Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tatuaż

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tatuaż

    Co sądzicie o tatuażach. Mam ochotę zrobic sobie tatuaż. Zastanawiam się nad tym o jakieś czasu, ale nie byłam zaszczepiona na żółtaczkę i lęk przed zarażeniem skutecznie mnie powstrzymywał. Teraz jestem juz zaszczepiona i zastanawiam się tylko nad wzorem i miejscem gdzie go zrobić
    Last edited by kubasbarb; 29-04-2014, 21:48.
  •    
       

    #2
    Odp: Tatuaż

    Moim zdaniem zrobienie tatuażu to dość odważny krok, który należy przemyśleć, ponieważ w przyszłości bardzo ciężko będzie go usunąć. Co więcej z biegiem lat nie będzie się on prezentował równie korzystnie co na początku. Osobiście nie zdecydowałabym się na taki krok, gdyż nie sądzę, że jest to ozdoba, którą chciałabym mieć na ciele do końca mojego życia.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Tatuaż

      Napisane przez Patris38 Pokaż wiadomość
      Moim zdaniem zrobienie tatuażu to dość odważny krok, który należy przemyśleć, ponieważ w przyszłości bardzo ciężko będzie go usunąć. Co więcej z biegiem lat nie będzie się on prezentował równie korzystnie co na początku. Osobiście nie zdecydowałabym się na taki krok, gdyż nie sądzę, że jest to ozdoba, którą chciałabym mieć na ciele do końca mojego życia.
      zgadzam się, ale jeżeli ktoś ma ochotę nie można mu zabronić. myślę, że powinien on być w takim miejscu, w którym nie będzie widoczny w życiu publicznym, np. pracy.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Tatuaż

        U kogoś mi on nie przeszkadza ale sama bym sie nie zdecydowała, ja lubie zmiany i nie chciałabym mieć czegoś na ciele co zaraz mi się znudzi.wole poszaleć z ubiorem czy z kosmetykami do makijażu

        Skomentuj


          #5
          Odp: Tatuaż

          Mi się ostatnimi czasy marzy niewielki tatuaż - jakieś słowo 'napisane' ozdobną czcionką. Ale nie sądzę, żebym miała się na to zdecydować.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Tatuaż

            Kiedyś chciałam zrobić sobie tatuaż na 18-tkę i do teraz cieszę się, że rodzice odwiedli mnie od tego pomysłu, bo teraz wcale bym go już nie chciała.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Tatuaż

              Jestem przeciwniczką tatuaży, ostatnio nawet próbowałam przekonać koleżankę zeby nie robiła, ale mi się nie udało. Na szczęście zrobiła w takim miejscu w którym ona go tylko widzi

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Tatuaż

                Uwielbiam tatuaże, sama jestem wydziarana i jak tylko urodzę zrobię sobie następny, myśle o całych plecach lub żebrach
                I pewnie pępek znów przebije, bo na czas ciąży wyciągnęłam kolczyk i mi dziurka zarosła

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Tatuaż

                  Szalona. Mi się podobają ale bym się nie odważyła ! Lubie ale u kogoś. Tak jak ta laska w piekielniej kuchni co wygrała bardzo mi się podobało ale sama bym sobie nie zrobiła..

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Tatuaż

                    O tak, ta panterka na ręku była taka urocza, wiem, pamiętam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Tatuaż

                      Ja myślę o tatuażu już od 4 lat, jeszcze się nie zdecydowałam, bo nie chce zrobić byle czego, byle na siłę, chce żeby miał znaczenie i żebym dumnie go nosiła do końca życia

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Tatuaż

                        Bardzo mi sie podobają ale takie delikatne I subtelne...niestey bardzo się boje bólu I chyba narazie sobie tego nie zrobię!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Tatuaż

                          Ja mam na lędźwiach moje ukochane motylki, teraz myślę nad dołożeniem ich i przejściu na całe żebra lub wzdłuż kręgosłupa, mąż ma wytatuowany cały kręgosłup i też myśli nad dołożeniem czegoś
                          Tylko nie wiem ile będę musiała odczekać czasu od porodu, czy karmienie piersią ma jakieś znaczenie, czy można się tatuować podczas karmienia?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Tatuaż

                            lady bzyk jesli bedziesz karmić to nie możesz sie tatuować. To przenika do Towjego organizmu. A co do tatuaży- podobają mi się, al ete naprawdę dobrze zrobione, teraz wiele osób je ma, ale nie które ... wykonane tak amatorsko że aż żal patrzeć.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Tatuaż

                              Oj, no to dupka blada...czyli muszę poczekać, a ile, to się okaże pewnie to samo się tyczy kresek na oczach...chciałam sobie pogrubić, no ale to też tatuaż, więc jeszcze sporo czasu...no nic, dziękuje za informacje.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X