Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

lalki bobasy Agatki Natalki Baby Born

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    lalki bobasy Agatki Natalki Baby Born

    Lalka dla 3 latki?
    jest ich tyle na rynku ze cieżko czasami się zdecydować, zwłaszcza że każda ma różne funkcje.
    Córcia na gwiazdkę chciałaby dostać sikającą lalkę czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o lalki Warm Baby ?
    http://allegro.pl/lalka-born-bobas-p...636380624.html
    głównie chodzi m i o tą lalkę miło byłoby gdyby ktoś kto miał lub ma taką wypowiedział sie na ten temat, co prawda to nie Baby born ale ma funkcje bardzo zbliżone jak nie takie same, no i cena dużo niższa
  •    
       

    #2
    Odp: lalki bobasy Agatki Natalki Baby Born

    Ja jestem zdania,że warto tutaj pokusić się nie tylko o lalki ale również o inne zabawki drewniane,które nie pójdą w odstawkę i kąt już po kilku dniach,tylko faktycznie wniosą coś innego,nowego. Akurat z tą firmą nie miałam styczności więc ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat.

    Skomentuj


      #3
      Odp: lalki bobasy Agatki Natalki Baby Born

      Moja sistrzenica dostała taką lalkę i przyznam szczerze że szał byl tylko przez kilka pierwszych dni, później już nie pałała entuzjazmem do zmiany pieluszki czy karmienia lalki.

      Skomentuj


        #4
        Odp: lalki bobasy Agatki Natalki Baby Born

        Myślę, ze jak z większością zabawek bywa, zawsze są te fajniejsze które są na pierwszym planie, w naszym przypadku takimi są misie z Sagi i klocki, jednak lalki jako lalki nie ma po za szmacianymi, po prostu się nimi nie bawi, jako ze jest dziewczynką i przejawiła chęć posiadania takiej lalki "sikającej" dlatego chciałam jej kupić jakąś z prawdziwego zdarzenia, pomyślałam o jakimś bobasie, gdyż to taki zakup na dłużej, zwłaszcza ze my często nie kupujemy małej zabawek.

        Z lalek zainteresowały mnie jeszcze nenuco tylko czy w ogóle są warte świeczki, bo jak by nei było nie sa one tanie

        Skomentuj


          #5
          Odp: lalki bobasy Agatki Natalki Baby Born

          Lalki Nenuco na pewno są lepsze jakościowo jeśli chodzi o tworzywo. Samo wykonanie też na pewno będzie na wyższym poziomie niż zwykły nie firmowy bobas

          Skomentuj


            #6
            Odp: lalki bobasy Agatki Natalki Baby Born

            Widziałam jakiś czas temu Nenuco u koleżanki i wydawała mi sie twarda;/
            w sklepach jest sporo lalek jednak niektóre zapakowane ze ni jak sprawdzić z jakiego są tworzywa jeszcze zależy wszystko od tego co dana lalka potrafi

            Te lalki które podałam są teraz w carrefour za 79,99zł wiec sporo taniej niż na allegro nie wliczając przesyłki

            Skomentuj


              #7
              Odp: lalki bobasy Agatki Natalki Baby Born

              Ja osobiście nie lubię tych lalek, sama nigdy nie chciałam tego mieć, a dostawałam, moje dziecko tez woli raczej samochody, kolejki - bo to ciekawsze.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: lalki bobasy Agatki Natalki Baby Born

                Przyznam, ze nasze dziecko zaczyna interesować się lalkami a kiedy dowiedziała sie ze sa lalki które sikają taką chciałaby dostać, kiedy pojechaliśmy na zakupy widzieliśmy te lalki w galerii i bardzo jej się spodobały, oczywiście wszystko zależy od dziecka, jedni lubią autka czy modelarstwo inni lalki,
                Oczywiscie klocki też ma a konstrukcyjne do złożenia placu zabaw dostanie na urodziny czyli 10 dni wcześniej

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: lalki bobasy Agatki Natalki Baby Born

                  Tych lalek bobasów jest znacznie więcej. Wiele z nas myśli tylko o Baby Born, ale trochę się tych lalek "narobiło". Najważniejsze jednak, że dziewczynki uwielbiają się nimi bawić i sporo się przy tym uczą. O korzyściach z takich zabawy można przeczytać na http://cafe-mama.pl/lalki-bobasy-i-a...my-w-sklepach/ . Warto dziecku kupić taką lalę.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X