Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzieciątka z lutego 2012 :):)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: dzieciątka z lutego

    Ja już po dzisiejszej wizycie,dostalam L4 na nastepne 2 tyg,wyniki badań lab.okej,wynik z USG tez tylko narazie mały położony jest miednicowo i trzeba czekac aż się obróci niby ma jeszcze czas ale mam troszke obawy bo w poprzednich ciążach maleństwa od początku były odwrócone główka do dołu.Pozatym gin troszkę mnie postraszyła jak powiedziałam jej o bólach i twardnieniu brzucha to kazała się bardziej oszczędzać Nospę forte brać codziennie i się oszczędzać bo jak nie to wyśle mnie do szpitala na kroplówki z magnezu
    Co do brzuszka to mam już spory no..ale to juz moja trzecia ciąża to ma prawo w pierwszej ciąży miałam taki w 9 mNarazie 5 kg na plus ale wszystko przedemną w poprzedniej ciązy najwięcej przywaliłam w ostatnim trymestrze.


    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: dzieciątka z lutego

      a moja pierwsza ciąża i też mi się wydaje, że brzuszek mam już spory - stąd moje pytanie.... i też mam już 5 kg na plusie w sumie ostatnio mam straszny apetyt i waga się zwiększa w szalonym tempie
      Anna aTy się oszczędzaj!!!

      Skomentuj


        #33
        Odp: dzieciątka z lutego

        Ja też już jestem po USG połówkowym. Pan Doktor powiedział, że wszystko ok z maleństwem, nasze dzieciątko waży już pół kilograma. Z USG wyszło mi, że mam termin porodu na 12 lutego - więc tylko dzień różnicy

        I prawdopodobnie będziemy mieli córeczkę z czego się bardzo cieszę a zresztą najważniejsze, że jest wszystko ok i żeby maleństwo było zdrowe

        Skomentuj


          #34
          Odp: dzieciątka z lutego

          widzę, że straszne pustki na forum...............
          co u Was słychać mamusie lutowe?

          Skomentuj


            #35
            Odp: dzieciątka z lutego

            Hej.
            WIOLAF gratuluję córeczki fajnie ze wszystko okej.
            U mnie po staremu brzuszek dalej ciągnie ale biorę nospę i magnez mam nadzieję że wszystko jest dobrze nastepną wizyte mam 27 października wtedy gin pewnie da mi skierowanie na glukozę bleee.
            Powoli zaczynam kompletować wyprawkę dużo niemam do kupienia bo prawie wszystko mam po dzieciach a i znajome obiecaly mi zrzuty.Najwiekszy wydatek to łóżeczko i wózek.


            Skomentuj


              #36
              Odp: dzieciątka z lutego

              ja mam wizytę 10 listopada i też dostanę skierowanie na glukozę............ już mam ciarki na samą myśl bo od początku ciąży nie mogę patrzeć na słodkie, nawet herbata gorzka jest dla mnie slodka, więc nie wiem jak ja to wypiję....
              Jeśli chodzi o wyprawkę to ja jeszcze nic nie mam, heheh oprócz malutkich skarpetek, które dałam mężowi jak się dowiedziałam o ciąży więc czeka nas duuużo wydatków

              Skomentuj


                #37
                Odp: dzieciątka z lutego

                ja już po kolejnej wizycie, na szczęście wszystko nadal ok, dostałam skierowanie na glukozę i pozostałe badania
                a co u Ciebie Anna?? Mam nadzieję, że po ostatniej wizycie wszystko w porządku??

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: dzieciątka z lutego

                  Witam wszystkie mamusie w Nowym Roku
                  Piszcie co tam u Was słychać, jak sie czujecie? do lutego zostało juz bardzo mało czasu, już niedługo będziemy się cieszyć maleństwami trzymając je w objęciach
                  Przesyłam buziaki

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: dzieciątka z lutego 2012

                    Witam mamusie lutowe
                    my już się rozpakowalismy
                    PATRYK urodził się 8.02.2012, ważył 3270g, miał 55 cm i dostał 10 punktów
                    Piszcie jak tam Wasze dzieciątka
                    Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: dzieciątka z lutego 2012

                      Hej.
                      WIOLA GRATULACJE !!!!!!!!!
                      Mój Bartosz urodził się 10 lutego o godz 11:45 ważył 4350 i 60 cm.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: dzieciątka z lutego 2012

                        Moje Gratulacje Aniu!!!!
                        To z Twojego Bartusia kawał chłopa
                        Życzymy dużo zdrówka dla całej rodzinki

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: dzieciątka z lutego 2012

                          Witam dziewczęta mam czteroletniego syna patryka i 2 lutego urodziłam maję 3510g i 54 cm teraz ma prawie 6 miesięcy i waży już ponad 8ooog
                          PATRYŚ 10-09-2008


                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: dzieciątka z lutego 2012

                            Są może Mamy dzieciątek urodzonych 29 lutego? Nasze maluchy kończą roczek, kiedy obchodzicie urodziny? My chyba 1 marca, chociaż zdania są wciąż bardzo podzielone. Pozdrawiamy!

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: dzieciątka z lutego 2012

                              http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=13745961 moze cos sie wam spodoba
                              PATRYŚ 10-09-2008


                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: dzieciątka z lutego 2012

                                http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=13745961
                                PATRYŚ 10-09-2008


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X