Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsza pomoc niemowlaków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pierwsza pomoc niemowlaków

    Cześć,

    Ostatnio niestety musiałem przejść przyspieszony kurs pierwszej pomocy przy bezdechu i szybko przypomnieć sobie co i jak mówili na różnych kursach i szkoleniach.

    Pamięć niestety jest zawodna - stąd też chciałem zapytać, czy moze kojarzycie jakieś materiały, książeczki czy inne dot. pierwszej pomocy dla niemowlaków? Swoją drogą to przydałoby się, aby coś takeigo było dodawane do paczek przy wypisywaniu ze szpitala... (chyba, że jest, a nas to omineło... dajcie znać)

    Pozdrawiam

    Aleks
  •    
       

    #2
    Odp: Pierwsza pomoc niemowlaków

    ja kojarze że dostałam gdzieś kiedyś taką ulotkę z Nivea gdzie pokazana jest pierwsza pomoc nimowlakom. Ta ulotka jest w pokoju synka do dzisiaj.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pierwsza pomoc niemowlaków

      Ja dostałam takie ulotki z informacjami co robić właśnie przy wypisywaniu ze szpitala. Potem mi jeszcze położna na wizycie kontrolnej dała.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pierwsza pomoc niemowlaków

        No właśnie też się zastanawiam czy swojej ulotki nie dostałam przypadkiem w jednej z walizeczek z gadżetami jakie otrzymaliśmy jako wypdawkę w szpitalu

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pierwsza pomoc niemowlaków

          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
          No właśnie też się zastanawiam czy swojej ulotki nie dostałam przypadkiem w jednej z walizeczek z gadżetami jakie otrzymaliśmy jako wypdawkę w szpitalu
          Ja znalazłam tam sporo przydatnych rzeczy i próbek dobrze, że ktoś wpadł na taki pomysł, i że to funkcjonuje

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pierwsza pomoc niemowlaków

            A macie może jakieś zdjęcie takiej ulotki?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pierwsza pomoc niemowlaków

              Mi też się przez ręce trochę takich ulotek przewinęło, na pewno była w paczce dla niemowlaka, którą dostaliśmy z PZU.

              Ale ja na Twoim miejscu poszukałabym w internecie i coś sobie z niego wydrukowała.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pierwsza pomoc niemowlaków

                Udzielanie pierwszej pomocy to ważny temat, moim zdaniem najlepiej jest sobie wydrukować taki schemat pierwszej pomocy i umieścić np. w miejscu w którym przechowujemy leki, pokoik dziecka to też dobra opcja jednak nigdy nie wiemy co nasze dziecko wymyśli i czy nie zrzuci gdzieś kartki w kąt a kiedy naprawdę będzie nam potrzebna po prostu jej nie znajdziemy. A wiadomo jak coś ze zdrowiem nie tak, odruchowo zaglądamy do półki z lekami.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pierwsza pomoc niemowlaków

                  ja boję się, ze w razie jakiegoś wypadku to spanikuję i nie dam rady pozbierać myśli. Oby nic takiego nam sie nie przydarzyło.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X