Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Filcowa torebka na co dzień.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Filcowa torebka na co dzień.

    Hej, chcę sobie kupic torebkę filcową do pracy. Tutaj znalazłam kilka porad jak o nią dbać, żeby dobrze wyglądała http://supermamy.limango.pl/dbac-filcowa-torebke/ . Mam jednak kilka pytań do osób, które mają (lub miały) takie torebki. Czy ona nadaje się do pracy, czy jest dość elegancka? No i jak szybko się brudzi, np. taka z szarego filcu? Wiadomo: tu tramwaj, to znowu autobus, deszcz itd. Jak taka torebka wygląda np. po pół roku uzywania?
  •    
       

    #2
    Odp: Filcowa torebka na co dzień.

    Ja zakochałam się w tych torebkach z frędzlami. Gdzieś w necie wyczytałam, że te torebki szturmem wtargnęła na wybiegi, a co za tym idzie, także do sieciówek. W tym roku powracają w wielkim stylu. Torebka damska z frędzlami stanowi podstawę stylizacji boho, ale nie tylko. Taki dodatek w stylu hippie świetnie sprawdzi się w wielu innych zestawieniach. Co do koloru to najbardziej podobają mi się one w czerni. Uważam, ze jest to najbardziej uniwersalne połączenie, ponadczasowa czerń i modny akcent w postaci frędzli. W zależności od rozmiaru taka torebka sprawdzi się zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjście. Trend znalazł odzwierciedlenie także na salonach, gdyż frędzle zagościły również na kopertówkach. Czarna torebka z frędzlami daje najwięcej możliwości łączenia stylów. Takim hippisowskim akcentem możemy z powodzeniem dopełnić rockowy black total look lub zestawić go z dziewczęcą, kolorową sukienką czy spódnicą. W obu wypadkach sprawdzi się znakomicie. Ciekawe propozycje tych torebek znalazłam na stronie https://www.melon.pl/torebki-damskie/torebki/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Filcowa torebka na co dzień.

      Witam zapraszam do wątku tutaj i tam ponowienie swojego pytania
      http://forum.babyonline.pl/forum/sho...=torebki+filcu Ten wątek zamykamy aby nie powielać tematów o podobnej treści

      Skomentuj


        #4
        Odp: Filcowa torebka na co dzień.



        Śliczna, skórzana torebka od Merg, do kupienia za normalne pieniądze.
        Podoba się?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Filcowa torebka na co dzień.

          Filcowych definitywnie bym nie polecała...
          buty wojskowe

          Skomentuj


            #6
            Odp: Filcowa torebka na co dzień.

            Jak dla mnie to tylko do noszenia dokumentów. Nie za bardzo to eleganckie są te torebki.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Filcowa torebka na co dzień.

              Nie wiem skąd ten szał na filcowe torebki, mi nigdy one jakoś szczególnie się nie podobały

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Filcowa torebka na co dzień.

                Mam taką, ale nie nadaje się do noszenia na co dzień. Jest za delikatna.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Filcowa torebka na co dzień.

                  Mi nawet podobają się niektóre torebki z filcu, ale widziałam już kilka egzemplarzy, które były jakiś czas używane i bardzo brzydko się niszczyły, może to zależy od jakości filcu, ale wolę nie ryzykować.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X