Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cienie pod oczami...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Cienie pod oczami...

    Sen kochana sen.... Warto jest się wysypiać poniewaz sen sprawia,ze skora się regeneruje. Następuje lepsza produkcja kolagenu. I tym samym zmniejszają sie przebarwienia na skórze i zmarszczki. Niedobór snu generuje wory pod oczami, ktore niesamowicie wprost postarzają.
    No i kup sobie koniecznie porządny krem pod oczy.
    W cefarmie bylo ostatnio sporo promocji na kremy:
    <a href="https://www.cefarm24.pl/kremy-pod-oczy-a.html">https://www.cefarm24.pl/kremy-pod-oczy-a.html</a>

    Jeśli mogę jakiś polecic to będzie to coś od Clochee , ewentualnie od tańszej firmy Sylveco.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Cienie pod oczami...

      Prawidłowy link:
      xxx
      Nie wiem czemu wstawił się wczesniej taki jak się wstawił.
      Last edited by gagatka; 20-07-2020, 12:29. Powód: link - reklama

      Skomentuj


        #78
        Odp: Cienie pod oczami...

        Może trzeba byłoby pomyśleć o odpoczynku? Czasem zresztą też jest to kwestią urody

        Skomentuj


          #79
          Odp: Cienie pod oczami...

          Sama wiem, jakim uporczywym problemem są takie cienie pod oczami, ja staram się je po prostu zatuszować korektorem, na to nakładam puder transparentny, ale też w ostatnim czasie coraz częściej zakładam sobie takie sztuczne rzęsy. Prezentują się pięknie i nawet, kiedy cienie robią się widoczne, to odrywają od nich trochę uwagę. Zdecydowanie polecam te znane marki, jak Ardell.
          Last edited by gagatka; 20-07-2020, 13:06. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Odp: Cienie pod oczami...

            kremy z kasztanowcem mi pomagają chyba najbardziej no i wysypianie się

            Skomentuj


              #81
              Odp: Cienie pod oczami...

              A jakiej firmy jest ten krem?

              Skomentuj


                #82
                Odp: Cienie pod oczami...

                to są oznaki zmęczenia, złej diety, niewyspania.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Cienie pod oczami...

                  Mi się wydaje, że takich informacji zawsze warto poszukać w Internecie. Przynajmniej w moim przypadku zawsze się to sprawdza
                  My się mylimy a kruk ma rację. Może czas wcale nie przypomina linii prostej. Może ma kształt precelka.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Cienie pod oczami...

                    Ja miałam zawsze spory problem z cieniami dodatkowo wzmacnia je to że nosze okulary. da się zredukować cienie! nawet takie mocne jak te moje co zawsze myślałam że jest niemożliwe
                    Last edited by gagatka; 20-07-2020, 12:26. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Cienie pod oczami...

                      Niestety u mnie to jest od zawsze i nic na to nie pomaga. Niestety muszę duzo korektora używać, aby to zamalować

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Cienie pod oczami...

                        Na cienie pod oczami dobrze działa witamina C w kroplach. Rozjaśnia skórę.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Cienie pod oczami...

                          Wiesz co jak zawodzą kremy to może warto pomyśleć o zabiegach kosmetycznych? Ja miałam duży problem z cieniami pod oczami i żadne, nawet drogie kremy nie pomagały. Zdecydowałam się na zabiegi LARENS w salonie kosmetycznym. To bezpieczne i bezbolesne zabiegi, które natychmiastowo nawilżają skórę i poprawiają jej koloryt. Ja po pierwszym zabiegu byłam już zachwycona Polecam
                          Last edited by gagatka; 20-07-2020, 12:26. Powód: link

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Cienie pod oczami...

                            Ja to używam tylko cieni dobrych marek np. Max Factor. A wy jak?

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Cienie pod oczami...

                              Istnieje cudowny krem, Awaderm, pomaga pozbyć się oznak zmęczenia wokół oczu. Odżywia skórę, nadaje jej zdrowy połysk, wygładza zmarszczki. Polecam.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Cienie pod oczami...

                                A stosowałyście/słyszałyście o zabiegu galwanoterapii? Podobno dzięki stałemu prądowi, ten zabieg usuwa ciemniejszy pigment. Rozglądałam się w okolicznych salonach czy coś takiego oferują, ale raczej z mizernym skutkiem. Widziałam za to, że urządzenie do galwanoterapii można kupić za nie duże pieniądze i stosować w domu. W sumie mając możliwość częstszego i regularnego korzystania z tego, można osiągnąć świetne efekty.
                                Last edited by gagatka; 20-07-2020, 12:27. Powód: link
                                Twoje życie wygląda tak, jak Twoje decyzje i wybory!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X