Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najładniejsze imiona dla chłopców

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Najładniejsze imiona dla chłopców

    Najładniejsze imię dla chłopca to Rafał.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Najładniejsze imiona dla chłopców

      Mi najbardziej podoba się Krzysztof, Szymon. Takie stare, tradycyjne, choć dla dziewczynek mam na odwrót raczej wolę nowoczesne

      Skomentuj


        Odp: Najładniejsze imiona dla chłopców

        Moi synowie mają imiona po swoich dziadkach. Starszy ma na imię Franciszek, młodszy Stanisław. Siostra ma syna Adama i bliźniaki - Aleksandra i Oliwiera


        Skomentuj


          Odp: Najładniejsze imiona dla chłopców

          Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
          Moi synowie mają imiona po swoich dziadkach. Starszy ma na imię Franciszek, młodszy Stanisław. Siostra ma syna Adama i bliźniaki - Aleksandra i Oliwiera
          ja też lubie starsze imiona mają charakter w moim mniemaniu u nas gdyby córcia była synkiem miała być Antosiem lub Franciszkiem właśnie a dziadkowie pewno zachcenieze dzieci Twoje noszą ich imiona,

          Skomentuj


            Odp: Najładniejsze imiona dla chłopców

            Moje wymarzone imię dla synka to Stanisław. Ale podobają mi się również Michał, Maciej, Tomek. Teraz jest tez dużo nowych i bardzo oryginalnych imion. Trzeba jednak pamiętać i brać pod uwagę to żeby imie nie było krzywdzące dla dziecka i inne dzieci nie smiały się przez to z niego

            Skomentuj


              Odp: Najładniejsze imiona dla chłopców

              Mój syn ma na imię Fabian, bardzo podobało nam się to imię i jesteśmy z niego zadowoleni, jednak, gdy syn poszedł do przedszkola dzieci nie potrafiły prawidłowo wypowiedzieć jego imienia i wołają pawian lub damian oczywiście jest to przejściowe i w żaden sposób nie krzywdzące dla naszego dziecka.

              Skomentuj


                Odp: Najładniejsze imiona dla chłopców

                U nas synek nazywa się Kuba Bartłomiej. Zastanawialiśmy się Kuba czy Jakub, ale zostało na Kubie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Najładniejsze imiona dla chłopców

                  A ja uważam, ze lepiej dawać na imię Jakub. Wiadomo jak dziecko małe to mówi sie Kuba, ale jak dorośnie i zostanie szefem w firmie to zawsze ładniej jak podpisuje się Jakub. U nas do wyboru było Franciszek albo Sebastian.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X