Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ale mi pediatra ruszac i sciagac nie kazala

    Skomentuj

    •    
         

      Takie te chłopy są
      Mój jak kupil nowy telefon to cały czas sie nim bawił
      Duze dzieci tylko zabawki im w głowie

      Skomentuj


        No ale mojemu też sie nie ściąga tylko kawalek i niby tak ma być,że niby do 1,5 roku napletek mocno przylega i nie wolno go odciągać ,a moj ma własnie taka kulkę bialą pod skorką wczoraj znalazłam mąz mówi że to mu samo zejdzie on to nie cierpi chyba lekarzy ale ja nie wiem
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
          ale mi pediatra ruszac i sciagac nie kazala
          Ja to słyszałam ok kilku mam,i był taki program i tak kazała połozna przy kąpieli to robic

          Skomentuj


            No własnie Pieczulka mi też nie kazali ruszć a oże Kubuś ma stulejkę?to ci jutro lekarz powie
            Sylwia 9 latek
            Damianek 17 m-cy


            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

            Skomentuj


              Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
              No ale mojemu też sie nie ściąga tylko kawalek i niby tak ma być,że niby do 1,5 roku napletek mocno przylega i nie wolno go odciągać ,a moj ma własnie taka kulkę bialą pod skorką wczoraj znalazłam mąz mówi że to mu samo zejdzie on to nie cierpi chyba lekarzy ale ja nie wiem
              No własnie zobacze jutro co mi jeszcze powie chirurg

              Skomentuj


                Izunia ???
                Sylwia 9 latek
                Damianek 17 m-cy


                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Wy tu o siusiakach a ja mam kłopot.
                  Pisałam juz Marzence ale napisze i Wam
                  Amela od dluzszego czasu ma odparzenia.Co jej zalecze to znowu jest.Sudocrem niedziala , maczka przestała działac , teraz uzywam Alantan ale dzis znow ma odparzenia.Tzn takie mala kropki niewiem czy z woda czy z czyms
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Marzenko a zapytaj prosze co to za kuleczka taka biala czy to trzeba ruszać ,jakoś czy nie ,czy samo zejdzie
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
                      Marzenko a zapytaj prosze co to za kuleczka taka biala czy to trzeba ruszać ,jakoś czy nie ,czy samo zejdzie
                      Jak nie zapomne silek to zapytam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        IZa ja smarowałam małej maścia noworodkową robioną w aptece, przepisała Mi pediatra...Sandruni pomaga,może warto spróbowac?

                        Skomentuj


                          Napisane przez nicola Pokaż wiadomość
                          IZa ja smarowałam małej maścia noworodkową robioną w aptece, przepisała Mi pediatra...Sandruni pomaga,może warto spróbowac?
                          Witaj Nicola
                          Musze wiec isc do lekarza bo normalnie niewytrzymam.Niewidac aby malej to przeszakadzało ale mnie tak
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                            Wy tu o siusiakach a ja mam kłopot.
                            Pisałam juz Marzence ale napisze i Wam
                            Amela od dluzszego czasu ma odparzenia.Co jej zalecze to znowu jest.Sudocrem niedziala , maczka przestała działac , teraz uzywam Alantan ale dzis znow ma odparzenia.Tzn takie mala kropki niewiem czy z woda czy z czyms
                            Czasami mimo starannej pielęgnacji odparzenia się powtarzają, a stan skóry się pogarsza. Może to świadczyć o szczególnej wrażliwości dziecka, uczuleniu, nadkażeniu grzybiczym lub innych problemach zdrowotnych. Gdy zaczerwienienie nie ustępuje lub często wraca, warto więc poradzić się pediatry. Może powinnaś zmienić pieluszki a nawet husteczki,często wietrz pupkę ,możesz przemywać naparem z rumianku ,ja używam kremu Penathen i mały jeszcze nie mial odparzenia na szczęście z Sila miala uporczywe i ciemieniuche a przyczyną była skaza bialkowa ale to raczej nie u Amelki
                            Sylwia 9 latek
                            Damianek 17 m-cy


                            02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                            Skomentuj


                              biala kuleczka to pewnie gruczoły maziowe gabrys ma dwa u gory i na dole,

                              iza chmm a moze sprobuj codziennie na godzinke dwie ja bez pieluchy niech odpocznie pupka, teraz zima wiec cieplej nasze dzieciaczki poubierane to moze to.
                              ja narazie nie mam problemow z odparzeniami, teraz na noc zawsze smaruje bambino ochronnym a w dzien to tlustym kremem (rozne marki co akurat kupie np babydream z rossmanna)
                              ale latem prawie nie smarowalam w dzien tylko luzno pieluche zakladalam

                              Skomentuj


                                Tyle mamuś a ja musze uciakaćlece do niunia bo mi sie rozbudz jutro wpadne wcześniej aha po grypie jelitowej nie mamay już sladu na szcęście
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X