Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    ja polecam zdjęcie wnuczka wydrukowane jako obraz na płótnie - np. www.decomania.pl - mają promocję -20% na Dzień Babci i Dzień Dziadka
    Last edited by Monika_7; 12-01-2011, 13:06.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

      Wystarczy ręcznie robiona laurka przez dzieci

      Skomentuj


        #18
        Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

        wiem, że już po Dniu Babci i Dziadka, ale naprawdę fajnym prezentem może być kalendarz ze zdjęciami wnucząt. Super sprawa! Wystarczy znaleźć stronkę na internecie, wybrać szablon i dodać zdjęcia polecam
        www.mojdzieciak.blogspot.com

        Skomentuj


          #19
          Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

          Fajny pomysl z tym kalendarzem ! :-):-)

          My ostatnio zrobilismy album ze zdjeciami zrobonymi przez fotografa. Dziadkowie byli zachwyceni ! A dzieciaki i my ogromna zabawe podczas sesji. Znalazlam fotografa z swietnym podejsciem do dzieci - Slawek Nawrozidis. Syn byl zachwycony sesja z rowerem w parku, szalal az musielismy go uspokajac :-) Polecam

          Skomentuj


            #20
            Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

            Zalezy ile dziecko ma lat od maluszka cieszą najbardziej te ręcznie robione, koszyczki z cukierków laurki A od nastolatka może jakiś stojak na wino albo inny kuchenny gadżet, pojemniki na przyprawy itp

            Skomentuj


              #21
              Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

              Dzień babci i dziadka tuz, tuż...co w tym roku szykujecie za prezenty wraz z pociechami? Z roku na rok coraz ciężej cokolwiek wybrać, wszystko się powtarza ... Ja dzięki naszej wspaniałomyślnej Redakcji chyba jeden prezent mam już z głowy
              http://babyonline.pl/rodzice_rodzice..._01_page_no=10

              A Wy czym zaskoczycie dziadków???
              Zapraszam do dyskusji, podpowiedzi i rad...
              Doriaś ur.17.03.2008




              Tristaś ur. 11.03.2010

              Skomentuj


                #22
                Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                Moje starsze kupują czekoladki a Oleńka robi "lajurke","seluszko i ciumaka".Nie wymyślamy i nie cudujemy bo w końcu liczy się pamięć nie prezenty-a wszelkie rękodzieła nasi dziadkowie przechowuja do dziś.
                A było tego -od obrazków z liści ,wydzieranki ,wyszywanki,wazoniki ,laurki nawet flakony z masy papierowej i z butelek plastikowych po mleku.....
                Wazne ze zawsze jest coś, co kolwiek a miłości i radości co niemiara!!!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                  Dokładnie, moi dziadkowie też mają pełne pudła tego "naszego "rekodzieła i w zasadzie najbardziej się ciesza z własnoręcznych robionych prac wnucząt...
                  Doriaś ur.17.03.2008




                  Tristaś ur. 11.03.2010

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                    Napisane przez sylciar Pokaż wiadomość
                    Dzień babci i dziadka tuz, tuż...co w tym roku szykujecie za prezenty wraz z pociechami? Z roku na rok coraz ciężej cokolwiek wybrać, wszystko się powtarza ... Ja dzięki naszej wspaniałomyślnej Redakcji chyba jeden prezent mam już z głowy
                    http://babyonline.pl/rodzice_rodzice..._01_page_no=10

                    A Wy czym zaskoczycie dziadków???
                    Zapraszam do dyskusji, podpowiedzi i rad...
                    Ja myślałam o kalendarzu ze zdjęciami wnuka Nie jest to mega drogie, bo jakies 25 zł za sztukę

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                      Świetnie, a zamawiasz przez internet? U nas opcjonalnie byłoby jedynie takie wyjście, ale wiem ze robią też na miejscu w sasiednich miastach i wtedy jest do tego wgląd, można zobaczyc jak jest wykonany i z czego.
                      Doriaś ur.17.03.2008




                      Tristaś ur. 11.03.2010

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                        Cieszymy się, że nasze pomysły okazują się przydatne.
                        Wkrótce na portalu babyonline.pl pojawią się kolejne propozycje na prezenty do wykonania przez dziecko.
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                          Ja w zeszłym roku zrobiłam kalendarz z wnuczką dla dziadków ... bardzo udany prezent także osobiście polecam. Zamówienie złożyłam na stronie colorland.pl. Kalendarz ten projektuje się samemu na tej stronie i do tego ma się podgląd jak to będzie wyglądać 'w realu'. Mnie wtedy to kosztowało ok 30 zł ...nie wiem jak teraz u nich to cenowo wygląda.



                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                            Ja także w ubiegłym roku obdarowałam dziadków kalendarzami A w tym roku jeszcze nie wiem...

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                              A oto kolejny pomysł - ozdobna świeca
                              Attached Files
                              pozdrawiamy,
                              Redakcja MamoToJa.pl

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka-Rok 2013

                                Moja córcia gdy jest u dziadków ciągle bawi się magnesami z ich lodówki Także w tym roku dziadkowie otrzymają po takim magnesie, na którym będzie nadrukowana fotografia wnuczki ...tzn. magnes dla babci z fotografią jak tuli Maję, magnes dla dziadka z fotografią jak całuję Maję ... mam nadzieję,że pomysł się spodoba...bo Mai na pewno pomysł Redakcji ze świeczkami wykorzystam przy innej okazji



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X