Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

    moge powiedzieć jedno na szczęście Pan Bóg stworzył proces ten przyjemny w przypadku starania o dziecko wiec trzeba starać się i próbować

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

      Ja pół roku temu dowiedziałam sie że mam pcos i pije takie specjalne saszetki do rozpuszczania- miositogyn. Pije 1 dziennie i pomagają. Okres już się uregulował i z trądzikiem już nie mam takiego problemu jak wcześniej. Dalej próbujemy może w końcu się uda
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

        Powodzenia, ja tez je piłam przy zaburzeniach miesiączkowania, po 2 miesiącach było już dużo lepiej. No i muszę przyznać, że całkiem smaczny napój wychodzi, więc z przyjmowaniem nie miałam problemu, a u mnie z lekami to różnie bywa

        Skomentuj


          Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

          Moja siostra miała problem z nieregularnym okresem i tez piła te saszetki, okres w końcu wrócił na swoje miejsce a siostra jest w ciąży

          Skomentuj


            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

            A te saszetki są na receptę?

            Skomentuj


              Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

              Nie są bez recepty W opakowaniu jest ich 30 szt. tak na miesiąc opakowanie starcza.

              Skomentuj


                Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                Dziewczyny polecam poczytać o inofem na http://www.inofem.pl/ , co ważne preparat ten jest dostępny też w większym opakowaniu 60 saszetek, to jest zdecydowanie bardziej ekonomiczna opcja, a w niektórych aptekach online, można znaleźć naprawdę dobre przeceny Ważne jest też że inofem zawiera tylko te składniki które pomagają w regulacji cyklu i owulacji, a nie ma żadnych zbędnych dodatków, które mogłby powodować dyskomfort podczas stosowania preparatu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                  U mnie najlepiej sprawdziło się psychiczne odblokowanie. Gdy zaczęłam starać się na luzie,bez spiny i bez czekania na okres to po prostu zaszłam. Musiałam odpuścić,bo takie starania psychicznie mnie wykończyły prawie i byłam tylko poddenerwowana. Przestałam myśleć o tym,postanowiłam,że może kiedys sie uda,może mój organizm nie jest gotowy na ciążę dlatego mi odmawia.. i się udało na sam koniec roku

                  Skomentuj


                    Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                    My w końcu zdecydowaliśmy sie na leczenie w Invimedzie, przed nami kilka badań hormonalnych, genetycznych itp. W końcu jakiś krok do przodu bo 3 lata czekania i nic ale mam nadzieje że w końcu nam się uda Trzymajcie kciuki.

                    Skomentuj


                      Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                      Roxi, w staraniach się o malucha głowa jest bardzo ważna. Gdy kobieta ukierunkuje się tylko na ciąże i bez przerwy o tym myśli, to jakby na złość nie zachodzi. Relaks to podstawa.
                      Masza, trzymam kciuki, aby się udało!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                        Dziewczyny, zgadzam się z Wami, pozytywne nastawienie to podstawa. Masza, trzymam kciuki żeby Wam się udało!!! Życzę Wam zdrowego bobaska :*


                        Skomentuj


                          Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                          Napisane przez masza123 Pokaż wiadomość
                          My w końcu zdecydowaliśmy sie na leczenie w Invimedzie, przed nami kilka badań hormonalnych, genetycznych itp. W końcu jakiś krok do przodu bo 3 lata czekania i nic ale mam nadzieje że w końcu nam się uda Trzymajcie kciuki.
                          Też mamy za sobą przygodę z Invimedem i niestety niezbyt miłe wspomnienia związane z tą placówką. Leczyliśmy się prawie 2 lata i jedyne, co tam osiągnęliśmy to pusty portfel. Pewnie dalej byśmy tam siedzieli i czekali na upragnione maleństwo, gdyby nie mocne słowa jednego z tamtejszych lekarzy, który szczerze nam powiedział, co sądzi o zastosowanym w naszym przypadku leczeniu. Z Invimedu zrezygnowaliśmy i teraz cieszymy się naszym małym Skarbem - poczętym drogą naturalną

                          Oczywiście trzymamy kciuki, może u Ciebie będzie inaczej

                          Skomentuj


                            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                            Dzięki dziewczyny że mnie wspieracie jutro dla mnie ten ważny dzień badania....itp.ale jestem w dobrych rękach lekarza i koordynatora jak czegoś nie rozumiem to zawsze mogę na nich liczyć! Widać że naprawdę tu dbają o pacjenta

                            Skomentuj


                              Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                              Kyasarin bardzo mocne słowa, chociaż finał szczęśliwy i rzadko spotykany.
                              A nie myśleliście o zmianie lekarza wtedy? Albo chociaż powiedzieliście coś dyrekcji, czy nadal ten lekarz tam pracuje?

                              Skomentuj


                                Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                                Napisane przez majq Pokaż wiadomość
                                Kyasarin bardzo mocne słowa, chociaż finał szczęśliwy i rzadko spotykany.
                                A nie myśleliście o zmianie lekarza wtedy? Albo chociaż powiedzieliście coś dyrekcji, czy nadal ten lekarz tam pracuje?
                                Lekarz który nas prowadził pracuje tam nadal i podobno jest jednym z lepszych ginekologów w całej placówce. Niestety jakoś nie wpadł na pomysł, żeby męża wysłać do androloga, tylko na siłę wciskał nam zabiegi inseminacji - młodzi byliśmy, zieloni w tym temacie więc posłusznie chodziliśmy. Dopiero po którejś nieudanej próbie udaliśmy się poza jego plecami do androloga i on właśnie nam powiedział co sądzi o tych naszych próbach IUI.

                                Okazało się, że nasienie męża było takie słabe, że bez operacji żylaków powrózka nasiennego wcale nie powinniśmy podchodzić do inseminacji, bo przy takich wynikach jeśli już udałoby się w kwestii zapłodnienia, to prawdopodobnie dziecko nie urodziłoby się zdrowe wskutek deformacji plemników.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X