Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak o siebie zadbać?

    Ja lubię raz na jakiś czas wyjść do fryzjera albo kosmetyczki na zabieg lub masaż. A jeśli nie mam takiej możliwości to organizuję sobie małe SPA we własnej łazience - olejek do kąpieli, kilka kosmetyków i chwila spokoju przynoszą ulgę po ciężkim dniu
    Oprócz tego oczywiście aktywność fizyczna, dobre (i w miarę zdrowe) jedzenie i hobby, na które też zawsze staram się znaleźć chociaż chwilkę wolnego czasu.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak o siebie zadbać?

      Dbanie o siebie to nie tylko zabiegi pielęgnacyjne, ale także aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie. Jeśli chodzi o mnie to staram się jeść zdrowo, dużo warzyw i owoców to u mnie podstawa, staram się biegać dość regularnie, przebywać na świeżym powietrzu. Chcę też zapisać się na zajęcia z jogi i zastanawiam się nad tą ofertą xxx] . Jak myślicie warto?
      Last edited by disne; 17-08-2020, 18:04. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jak o siebie zadbać?

        Dużo zależy konkretnie od Waszych przypadłości. Okazuje się, że wiele z tych schorzeń można usunąć w prosty sposób. Dobrym przykładem jest chociażby kinesiotaping w Rehabilitacja-MW. W xxx znajdziecie więcej na ten temat. Efekty są natychmiastowe, sami sprawdźcie.
        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:05. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jak o siebie zadbać?

          Dobry pomysł to skorzystać z ofertyxx a więc takiego który ma doświadczenie z chorobami dietozależnymi. To dobry sposób na to, aby poprawić stan swojego zdrowia.
          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:05. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jak o siebie zadbać?

            ja ostatnio na święta poszłam sobie zrobić xxprzedłużanie włosów w Poznaniux], bo wcześniej włosy miałam okropne i słabe, teraz czuprynę mam piękną, naturalna i co najważniejsze gęste sa te włosy
            Last edited by disne; 17-08-2020, 18:05. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jak o siebie zadbać?

              Nigdy nie należy przestawać o siebie dbać.

              Skomentuj


                Odp: Jak o siebie zadbać?

                Choć wiadomo, że przy tym wszystkim-dom, praca nie jest łatwe.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak o siebie zadbać?

                  jak, no na pewno trzeba o siebie dbać odpowiednio. Zdrowa dieta, warto też się ruszać, może jakiś sport, jazda na rowerze. Dużo jest możliwości. warto też wspomagać swoję dietę przyjmując suplementy. Ja odkąd zaczęłam przyjmować dicofer to mam więcej siły i nie czuję się już tak przemęczona.

                  Skomentuj


                    Odp: Jak o siebie zadbać?

                    Bardzo często odwiedzam xsalon kosmetyczny Lublinx i polecam to każdej kobiecie. Zabiegi u kosmetyczki nie dość, że działają upiększająco, to jeszcze odprężają i odstresowują.
                    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:05. Powód: reklama

                    Skomentuj


                      Odp: Jak o siebie zadbać?

                      Nowy rok, nowe postanowienia Ja jak co roku postanawiam zmienic coś w swoim życiu. Oczywiscie dieta i treningi, na razie zbieram informacje, duzo pomaga blog xxx
                      Last edited by disne; 17-08-2020, 18:03. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak o siebie zadbać?

                        Takie zabiegi od czasu do czasu to jest dobra sprawa, zwłaszcza jak faktycznie mamy jakiś konkretny problem. Ale tak na co dzień też powinnyśmy dbać o siebie, zwłaszcza, że czasami nie potrzeba do tego dużo wysiłku Warto robić np. hybrydy - raz się siądzie i piękne paznokcie na miesiąc. Robienie w domu nie jest trudne, ale trzeba zainwestować w dobrą lampę. Ja mam taki model: xxx
                        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:03. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Jak o siebie zadbać?

                          Ja dbam o siebie jedząc zdrowe produkty, ćwicząc i wysypiając się a także używając dobrych kosmetyków. Kiedyś nie myślałam, że aktywność fizyczna wpływa chociażby w tak dużym stopniu na wygląd skóry. Zdziwiłam się gdy zapisałam się na jogę i już po kilku tygodniach zauważyłam, że moja skóra wygląda dużo lepiej, ale zdaje sobie sprawę, że w przypadku jogi duże znaczenie ma też stan duchowy, który u mnie jest teraz w dużo lepszym stanie. Polecam każdemu zwlaszcza zajęcią z oferty dostępnej tutaj xxx
                          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:03. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jak o siebie zadbać?

                            Ja zaczełam od wymiany szafy i kupienie kilka pięknych sukienekxxx. Po pierwsze trzeba pozostać kobietą, trzeba pokazywać samej sobie że nadal jesteś kobieca i piękna.
                            Last edited by disne; 17-08-2020, 18:03. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jak o siebie zadbać?

                              W ramach dbania o siebie też muszę się wybrać do dobrego gabinetu kosmetycznego. Po zbyt intensywnym się opalaniu na twarzy mam brązowe plamy. Dermatolog podpowiedział mi zabieg xxx. Wydaje mi się to jedynym i rozsądnym rozwiązaniem. Krycie plam pod warstwami kosmetyków nie jest rozwiązaniem na dłuższą metę.
                              Last edited by disne; 17-08-2020, 18:03. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jak o siebie zadbać?

                                Zrób sobie takie domowe Spa. Kąpiel z olejkiem do kąpiel bądź ze specjalną solą. peeling delikatny ciała, balsam, maseczka na twarz. Jeżeli lubisz pomaluj sobie paznokcie. Rano po porannej toalecie zrób sobie lekki make -up i już będzie Ci na dusze lepiej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X