Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    oj chyba juz nikogo niema
    GABRYSIA:12.03.2008.

    Skomentuj

    •    
         

      to ja tez sie wylanczam i pozdrawiam wszystkie mamki,i dzieki wam dziewczynki za dobre rady,i do jutra pewnie bo dzis juz pewnie nie bedzie czasu na klikanie jak maz wrocipapa
      GABRYSIA:12.03.2008.

      Skomentuj


        a dlaczego nie będą szczęśliwe? znam wiele osób z maja i nieszczęśliwe nie są. Moja Marysia też jest z maja.




        Skomentuj


          nikogo nie ma. u mnie już ok. humor się poprawił trochę.




          Skomentuj


            Ja jestem Monia B
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Moj Kubus tez majowy
              Jakub 19.05.2008

              Skomentuj


                cześć Iza. Amelka śpi. ?




                Skomentuj

                •    
                     

                  Tak wlasnie zasnela.
                  Ale wiesz musze isc z nia do lekarza a moze i nie.Jak ja ubieram strasznie płacze , jak przekladam prawa raczke jest ok ale lewa koszmar zaraz sie prezy.Niewiem czy ja to boli czy po prostu niecierpi ubierania
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    to tak jak moja Marysia. myślałam że tylko ona tak krzyczy. też lewą bez problemu jej założe a przy prawej stasznie krzyczy. chyba już tak mają




                    Skomentuj


                      Ona ma to od małego.Mam nadzieje ze jej to przejdzie bo caly blok ja slyszy :P
                      A powiedz co u Ciebie?
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        słyszałam ze czasmi do mnie sąsiedzi chcą zajść i zobaczyć czemu marysia tak krzyczy, a to przez to ubieranie.
                        u mnie ok. troche lepiej się czuję. Marysia śpi od 19. mąż w pracy i dzisiaj sama będę i cały weeekend też ma na noc




                        Skomentuj


                          Niektóre starsze pokolenia tak uważają a to dlatego że podobno w maju też nie należy się pobierać że to taki nieszczęśliwy miesiąc. Ja osobiście wierze że to nie prawda.

                          _____________________
                          dawidek ma 5 miesięcy i18 dni
                          [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

                          url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

                          Skomentuj


                            Monia nie smutaj sie
                            Sasiedzi to nawet u mnie miedzy soba gadaja a ja mam ich w nosie to moje dziecko i im figa do tego!!
                            A mezem sie nieprzejmuj jeszcze bedziesz miała go dosyc hehe.
                            Nim sie obejrzysz bedzie w domku
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Patrzecie jak stoje
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                aaa to pewnie dlatego że r nie ma. nie wierzę w to. mój brat brał ślub w czerwcu i po rozwodzie jest a maż z pierwszą żoną we wrześniu. jak ma być szczęście to będzie




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X