Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

    @kwasowa mojego to raczej nigdzie nie wyslesz... on sam to naprawde zachowuje sie jak dziecko we mgle, a widze jak bardzo go to meczy ;/ bylismy ostattnio w Anlaya Day Spa w Józefowie na weekend w spa i zapisalam go bez jego wiedzy na konsultacje trychologiczna, po ktorej byl na zabiegach lysienia androgenowego. Widzialam ze byl zadowolony. pierwsze efekty widzimy po tygodniu, ale chcemy jeszcze zrobic ze 3 zabiegi. zobaczymy

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

      Na pewno nie zaszkodzi przejść się do lekarza, który oceni czy to wypadanie włosów nie jest spowodowane jakąś chorobą. Jeśli taka przyczyna zostanie wykluczona to warto przetestować ogólnodostępne preparaty.Ostatnio czytałam ciekawy artykuł na temat loxon 2%. U nas też się nie sprawdził ale może ktoś ma inne doświadczenia ?

      Skomentuj


        #48
        Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

        Najważniejsze jest poznanie przyczyny łysienia. U mężczyzn najczęściej jest to uwarunkowane genetycznie i wtedy żadne cuda nie pomogą. A nie każdy mężczyzna jest w stanie się z tym pogodzić. Panowie również miewają kompleksy z powodu łysienia. Pozostaje jedynie transplantacja włosów. W klinice http://www.transplantacjawlosow.pl/klinika.html dr Pietuszko, prekursora metody FUE w naszym kraju, przeprowadzne są tego rodzaju zabiegi z zastosowaniem najnowszych technologii w tej dziedzinie.

        Skomentuj


          #49
          Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

          Podobno wcierka Jantar jest świetna na porost włosów. Ja nie próbowałam.

          Skomentuj


            #50
            Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

            Bardzo fajnie na wypadające włosy sprawdzają się tez plastry dermastic. Do kupienia sa w aptekach. Przykleja się je na noc przez okres dwóch miesięcy.

            Skomentuj


              #51
              Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

              Najlepiej niech uda się na badanie trichoskopowe. Nie wymaga ono pobierania włosa a bardzo dobrze identyfikuje przyczynę łysienia. U mojego męża pomogło takie badania, robił je w Klinice Zakrzewski u dr Marcina Zakrzewskiego.

              Skomentuj


                #52
                Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                Mojemu mężowi pomogły niedomowe sposoby na łysienie.
                Zamówiłam mu preparat keep professional. Po pierwszym tygodniu stosowania przestał łysieć, a po miesiącu pojawiły się nowe włosy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                  Sama zaczęłam stosować keep professional (www.keep24.pl) i nie żałuję zakupu. Włosy już mi nie wypadają, natomiast w miejscu łysiny mam nowe włosy.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                    A mysleliscie o plastrach przeciwko wypadaniu włosów? Mój mąż stosuje takie z dermastic i jest bardzo zaodowolony

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                      Raczej nic lepszego od przeszczepu nie ma, poczytaj tutaj http://saferkrakow.pl/po-zabiegu/ to metoda SAFER bardzo skuteczna, na stronie opisano dokładnie na czym polega.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                        Przeszczep to już chyba ostateczność. Przecież są specjalne preparaty na wypadanie włosów . Na przykład Loxon Max spowalnia lub nawet zatrzymuje postępu łysienia. Kilku panów w moim biurze używa tego płynu i bardzo sobie go chwalą. Chciałabym go też zaproponować mojemu tacie, dla którego ta dolegliwość jest jak ciężka choroba. A temu można przecież zaradzić. Mam rację?

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                          U mojego męża fajnie sprawdził się preparat Nefret. Wcierał go w skórę głowy kilka miesięcy, ale efekty są i oby włosy rosły tak dalej w takim tempie

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                            Trzeba pobudzić mieszki włosowe są na to różne terapie ostatnio czytałam na ten temat artykuł, chyba na https://www.menshealth.pl/

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                              Aktualnie jest reklamowanych bardzo wiele preparatów na wypadanie włosów. Wiekszość z nich oferuje naprawdę cuda, jednak problem lysienia w 80% przypadków leży w problemach z hormonami. Łysienie bywa również dziedziczne, a takie łysienie jest praktycznie nie do zatrzymania,

                              Jeśli próbowaliście wielu sposobów i nic nie pomaga to zawsze wyjsciem jest przeszczep włosów. Zabieg nie jest tani, ale daje rezultaty nawet w najtrudniejszych przypadkach
                              https://bonadea-krakow.net.pl/oferta...ow-metoda-fue/

                              Aktualnie najlepszym sposobem na przeszczep włosów jest transplantacja metoda fue.
                              http://forum.mamotoja.pl/

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                                Z tego co czytałam w sieci to najskuteczniejszym i pewnym rozwiązaniem jest zabieg przeszczepu włosów, tutaj http://saferkrakow.pl/podstawowe-informacje/ masz sporo podstawowych informacji. A dowiaduję się o tym bo mój chłop sobie ubzdurał że mu zakola przeszkadzają.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X