Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nawilżacze w mieszkaniu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Mi dzisiaj też polecono nawilżacz ale spróbuje z tym mokrym ręcznikiem..

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      A u nas okropne powietrze,mamy elektryczne ogrzewanie ktore strasznie wysusza.Chcialabym kupic nawilzacz tylko nie bardzo wiem jaki...NO i moze nie koniecznie za 1000zlotych,mozecie cos polecic?

      Skomentuj


        #18
        Ja musialam kupic nawilzacz,ktory sie nie sprawdzil...tak samo jak reczniki...bylam z coreczka u laryngologa...i wszystko OK...a ona ciagle ma chrypke,ktora,jak sie zdaje,tylko ja slysze...dziecko zmienilo klimat...a roznica w temperatrze jest okolo 10 stopni...przyzwyczaila sie do ciepla...no,i bardzo sie o nia martwie...alergia rowniez wykluczona...
        co prawda,ona ma cos takiego,ze jak cos jej sie nie podoba bardzo krzyczy i protestuje...i ten krzyk jest z gardla...Czy to moze byc przyczyna chrypki?
        Co radzicie??

        Skomentuj


          #19
          my uzywamy nawilzacza HB polecam

          Skomentuj


            #20
            Nawilżacze w mieszkaniu

            My kupiliśmy nawilżacz, ale długo go nie używaliśmy, bo od niego pojawiła się pleśń na ścianie. teraz po prostu wietrze pokój gdzie mały śpi, rano i przed spaniem, no i wychodzę z nim na spacerki, żeby powdychał troszkę świeżego powietrza. Właściwie to nie wiem czy ta pleśń jest od tego nawilżacza, nasz pokój po remoncie jest po prostu bardzo ciepły i do tego okna są nieszczelne, może to dlatego, ale w każdym bądź razie nie używam nawilżacza, może ktoś potrzebuje i chce go ode mnie odkupić ?
            Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
            http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

            Skomentuj


              #21
              Odp: Nawilżacze w mieszkaniu

              Przy bardzo szczelnych oknach nawilżacz naprawdę może rozwiązać sporo problemów z oddychaniem szczególnie u dzieciaków. Odsyłam do lektury na http://homearoma.pl/pl/c/Nawilzacze-powietrza/108 - HomeAroma to w zasadzie lider jeśli chodzi o roziwązania zapachowe do mieszkań, ale takie urządzenia jak nawilżacze też mają w bardzo fajnym designu.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Nawilżacze w mieszkaniu

                Ja bardzo często wieszam na grzejniku mokry ręcznik i powietrze w pokoju jest bardziej wilgotne. Mam też zwykły nagrzejnikowy nawilżacz powietrza


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Nawilżacze w mieszkaniu

                  Ja praktycznie cały rok mam włączony nawilżacz powietrza. Teraz jak jest sezon grzewczy ustawiam go na maksymalną ilość pary. Moje dziecko często kaszle od suchego powietrza, czasem jak ciężko mu przez to spać to podaje jeszcze Dicotuss Baby który nawilża śluzówkę gardła przy takim suchym kaszlu. On jest z naturalnych składników więc mimo że nie ma infekcji wiem że pomoże ale też na pewno nie zaszkodzi.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Nawilżacze w mieszkaniu

                    Mamy w domu komienek któy bardzo wysysza powietrze dlatego w sezonie grzewczym także używamy nawilżacza aby podnieść wilgotność powietrza

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Nawilżacze w mieszkaniu

                      Ja też, odkąd mam dziecko, stosuję nawilżacz. Choć nieco ograniczam jego włączanie w zimie, bo podobno strasznie ochładza powietrze. Zamiast niego kładę mokre ręczniki na kaloryfer.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Nawilżacze w mieszkaniu

                        Nie zauważyłam oby ochładzały powierdze ale może coś w tym jest, na pewno widzę różnicę że nawet nam, dorosłym lepiej się oddycha

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X