Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mam dlugi i nie wiem co robić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mam dlugi i nie wiem co robić

    MOJA SYTUACJA JEST wyjatkowa, mam dwie córki i po uszy długów.
    Mam 1000,000,00 dlugu, i zero mozliwosci spłacenia tego, ..w tej chwili jestem rozwiedziona ,ale jeszcze pare lat
    temu mój mąz doprowadził do tego że tak strasznie sie zadłuzyła jego fima,..na moje nieszczescie nie mielismy rozdzielności majatkowej , więc długi przeszły równiez na mnie. Na dzień dzisiejszy jestem na wszystkich mozliwych listach dłuzników w tym kraju i u wszystkich komorników w moim miescie ,ale nie tylko.Nie moge3 zaciagnac jakiego kolwiek kredytu
    , a do kazdego pracodawcy u którego się pojawie automatycznie pojawia sie notka komornika o zajęciu wynagrodzenia,. nikogo nie obchodzi ze ani nie mam tej kasy ani nie jest to moj dług. jestem wykończona nerwowo, nie mam srodków na utrzymanie moich dzieci
    !!!!! Proszę o wiadomosć czy ktos wie czy bede miała nowa karte i nowe zycie np, w anglii , czy tez mnie tam scigna, bardzo dziekuje za odpowiedzi. wykończona nerwowo.
  •    
       

    #2
    Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

    Trudna sytuacja. Nie zazdroszczę ;/
    Nie sądzisz jednak ,ze takie pytanie powinnaś zadać na forum finansowym a nie tutaj? Na forum finansowym powinni Ci doradzić w temacie Nie wiem czy tutaj dużo się dowiesz. Zerknij sobie:
    http://www.forum-kredytowe.pl/

    Najlepiej byłoby chyba porozumieć się z komornikiem.Powiedzieć mu,że chcesz iść na ugodę.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

      Rzeczywiście wyjątkowo trudna sytuacja. Szczerze Ci współczuję.

      Jakiś czas temu wynajmowałam mieszkanie od kobiety, która była w Anglii. Kilka razy naszedł mnie komornik, bo kobieta zalegała... Nie wiem co prawda na jakie kwoty. Ale wiem, że już od paru ładnych lat jest w Anglii, tu ją ścigają ale nic nie mogą, bo tu formalnie nie ma żadnych dochodów.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

        Rzeczywiście emigracja wydaje się w tej sytuacji dobrym rozwiązaniem. Po za tym to chyba tylko opieka społeczna, ale oni to raczej wolą przyjmować uchodźców...

        Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:29. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

          Napisane przez malinka0077 Pokaż wiadomość
          MOJA SYTUACJA JEST wyjatkowa, mam dwie córki i po uszy długów.
          Mam 1000,000,00 dlugu, i zero mozliwosci spłacenia tego, ..w tej chwili jestem rozwiedziona ,ale jeszcze pare lat
          temu mój mąz doprowadził do tego że tak strasznie sie zadłuzyła jego fima,..na moje nieszczescie nie mielismy rozdzielności majatkowej , więc długi przeszły równiez na mnie. Na dzień dzisiejszy jestem na wszystkich mozliwych listach dłuzników w tym kraju i u wszystkich komorników w moim miescie ,ale nie tylko.Nie moge3 zaciagnac jakiego kolwiek kredytu
          , a do kazdego pracodawcy u którego się pojawie automatycznie pojawia sie notka komornika o zajęciu wynagrodzenia,. nikogo nie obchodzi ze ani nie mam tej kasy ani nie jest to moj dług. jestem wykończona nerwowo, nie mam srodków na utrzymanie moich dzieci
          !!!!! Proszę o wiadomosć czy ktos wie czy bede miała nowa karte i nowe zycie np, w anglii , czy tez mnie tam scigna, bardzo dziekuje za odpowiedzi. wykończona nerwowo.
          Malinka0077 a może poszukaj bezpłatnej pomocy prawnej? Jesteś w bardzo trudnej sytuacji, więc myślę, że jak najbardziej należy Ci się taka pomoc. Radca prawny na pewno podpowie Ci coś mądrego


          Skomentuj


            #6
            Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

            Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat kredytów konsolidacyjnych?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

              Napisane przez markietanka Pokaż wiadomość
              Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat kredytów konsolidacyjnych?
              Nigdy nie brałam, ale znam osobę, która brała. Ostatecznie przez taki kredyt będzie musiała spłacić więcej. Z drugiej strony jest w stanie spłacać ten kredyt ponieważ rata jest o wiele mniejsza niż te, które były wcześniej. Tak więc jak widzisz kredyt ma swoje dobre i swoje złe strony. Jeśli chcesz go wziać to musisz sama przekalkulować sobie co Ci się bardziej opłaca.
              Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:30. Powód: reklama

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

                Faktycznie, z takimi tematami, to przydałoby się iść na chociażby odpowiednie forum, tutaj raczej mało kto będzie potrafił coś sensownego doradzić, szczególnie, że to o tak ogromne zadłużenie chodzi. Możesz w sumie też spróbować skontaktować się z tego typu pomocą zadłużeniową https://www.pomoczadluzeniowa.pl/. Coraz więcej osób z tego korzysta, gdy same sobie nie mogą w takiej sytuacji poradzić. Jak nie ma i tak nic do stracenia, to warto szukać pomocy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

                  Może warto wystąpić o upadłość konsumencką ? . Wydaję mi się, że w Twojej sytuacji będzie to najlepsze rozwiązanie, ponieważ zatrzymasz narastanie odsetek, przestana ścigać Cię windykacja i komornicy, ustalisz sobie jedna normalną ratę i będziesz miała szanse aby zacząć wszystko od nowa.
                  Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:30. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

                    Ogłoszenie upadłości konsumenckiej mogłoby być pewnym rozwiązaniem. Ale należy pamiętać, że nie każdy z tego może skorzystać i jest to obwarowane pewnymi warunkami.
                    Nie słuchaj natomiast głupot o ucieczce na emigrację, bo to nie jest żadne rozwiązanie problemu.

                    Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:31. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

                      Nieśli nie przerwiesz spirali zadłużenia to dojdzie do tego, że będziesz spłacać odsetki od odsetek. W banku Raiffeisen jest kredyt konsolidacyjny i fajne jest to że jego połowę można przeznaczyć na dowolny cel. Spłacisz długi i jeszcze zostaniesz na plusie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

                        Na pewno trzeba byłoby je spłacić, a sposobów na to jest mnóstwo

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

                          Nie ma co się zamykać z problemem. Jeśli już Was to dotyczy, to powinniście poszukać rozwiązania, które będzie odpowiednie dla obu stron. Myślę, że dobrym wyborem może być kontakt z firma która pomaga w dogadywaniu się dłużników z firmami. Pomyślcie nad tym.
                          Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:32. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

                            Jeśli jest dużo długów i nabranych chwilówek można zająć się na początek
                            konsolidacja chwilowek żeby wszystko było w jednej kupie. Kwota jest ogromna, ale warto sobie to jakoś uporządkować na początek. Pozdrawiam!
                            Last edited by gagatka; 25-09-2020, 11:32. Powód: k

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Mam dlugi i nie wiem co robić

                              Też miałam problemy z chwilówkami, ale trafiłam na firmę, która pomogła mi z nich wyjść. Najważniejsze to się nie poddawać - na spokojnie przemyśleć strategię spłaty i powolutku zacząć wychodzić z długów.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X