Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile czasu starań o dzidziusia?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

    W pierwsza ciaze zaszlam po 4 miesiacach staran, druga byla dopiero po trzech latach, a trzecia juz po dwoch miesiacach

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

      Ja już 2,5 roku
      Ale toczę walkę z podniesioną prolaktyną która prawdopodobnie mi nieumozliwia

      Skomentuj


        Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

        Ja narazie jestem spokojna bo starania trwają 3miesiące. Mimo to wybieram się 19 lipca na badanie kontrolne do ginekologa.

        Skomentuj


          Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

          Masz racje wiosenka. Chciaż ja też tak zrobiłam i lekarze kazali mi wrócic po roku nieudanych prób. Co za strata czasu! A miałam przeczucie że coś jest n ie tak a nikt nie chciał ze mną gadać. W końcu sama prywatnie zrobiłam sobie badania.
          Mam nadzieje ze lekarz ciebie potraktuje poważniej

          Skomentuj


            Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

            cześć dziewczyny!

            pierwszy post na forum

            na szczęście się udało za 3 razem, ale w sumie się nie spodziewałam bo przeszłam anginę w ostatnim miesiącu i wiele nie zdążyliśmy się postarać ale się udało!!!

            Skomentuj


              Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

              Ja o pierwsza walczyłem 4 lata a teraz się udało po 18 miesiącach starań
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                My 6 lat - pierwsza ciąża. A druga rok.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                  Mam nadzieję, że u nas pójdzie to szybko i sprawnie, znając moją naturę i skłonność do zamartwiania się, po kilku nieudanych próbach wpadnę w panikę

                  Skomentuj


                    Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                    Powiem Wam, że różnie to bywa. O 1 dziecko staraliśmy się 2 lata, przy drugim już tylko 1,5 roku. Dużo mi pomogły rozmowy z dziewczynami tutaj. Inni naprawdę mają gorzej, bo starają się dużo, dużo dłużej.

                    Staramy się o 3 dzidzię, ale jak narazie maranie nam idzie. Trzeba być dobrej myśli.
                    Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
                    — Paulo Coelho
                    Alchemik

                    Skomentuj


                      Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                      U nas pierwsza 3miesiące a druga ponad rok. nie powiem żeby to było długo w porównaniu do innych ale wiem jak po tym roku Bylam wyczerpana . . .





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                        W pierwszą ciążę zaszłam w noc poślubną, trochę nieplanowane ale szybko mamy córeczkę.
                        O drugim dziecku pomyśleliśmy w maju a w czerwcu już byłam w ciąży, w marcu rodzę i czekamy na synka...
                        U nas poszło bardzo łatwo ale też się za bardzo nie staraliśmy. Jesteśmy młodzi więc nie było presji że już muszę zajść w ciążę bo później może być za późno. Może właśnie dlatego tak szybko nam się udało bo podeszliśmy do tematu spokojnie, jak się nie uda to mamy dużo czasu na przyjemne próby, a jak się uda będzie cudownie...

                        Więc dwoje dzieci każde w pierwszym podejściu








                        Skomentuj


                          Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                          U mnie leci trzeci miesiąc. Nieudane próby bardzo przeżywałam, nie wyobrażam sobie 2-letniego starania, podziwiam was dziewczyny.

                          Skomentuj


                            Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                            U mnie to trwało niecałe 3 lata. A jak tutaj czytam ze niektórzy po 6 to naprawdę jestem pod wrażeniem.
                            Oakley warszawa - salon rowerowy

                            Skomentuj


                              Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                              Nam też za pierwszym razem ( w podróży poślubnej) się udało... Boję się trochę, że przy drugim dziecku nie będzie tak łatwo. Dlatego jak tylko poczuję się na siłach chcę miec drugiego malucha. Szkoda ryzykować... Czasem się okazuje, że stres z pracy, choroba...




                              http://moj-dzikus.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                                Napisane przez polinella Pokaż wiadomość
                                Nam też za pierwszym razem ( w podróży poślubnej) się udało... Boję się trochę, że przy drugim dziecku nie będzie tak łatwo. Dlatego jak tylko poczuję się na siłach chcę miec drugiego malucha. Szkoda ryzykować... Czasem się okazuje, że stres z pracy, choroba...
                                Trzeba być dobrej myśli i wierzyć, że się uda Na razie nie ma czym się przejmować póki nie ma problemu
                                Energooszczędne sprezarki srubowe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X