Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Zajęcia dodatkowe

    Moja córka jeżdzi na balet, ale sama chce i jej nie zmuszam jak powie ze już nie chce tańczyć to przestaniemy jeżdzić

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Zajęcia dodatkowe

      Balet to fajna sprawa, i też bardzo wymagająca dyscypliny od dziecka. Ale jeśli jej się to podoba i się tym interesuje to jak najbardziej.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Zajęcia dodatkowe

        Miłość do baletu w corce zaszczepiła jej kuzynka która również ćwiczy z tym że w grupie starszej. We wakacje pokazywała córce różne gfigury i ta chciała zeby ją zapisac

        Skomentuj


          #49
          Odp: Zajęcia dodatkowe

          Fajnie, to często dobry początek. Maluszkom warto pokazywać różne dziedziny, aby właśnie zobaczyć co je zainteresuje.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Zajęcia dodatkowe

            Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
            Fajnie, to często dobry początek. Maluszkom warto pokazywać różne dziedziny, aby właśnie zobaczyć co je zainteresuje.
            Chcę wybrać dla dzieci coś co im się podoba i w czym będą dobre. Bo co z tego ze będą uczyć się grać na gitarze albo śpiewać jak nie bedą miały do tego dobrego słuchu

            Skomentuj


              #51
              Odp: Zajęcia dodatkowe

              Pewnie nic na siłę, grunt to poprzez dzieci nie spełniać swoich niespełnionych ambicji i marzeń. Rodzic ma być przewodnikiem i pomóc wybrać.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Zajęcia dodatkowe

                Zajęcia dodatkowe to nic złego ale tak jak tutaj dziewczyny wczesniej piszą : Nic na siłe. Dziecko nie powinno mieć grafiku zawalonego w całkości dodatkowymi zajęciami. Powinno mieć czas dla siebie.Tak aby trochę się ponudzić.

                Jeśli chcecie wysłac malucha na jakieś dodatkowe zajęcia to polecam język angielski. Zaprocentuje to na przyszłość.

                Fajne młodzieżowe kursy angielskiego ma Speak up

                Na kurs chodzi moja córka ( aktualnie jest w 1 gimnazjum) i przynajmniej nie stresuje sie jak zda test gimnazjalny
                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:09. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Zajęcia dodatkowe

                  Dla starszych dzieci i dla nas mamusiek dobrym pomysłem na spożytkowanie wolnego czasu jest nauka języka obcego, jest to przydatna umiejętność zarówno w szkole jak i w pracy. Niezależnie jakiego języka chcemy się nauczyć fajną ofertę ma ta szkoła https://lincoln.edu.pl/warszawa/terminy-zajec/, zajęcia są prowadzone w trybie stacjonarnym lub onlne, można również skorzystać z kursów wakacyjnych, oferta jest bogata.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Zajęcia dodatkowe

                    Warto inwestować w pasje u dzieci. Słyszałem o przypadku, gdzie kilkulatek zafascynował się bilardem i rodzice kupili mu stół . Tak się chłopak wciągnął, że szybko zaczął wygrywać różne zawody Dzieci mają duży potencjał
                    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:10. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Zajęcia dodatkowe

                      Ważne, żeby dzieciaka do niczego nie zmuszać, bo jemu to nic nie daje a my marnujemy pieniądze. Wyczuć, w czym jest dobry i co mu się podoba i dać mu możliwość rozwoju

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Zajęcia dodatkowe

                        mój syn już od małego czuł muzyke, rytm i był bardzo ruchliwym dzieckiem, wiec postanowlilismy zapisać go na zajęcia taneczne od 5 roku życia. Chodzi na zajecia 2 razy w tygodniu i jest niesamowicie zadowolony, że zapisalismy go na takie zajecia

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Zajęcia dodatkowe

                          Jeśli wasze dzieci nie przepadają za fizyką to może tu pomóc Fundacja Einsteina Prowadzą ciekawe warsztaty i pokazy interaktywne związane z fizyką. Byli w szkole mojej małej i przeprowadzili warsztaty. Dzieci były zachwycone, wszystkim się podobało. Zawsze to jakiś wstęp do większego zainteresowania się przedmiotem, nawet jeśli na chwilę.
                          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:11. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Zajęcia dodatkowe

                            Wydaje mi się, że warto doradzić się w tej kwestii znajomych... To jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie
                            Sometimes what would make us happy the most also scares us the most. Sometimes being happy meant being brave.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Zajęcia dodatkowe

                              A czy korepetycje to dobry pomysł? Chodzi i o korepetycje z niemieckiego dla 10 latka. Najlepiej jeśli byłyby to Kielce, tam chyba Edun ma swoją placówkę. I jeszcze jedno, czy bardziej polecacie korepetycje indywidualne czy takie w małych 3 do 5 osobowych grupach? Z korepetycji językowych korzysta wiele dzieci moich znajomych, jak uważacie warto?
                              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:15. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Zajęcia dodatkowe

                                Sama nie miałam możliwości chodzenia na żadne zajęcia dodatkowe i teraz, gdy stać mnie na to chce zapewnić dziecku wszystko to, czego pragnie. Moja córka kocha taniec i chciałaby nauczyć się pole dance. Chce znaleźć jej dobre zajęciam które będą prowadzone w sposób profesjonalny.
                                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:05. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X