Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okres się spóźnia :(((

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    GRAŻA2008 ma racje pierwsze objawy ciąży ludząco przypominaja zbliżający sie okres bóle brzucha krzyża itp.u mnie to już 2 ciąża 25 tydzień i za każdym razem myślałam,że dostane okres...




    Skomentuj

    •    
         

      #17
      dziewczyny mam problem, w niedziele półtora tyg. temu odstawiłam tabletki-azalia, i do tej pory niedostałam okresu, robiłam test w zeszły piątek i wyszło że niejestem w ciąży, ale dzisiaj będę powtarzać. Zaznaczę że przez cały okres karmienia piersią brałam te właśnie tabletki, a po zakończeniu karmienia brałam jej jeszcze przez pół miesiąca. Trochę się martwię ale na teście odrazu mi wyszło że niejestem w ciąży, a mam już 7 miesięcznego synak. jak to było u was z okresem po porodzie???





      Skomentuj


        #18
        a może to jest tak że ja jeszcze niedostałam okresu po okresie karmienia piersią, czytałam na innych forach że niektóre dziewczyny dostawały po 2-3 miesiącach od skończenia karmienia piersią a ja jestem dopiero troszkę ponad miesiąc???





        Skomentuj


          #19
          Nie martw sie na zapas
          Ja co prawda przez okres karmienia nie bralam tabletek ale jak maly mial ok.7 m-cy okresmi sie zatrzymal,nie dostalam go dlugo ponad miesiac a od porodu zawsze mialam regularnie(pierwszy 3 tygodnie po porodzie).Bylam pewna ze to ciaza.Testy (2)negatywne,poszlam do gina i potwierdzil ze nie jestem w ciazy uff..;u mnie bylo tak dlatego bo maly ciagle nocami cycusia ciagnal i tak pobudzil laktacje ze okres sie nie pojawil...byc moze masz jakies zmiany hormonalne po odstawieniu tabletek

          Skomentuj


            #20
            Ja dostałam okres zawesz po 1,5 miesiąca od skończenia karmienia piersią.

            A teraz tez mi sie spoznia tydzien....


            Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

            Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

            Ania i Jarek:

            Skomentuj

                   
            Working...
            X