcze coś innego ..nigdy nie miałam szczęścia i gdyby teraz było dobrze to bym się bardzo zdziwiła ..
                  przecież jak wszystko idzie jak z płatka to gdzieś musi coś nie wyjść..no ale będziemy widzieć jutro ..intuicja mi nic nie podpowiada , po prostu staram się nie myśleć ..ogólnie jest ok
                  Ale Ci zazdroszczę zmian Uka27 to dobrze , że masz odwagę zaszaleć ..popieram Cię jak zawsze we wszystkim..
                  A przesilenie wiosenne to mnie również dopadło i walczę ze snem .
                  Wierzę , że wiosna przyniesie nam dużo nowych wyzwań , którym sprostamy i staniemy się już innymi kobietami ..kto wie ? może mamuśkami ..fajnie by było !!!!
                  Będę o to prosić co dzień ..będę żyć nadzieją ..będę tą nadzieję dawała innym i będę się cieszyć naszym szczęściem , gdy owo nadejdzie

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dziękuje dziewczyny za obecność i za dobre słowa , które potrafią podnieść na duchu ..jest to tak pozytywne , iż może to na mnie wpłynąć tylko w taki sposób ..jutro się potwierdzą losy mojej owulacji ..albo była albo jej nie było w ogóle ..cóż ..pobolewa mnie trochę dół brzucha ale z drugiej strony to wszystko sobie można wmówić jak się chce ..
                    Ciekawi mnie natomiast to co wymyśli doktor po tej wizycie bo to będzie koniec monitoringu ..każe czekać ? na co ? może inny lek da , gdyby się nie udało ? albo namówi na inseminację ?..a co będzie gdy pęcherzyki nie pękną ?
                    no bo już wszystko przeszłam więc nie mam pomysłu na dalsze leczenie ...

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Uka27, tylko się nam nie rozchoruj kochana bo Cię tu potrzebujemy ..już Ci tu herbatkę z imbirkiem szykuję a i miodzia nie będę żałować
                      W sumie to nam wszystkim taka dawka witaminek nie zaszkodzi , prawda Marta ?
                      Na pocieszkę kruche ciasteczka z marmoladką się upiecze i żadne choróbska nas nie dopadną
                      Pozdrawiam ciepło !

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Iwcia kobietom jak my musi wkoncu przytrafic sie to szczescie.kurcze te ktore planuja ta ciaze,czekaj maja w sobie wielka milosc nie sporzytkowana-czekajaca.mowie Wam wiosna przyniesie nam dobre nowiny.Ty Iwcia nie mow ze nic dobrego noe uslyszysz bo ja mam znowu dobre przeczucia.i kurde nie moge sie doczekac Twojego jutrzejszego wpisu po wizycie.oczywiscie za samopoczucie nie musisz przepraszac.dziewczyny nie wolno sie poddawac!!ja troche przygaslam po tym zmarnowanym tak naprawde cyklu ale czekam do nast.srody bo beda to nowe oczekiwania.tak naprawde nadzieja nigdy nie gasnie.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Boże jaka ja jestem dziś zmęczona ..oczy mi się normalnie same zamykają ..
                          chyba z łatwością zasnę ..
                          Spokojnej nocy więc życze , pa

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            A z tym chorowaniem to juz przeszlo.nic mi nie jest!a to dziwne bylo.o kurcze ale takie ciasteczkA to bym zjadla-sama jestem lewa do pieczenia i ppdziwiam kazda dIewczyne ktora potrafi stworzyc ta pychotke.Iwcia do zmiany nie potrzeba duzo ani czasu ani wiekszych zachodow.kupilam farbe drogeryjna o takim kolorze jakim marzylam.mam wlosy do pasa ktore zapuszczalam tyle.ale wkoncu zmiana musi byc tak na dzien dobry wiosno-mowie Wam zrobcie to samo to poprawia samopoczucie.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              To Iwci idz odpoczywaj i jutro usmiech na buzi jak wstaniesz.nie denerwowac sie i myslec pozytywnie.milej nocy tez.ja tez dzis zasypiam gdzie nie przysiade)))

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Cześć dziewczynki. Iwcia trzymam mocno kciuki. Czekamy na wiadomości.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X