Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mechaniczna depilacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mechaniczna depilacja

    Czy stosujecie depilator mechaniczny w ciąży? Mimo, że wiele lat używam taki, to zawsze to trochę jednak boli. I nie wiem, żeby czegoś złego nie narobić sobie, teraz jak jestem w ciąży??? Co robić?
  •    
       

    #2
    To chyba zależy jak bardzo jesteś wytrzymała na ból. Jeżeli nie dajesz rady, to chyba lepiej byłoby po prostu w trakcie ciąży się golić. Na pewno bezpieczniej.

    Skomentuj


      #3
      Wiem, że golenie jest najbezpieczniejsze, ale za to bardzo częste

      Skomentuj


        #4
        Ja przez cały czas używałam depilatora, a w ciąży poprostu nie mogę
        Nie wiem, czym to jest spowodowane, wiele razy próbowałam i za każdym razem jest to samo...odkładam depilator i sięgam po golarkę...


        Skomentuj


          #5
          Ja również w czasie ciąży odstawiłam depilator


          Skomentuj


            #6
            Myślę, że powinnaś się golić - to nie takie straszne

            P.S. Ja nie mam depilatora ale chcę sobie kupić ...
            Prosze napiszcie mi jaki jest najlepszy, jakich używaćie i za co go chwalicie?

            Skomentuj


              #7
              Nie polecam modeli Braun, tych " z niższej półki" - czytaj: tańszych. Dokładna depilacja zabiera dużo czasu, bo nie zbierają wszystkich włosków. Poza tym niektóre zamiast wyrywać - urywają tuż przy skórze. Niedawno zamieniłam swój stary depilator na Philipsa. Jeśli chodzi o depilatory, to właśnie ta firma jest dla mnie teraz nr 1

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja mam Brauna takiego różowego za 89 zeta, nie polecam jest do d... , ogoliłam nogi może 3 razy, faktycznie nie zbiera wszystkich włosków. Teraz tylko zdobi półkę w mojej różowej łazience
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj


                  #9
                  Ja używam depilatora od "wieków"! Także podczas ciąż (2x)!!!! Moim zdaniem ktoś, kto depiluje się od dłuższego czasu nie jest już tak wrażliwy na ból (skóra się do niego przyzwyczaja)> Oczywiście odradzam rozpoczynania "przygody" z depilatorem podczas ciąży... podobno co wrażliwsze osoby mogą na ból reagować skórczami??
                  Jeżeli chodzi o markę ZDECYDOWANIE polecam Philips. Zawsze takie miałam i tylko co jakiś czas zmieniam na nowszy model... Od kilku lat mam taki z przystawką chłodzącą - jest super- zdecydowanie uprzyjemnia cały zabieg. Polecam

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja mam Philipsa i sie nie sprawdzil. Wole plastry

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Mechaniczna depilacja

                      Bez problemu mozna uzywac w ciazy

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Mechaniczna depilacja

                        Na mechaniczną bym się nie wybrała, ale już tego typu laserowe usuwanie owłosienia jest przeze mnie jak najbardziej akceptowalne

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Mechaniczna depilacja

                          mechaniczna depilacja? To znaczy jaka? Bo wyobraźnia płata mi figle :P

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mechaniczna depilacja

                            Wydaje mi się, że taka depilacja jest zbędna, bo są przecież laserowe zabiegi.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Mechaniczna depilacja

                              Depilacja laserowa ma same zalety. Kiedyś miałam straszny problem z nadmiernym owłosieniem na nogach. Za namową koleżanki zdecydowałam się na zabiegi laserowe laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Od tamtego czasu mam święty spokój.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X