Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

komputer i dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: komputer i dziecko

    Korzystając z komputera zawsze trzeba sprawdzać bezpieczeństwo stron, na jakie wchodzi dziecko. Dodatkowo musimy wybierać tyle te gry, które oprócz zabawy uczą. A takie znajdziecie na naszym portalu ekodzieciaki.pl podczas deszczowej pogody możecie nas odwiedzić, a następnie - gdy wyjdzie Słońce - wykorzystać zdobytą wiedzę w terenie.
    Do zobaczenia w grach i przydomowych ogródkach!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: komputer i dziecko

      Gdy dziecko siedzi cały dzień przed komputerem, gdy rozmowy już nic nie dają, warto pomyśleć o terapii. Trzeba pójść z dzieckiem do psychoterapeuty. Ten na pewno pomoże wyjść z tego problemu.

      Skomentuj


        #18
        Odp: komputer i dziecko

        mam nadzieje ze będę umiała pokazać dziecku inne zabawy żeby komputer nie był jego ulubione zajęciem i żeby od niego się nie uzależnił

        Skomentuj


          #19
          Odp: komputer i dziecko

          mam nadzieję że moje dzieci nie będą miały z tym problemu jak będą większe Póki co są za małe jeszcze

          Skomentuj


            #20
            Odp: komputer i dziecko

            Trochę póżno w takim razie zauważył skoro reaguje dopiero w wieku 13 lat a umówmy się wtedy dziecki mają najmniej korzystny wiek do negocjacji.

            Skomentuj


              #21
              Odp: komputer i dziecko

              ajgorzej to zimą, bo nie ma co znów robić, latem można wycieczki, pikniki, basen itd , a zimą cieżko wymyśleć jakieś fajne rzeczy tym bardziej dla 13-15 latków

              Skomentuj


                #22
                Odp: komputer i dziecko

                zima można pograć w gry planszowe nowej generacji tylko raczej nam dorosłym się nie chce bo nie mamy czasu

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: komputer i dziecko

                  w zimie też da się coś pokombinować z dzieckiem trzeba tylko chęci aby wymyślić dziecku zabawę lub bawić się razem z nim
                  Moje dzieci jeszcze za małe na komputer i mam nadzieję że tak nie zapałają miłością do neta tylko do książek

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: komputer i dziecko

                    Dziecko prędzej czy później i tak odkryje właściwości komputera,również jeżeli mowa o grach- tego moim zdaniem nie da się uniknąć. Od nas jako rodziców zależy czy będziemy to kontrolować i w jaki sposób.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: komputer i dziecko

                      Napisane przez babybest_eu Pokaż wiadomość
                      Dziecko prędzej czy później i tak odkryje właściwości komputera,również jeżeli mowa o grach- tego moim zdaniem nie da się uniknąć. Od nas jako rodziców zależy czy będziemy to kontrolować i w jaki sposób.
                      CHyba tak Dziecka nie uchroni chociaż chciało by się bardzo Teraz każdy skomputeryzowany że nie da się inaczej
                      Szkoda że te gry wsród dzieci i młodzieży są takie na topie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: komputer i dziecko

                        Zostawienie dziecka przy laptopie, nie zawsze musi się wiązać z grami, które nic nie wnoszą. Na stronie Bajkotwory.pl dzieci mogą zrobić bajkę za pomocą prostego kreatora w 15 minut. Ta aplikacja edukacyjna pobudza intelektualnie i jest bezpieczna dla dzieci. Moja Amelia tworzy swoje własne bajki, zamiast oglądania bajek w TV. Uczy się przy tym pisania i kreatywności

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: komputer i dziecko

                          az mi się przypomniało że mam pendriva z takimi grami i zadaniami dla dziecka Ale czekałam aż podrośnie tylko jak się tak przyzwyczai do komputera to gorzej

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: komputer i dziecko

                            Tutaj nie ma zbytnio co przesadzać i demonizować komputer bo jest to także narzędzie do pracy,zabawy o ile zachowany rozsądek i nie pozostawimy przy nim dziecka na cały dzień.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: komputer i dziecko

                              Napisane przez Amko Pokaż wiadomość
                              Tutaj nie ma zbytnio co przesadzać i demonizować komputer bo jest to także narzędzie do pracy,zabawy o ile zachowany rozsądek i nie pozostawimy przy nim dziecka na cały dzień.
                              To prawda, najlepiej od początku wypracować sobie pewne zasady i ich konsekwentnie przestrzegać, np. komputer tylo w weekendy, albo 1-2 godziny dziennie, trzeba wyznaczyć dziecku jasne granice.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: komputer i dziecko

                                Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                                To prawda, najlepiej od początku wypracować sobie pewne zasady i ich konsekwentnie przestrzegać, np. komputer tylo w weekendy, albo 1-2 godziny dziennie, trzeba wyznaczyć dziecku jasne granice.
                                dokładnie tak jak piszesz
                                Amko też masz rację bo i ja dużo czerpię z internetu nie tylko pomysły co tu na obiad zrobić ale różne zabawy czy nauka dla dzieci też pełno pomysłów jest

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X