Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

    Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum. W tym roku chciałabym dać coś wyjątkowego dla Patryczka, mojego 4-letniego syna. Mamy już w bród pluszowych misiów, samochodzików, klocków Lego itd. Szukam czegoś kreatywnego, przy czym moje dziecko mogło się rozwinąć... Rzucicie jakiś pomysł. Dzięki z góry
  •    
       

    #2
    Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

    Ja Ci mogę polecić takie zestaw konstrukcyjny: http://www.********************/Zestaw-Heros-K...227302_2420171 Dostosowany do wieku dziecka, bardzo kreatywny, rozwijający, wciąga dziecko na długo.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

      Napisane przez kalina1982 Pokaż wiadomość
      Ja Ci mogę polecić takie zestaw konstrukcyjny: http://www.****************************************/Zest...227302_2420171 Dostosowany do wieku dziecka, bardzo kreatywny, rozwijający, wciąga dziecko na długo.
      Napisz może nazwę, gdyż link nie chce się wyświetlić, lub wklej załącznik z obrazem danej zabawki, byśmy mogły zobaczyć, jak to wygląda,

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

        Jeżeli dziecko ma już wiekszość zabawek to warto wybrać taką która nie pójdzie w zapomienie po tygodniu czasu,może któras z tych edukacyjnych będzie odpowiednia? Ewentualnie ksiązeczki do wspólnego czytania wieczorem.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

          A mebelki do pokoju dla dziecka? Myślę,że również jest to bardzo dobry pomysł na prezent i to niezależnie od okazji,czy będą to urodziny czy też święta.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

            Nie od dziś wiadomo, że dzieci w święta się nudzą. Rozerwij je troszkę i podaruj radosną zabawę! My od pewnego czasu zamawiamy dzieciom na jeden dzień świąt klauna, który je zabawia, organizuje im konkursy i pozwala pozować do zdjęć w takich śmiesznych perukach. Dom wypełniają wesołe piski i stukot biegających stópek, a my z mężem też trochę szalejemy. To naprawdę nieszablonowy pomysł, który pozwoli dzieciom zachować niezapomniane i oryginalne wspomnienia. Znalazłam firmę przez sieć www.klaunpolska.pl, ale mogę podać też nr tel. 727 600 400

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

              -ciastolina Są niesamowite zestawy np. z ToyStory.
              -kreatywne pinezki maluch układa rysunek z pinezek- może do wzoru, albo jak mu wyobraźnia podpowiada
              -różnego rodzaju układanki, puzle
              - z firmy czuczu są takie fajne karty pracy, dla każdej grupy wiekowej inne,

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                Moja córeczka powiedziała ze zajączek ma przynieś jej garnki do gotowania obiadku dla lalek. Więc zajązcek przyniesie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                  Jak przeczytałam o garnkach to oświeciło mnie, ze przeciez chrześniakowi męża trzyketniemu warsztat z narzędziami zabawkowy kupiliśmy. Myśle że dla chłopca super prezent, u nad zrobił furore. Adasiowi bardzo się podobał

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                    Napisane przez selene1979 Pokaż wiadomość
                    Nie od dziś wiadomo, że dzieci w święta się nudzą. Rozerwij je troszkę i podaruj radosną zabawę! My od pewnego czasu zamawiamy dzieciom na jeden dzień świąt klauna, który je zabawia, organizuje im konkursy i pozwala pozować do zdjęć w takich śmiesznych perukach. Dom wypełniają wesołe piski i stukot biegających stópek, a my z mężem też trochę szalejemy. To naprawdę nieszablonowy pomysł, który pozwoli dzieciom zachować niezapomniane i oryginalne wspomnienia. Znalazłam firmę przez sieć www.klaunpolska.pl, ale mogę podać też nr tel. 727 600 400
                    Takich firm jest znacznie więcej..nie chcę robić antyreklamy tej firmie ale są tańsze :-) sam pomysł świetny, bo dzieci uwielbiają zabawę i wygłupy. A taka osoba może wspaniale sie zająć dzieciaczkami. Urządzi konkursy..pomaluje buźki czy skreci balony. I nie zawsze to musi być klaun..teraz wielkanoc więc mozna zamówić króliczka który poprzez zabawy moze przybliżyc dzieciom czym jest wielkanoc..zrobić króliki z balonów czy pomóc przygotować dekoracje :-)))

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                      Te narzędzia i warsztat o którym piszesz to faktycznie bardzo fajny pomysł na prezent dla chłopczyka w wieku 3-5 lat,starszym może się to znudzić. Gdzie kupić coś takiego oraz w jakiej jest cenie?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                        Ja już klika razy spotkałam się z tym że chłopcy chętniej bawią się plastikową kuchnią niż warsztatem. Mówi się że to bardziej dla dziewczynki ale przecież mały chłopiec tego nie rozróżnia a przygotowanie zupki dla mamy czy ulubionego misia to super zabawa

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                          Nasza mała dostała od dziadków jeździk z BabyStore24. Jest zachwycona i nie chce zejść ze swojego słonia

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            Ja już klika razy spotkałam się z tym że chłopcy chętniej bawią się plastikową kuchnią niż warsztatem. Mówi się że to bardziej dla dziewczynki ale przecież mały chłopiec tego nie rozróżnia a przygotowanie zupki dla mamy czy ulubionego misia to super zabawa
                            no właśnie a może wyrośnie z niego mały kucharz tak się generalnie uważa że kuchnia to jest zabawka dla dziewczynki, ale gdybym miała synka to też bym mu kupiła kuchnię jeśli by się nią chciał bawić, niech się uczy gotować od małego, żeby potem jakaś jego potencjalna żona miała pożytek w kuchni

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

                              Polecam kuchnie jaknajbardziej dla chłopca, mój synek urzedniuje w naszej prawdziwej kuchni, zmywanie, zamiatanie mycie to jego porządek dzienny, tak się bawi, ale ogarnia dobrze. Jak byliśmy w bawialni też była kuchnia to tak samo świetnie się bawił, zmywał, układał przekładał , świetna sprawa Sami mamy zamiar kupić ale na Gwiazdkę albo jeszcze na urodziny:

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X