Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kalendarz szczepień

Collapse
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Kalendarz szczepień

    ja się zastanawiam jak ogromna może być różnica między trzema a dwoma kłuciami dla takiego małego dziecka. Ja uważam, że szczepiąc trzema dbam o dobro, zdrowie i życie mojego dziecka. Każda droga na skróty jest gorsza od tej normalnej i prostej.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Kalendarz szczepień

      Chyba nie ma różnicy. Zarówno po jednym ukłuciu jak i po 3 dziecko może być marudne mieć gorączkę itp.
      jak to moj mąż mawia to dla zdrowia dziecka, bierze sie to co sprawdzone a nie drogie niepewne. Maluszek za kilka dni zapomni o bólu

      Skomentuj


        #33
        Odp: Kalendarz szczepień

        zapomina o nim od razu jak tylko się uspakaja Moja córka po trzech szczepieniach tych na nfz tzn wszystkich wybranych dawkach w pierwszym roku życia nie miała nigdy problemu z widokiem lekarza czy pielęgniarki. Zawsze była spokojna, uśmiechała się. Wszystko się zmieniło po wizycie u okulisty i niepotrzebnym badaniu dna oka. Od tej pory na widok białego fartucha mała wpada w rozpacz. Boi się, wyrywa. To najlepszy dowód na to, że szczepienie nie jest żadną traumą nawet jeśli jednego dnia robi się trzy ukłucia

        Skomentuj


          #34
          Odp: Kalendarz szczepień

          My w czwartek mamy ostatnie szczepienie i trzy ukłucia. Nasza pielęgniarka robi to tak delikatnie że synek jescze na szczepieniu nie płakał, aż sie wszyscy dziwią ze jest taki dzielny. Zobaczymy jak będzie w czwartek

          Skomentuj


            #35
            Odp: Kalendarz szczepień

            To już potwierdzone info: szczepionki przeciwko pneumokokom będą darmowe! Więcej tutaj: http://szczepimy.com.pl/szczepienia-...ycznia-2017-r/ Oczywiście, nie dla wszystkich...

            Skomentuj


              #36
              Odp: Kalendarz szczepień

              Szkoda, że się nie załapię bo podjęłam decyzję o zaszczepieniu synka już teraz, ale to dobrze,że wprowadzają te szczepienia jestem jak najbardziej za

              Skomentuj


                #37
                Odp: Kalendarz szczepień

                My starszego szczepiliśmy szczepionką skojarzoną 6w1, młodszego też ale także zaszczepiliśmy na rotawirusy i pneumokoki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Kalendarz szczepień

                  Napisane przez walentyna83 Pokaż wiadomość
                  To już potwierdzone info: szczepionki przeciwko pneumokokom będą darmowe! Więcej tutaj: http://szczepimy.com.pl/szczepienia-...ycznia-2017-r/ Oczywiście, nie dla wszystkich...
                  No i właśnie szkoda, że nie dla wszystkich. Wydaje mi się to niesparwiedliwe Zawsze czyimś kosztem

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Kalendarz szczepień

                    Jeśli jest taka możliwość powinno się zaszczepić dziecko przeciw pneumokokom. Szczególnie że szczepionka ma być darmowa.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Kalendarz szczepień

                      Osobiście nie wiem czemu są takie kontrowersje wokół obowiązkowych szczepien. Raczej zadna mama nie chce aby jej dziecko chorowalo.

                      Swoją drogą dziewczyny, orientujecie się gdzie mozna kupic szczepionki na ospę?

                      Chciałabym zaszczepić moje dziecko ale w aptekach nie ma.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Kalendarz szczepień

                        Może to chwilowe, jak szczepiłam dziecko na ospę to zadzwoniłam do apteki i mi sprowadzili.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X