Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nerwica - jakie objawy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Nerwica - jakie objawy?

    być moze potrzebujesz tez wakacji albo sposobu na relaks

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Nerwica - jakie objawy?

      Nerwica jest trudna . Kołatanie serca, wyższe ciśnienie, problemy ze snem i ogólne zdenerwowanie.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Nerwica - jakie objawy?

        Nerwica i jej objawy mają rozmaite postaci. Jest to właściwe zespół zaburzeń nerwicowych. Objawy nerwicy obejmują fobie, lęk, trudności z przystosowaniem się do wymagań społecznych, problemy w relacjach i różnych sytuacjach społecznych: w pracy, życiu towarzyskim, występach publicznych, nawet jeśli to tylko zebranie kilku osób. Objawy nerwicy mogą mieć charakter emocjonalny lub somatyczny (objawy cielesne), zaburzają także naszą zdolność do uczenia się, pamięć i koncentrację.
        depilacja laserowa gdańsk

        Skomentuj


          #19
          Odp: Nerwica - jakie objawy?

          Mam nadzieje, że nigdy u nas nikogo nie dopadnie ta choroba

          Skomentuj


            #20
            Odp: Nerwica - jakie objawy?

            Najlepiej zdecydować się na wizytę u psychologa. Tutaj http://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa/ jest świetna klinika, która zatrudnia specjalistów z doświadczeniem i kwalifikacjami. Warto się tam udać. Można się tam zarejestrować online - poprzez stronę www.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Nerwica - jakie objawy?

              A czy wiecie, że istnieje również nerwica serca? Swoimi objawami przypomina ona arytmię serca, ale kompletnie inaczej się ją leczy, bo zamiast tabletek powinniśmy chodzić na terapię. Przyczyną nerwicy serca może być np. silny stres, a przecież duża część z nas prowadzi bardzo stresujący tryb życia. Coraz więcej pracujemy, żeby spłacić kredyty, mamy dużo obowiązków domowych i nie mamy kiedy odstresować się po pracy. Sama cierpię na nerwicę serca, a wcześniej zarówno ja jak i mój lekarz byliśmy przekonani, że jest to arytmia serca. Zaczęłam zastanawiać się nad nerwicą po przeczytaniu tego artykułu https://rodzinazdrowia.pl/jak-odrozn...mii-lub-zawalu i lekarz po zrobieniu bardziej szczegółowych badań wykluczył u mnie arytmie. Nerwicę leczę podczas terapii i widzę już spore poprawy.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Nerwica - jakie objawy?

                Nerwica wpływa negatywnie na funkcjonowanie całego organizmu. W tym bardzo mocno oddziaływuje na serce i układ krążenia. Stres ma niszczycielską siłę. Powinnaś profilaktycznie badać ciśnienie, bo zmiany organizmie i adrenalina mogą zaburzyć naturalny rytm serca. Kup sobie tani, sprawdzony ciśnieniomierz elektroniczny np. https://kredos.pl/cisnieniomierze/ci...2-specyfikacja. Sprzęt wykrywa zaburzenia rytmu serca, arytmię i wiele innych.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Nerwica - jakie objawy?

                  W Klinice Psychomedic mają świetnych specjalistów. Żeby się zarejestrować, to trzeba zadzwonić pod nr 22 253 88 88. W przypadku, kiedy psycholog nie będzie mógł pomóc, to warto zgłosić się do psychiatry.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Nerwica - jakie objawy?

                    Nerwica ma wiele objawów, najczęstsze to chyba różne fobie, lęk, czy problemy w relacjach i różnych sytuacjach społecznych. Warto poradzić się specjalisty, szybko ustali, czy to nerwica, jeśli tak, to potrzebna będzie terapia. Jeśli w okolicy nie ma dobrych, xxx prowadzą terapie przez internet, mają w tym doświadczenie i dobrych specjalistów.
                    Last edited by gagatka; 26-01-2021, 14:43. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Nerwica - jakie objawy?

                      Objawy mogą być różne, ale ja bym się zastanowiła nad przyczyną. Na pewno nerwica bierze się ze stresu i ogólnego napięcia nerwowego. Trzeba byłoby sobie z tym jakoś poradzić. Można poczytać o tym xxx, ale wypadałoby też może porozmawiać z kimś bardziej kompetentnym, psychologiem na przykład.
                      Last edited by gagatka; 26-01-2021, 14:43. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Nerwica - jakie objawy?

                        Przy nerwicy dobre efekty przynosi stosowanie olejku konopnego. Na cbdworld.pl można go kupić w przyjaznej cenie.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Nerwica - jakie objawy?

                          Nie ma co takiego zaburzenia dusić w sobie i męczyć siebie oraz swoich bliskich. Trzeba udać się do specjalisty. To jest jedyne logiczne wyjście z sytuacji.
                          Last edited by gagatka; 26-01-2021, 14:42. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Nerwica - jakie objawy?

                            Korzystałam z terapii online. Często w rozjazdach jestem więc taka forma była dla mnie idealna. Taka terapia niczym nie różni się od tradycyjnej. Ważne, żeby terapeuta był ok - forma w mojej ocenie, nie ma znaczenia.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Nerwica - jakie objawy?

                              Fakt jest taki, że nerwica ma różne objawy i często niełatwo rozpoznać, że problem to zaburzenie lękowe.
                              Na szczęście nerwica jest możliwa do pokonania i istnieje mnóstwo sposobów i technik odpowiadających na pytanie jak radzić sobie z nerwicą.

                              Powodzenia w zmaganiach z nerwicą!
                              Natalia
                              Last edited by gagatka; 26-01-2021, 14:42. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Nerwica - jakie objawy?

                                Juz nie wiem co mam ze soba zrobic. Przypuszczalam depresje, nerwice i to, ze mi moje pigulki anty zaczely szkodzic...
                                Kilka tygodni temu zaczely mi sie takie grypowe dolegliwosci to zaczelam brac gripex na dzien i na noc. Jakos przeszlo ale przyszedl bol zatok... przez tydzien bralam tabletki na zatoki. Bol minal, zatoki sie oczyscily.
                                Po jakims tygodniu zaczelam odczuwac cierpniecie rak i nog, spuchly mi piersi i byly dosc wrazliwe, pojawilo mi sie dosc duzo wypryskow... no to pomyslalam ze czas na przerwe w pigulkach, mimo, ze wogole mi nie szkodzily do tej pory a biore je od roku.

                                Dziewczyny czytałam, ze na takie problemy pomaga terapia tlenem w komorze hiperbarycznej:
                                xxx

                                Czy ktoraś z Was próbowała takiej kuracji?
                                Last edited by gagatka; 26-01-2021, 14:43. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X