Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Termin

    Witam!
    Mam termin porodu na 27 sierpnia.To jest moja druga ciąża.Przyznam, że przechodzę ją zupełnie inczaczej, fizycznie i psychicznie.
    Mam nadzieję, że znajdzie się wśród Was któraś z terminem w sierpniu i że będziemy mogły się wymieniać poglądami, doświadczeniem, wrażeniami


  •    
       

    #2
    Odp: Termin

    witam ja równierz mam termin na sierpień22 też jest to moja 2 ciąża i jest zupełnie inna niż pierwsza
    a ile ma lat twoje pierwsze dziecko??
    mój Fifik ma rok i 4 miesiące i jest malym buntownikiem
    pozdr

    Skomentuj


      #3
      Odp: Termin

      Moja córcia ma 2,5. 3 latka różnicy będzie między dzieciaczkami.Fajnie
      Generalnie teraz mogę góry przenosić Dolegliwości pierwszego trymestru dawno minęły i mam bardzo dużo energii

      Mam o wiele większy brzusio niż w pierwszej ciąży, taki brzuch, jak mam teraz miałam w pierwszej ciąży ok 7 m-ca.

      Jak się czujesz? Czujesz już ruchy dzieciątka? Znasz płeć?
      Ja czuję od 18 tygodnia ruchy. Dwa tygodnie szybciej niż w pierwszej ciąży.

      Pozdrawiam.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Termin

        witaj obiecuje że bede pokazywać sie częściej tak czuje już ruchy maleństwa tak od16 tyg ale teraz to juz kopniaki sa
        jeśli chodzi o płeć to nic pewnego narazie
        a ja też sie dość dobrze czuje choć przyznam że kręgosłup ostatnio zaczyna sie odzywaća tego sie boje najbardziej szczególnie przy takim małym rozrabiaku jak Fifik
        a ty znasz juz płeć macie juz imie albo propozycje??

        Skomentuj


          #5
          Odp: Termin

          Witaj!

          Niestety nie znamy płci, na ostatnim USG dzieciątko miało mocno zaciśnięte nóżki i niestety nic nie pokazało
          Wielka szkoda, bo bardzo chciałabym już wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka.

          Co do imion, jeśli będzie dziewczynka to prawdopodobnie nazwiemy ją Lena, a chłopiec:Igor albo Aleksy.

          Ty już wybrałaś imiona?


          Skomentuj


            #6
            Odp: Termin

            witaj u nas jeśli nic nie urośnie to bedzie dziewczynka ale co do imienia to sama jeszcze niewiem albo bedzie Oliwia albo Maja
            a jak tam sie czujesz ja nawet nawt choć dopadla mnie rwa kulszowa czyli bół kręgosłupa niestety w tym stanie nie ma na to lekarstwa teraz trzeba sie oszczędzać i liczyć że nie bedzie gorzej
            a ty kompletujesz juz wyprawke? czy masz wszystko po pierwszym dziecku, ja duzo żeczy mam ale jest tez sporo które musze pokupywać
            za tydzien w poniedziałek mam usg 4 d juz nie moge sie doczekac

            Skomentuj


              #7
              Odp: Termin

              Cześć!

              Szczęśliwa jestem bardzo. Pojechałam dzisiaj na badanie kontrolne, moja ginekolog zrobiła USG i okazało się, że będzie synek! Cudnie! Tak czułam, ale wolałam nie zapeszać Baaaaaardzo się cieszę.

              Co do wyprawki, to najważniejsze rzeczy mam. Wózek, łóżeczko, fotelik. Muszę kupić nowy materac, 2 pościele, prześcieradełka, rożek, no i ciuszki...mało mam takich uniwersalnych, dużo różowych albo z jakimiś typowo dziewczęcymi motywami.
              Przyznam, że jeszcze nic nie kupiłam, a Ty?
              W pierwszej ciąży też nie kupowałam za szybko, generalnie większość kupiłam w 8 m-cu.

              Jeśli chodzi o rwę...masakra, mnie to dopadło w pierwszej ciąży, mam nadzieję, że teraz nie będę miała z tym problemu. Straszny ból. Ruszyć się nie mogłam, ani nogi podnieść...ehhhh...
              Życzę dużo zdrówka.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Termin

                no to gratuluje synka!
                może jak mi sie potwierdzi ze bedzie dziewczynka to sie wymienimy ciuszkami? a jeśli chodzi o wyprawke to powoli zaczynam kupowac muszę te wydatki jakos sobie rozłożyć bo naraz na wszystko wydać to masakra w tym miesiącu zamówiłam wózek i na ten miesiąc spokuj
                pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Termin

                  Trzymam zatem kciuki, aby potwierdziło się u Ciebie, że jest córeczka. Myślę, że fajnie mieć parkę. Zobaczymy jak to będzie...
                  Co do ciuszków, nie ma sprawy

                  Pochawal się, jaki wózeczek zamówiłaś.

                  Pozdrawiam.


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Termin

                    wózek urzywany oczywiście zamówiłam http://allegro.pl/show_item.php?item=1599359578
                    a dzis byliśmy w aqua parku w krakowie fajnie było tylko te 2 godziny jazdy to dla mnie troche męczące ale warto było!
                    a napisz cos o sobie skąd jesteś czym sie zajmujesz co lubisz
                    miłej nocki

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Termin

                      Hej!

                      Aqapark...fajnieDawno nie byłam...

                      My wczoraj byliśmy na urodzinach teściowej. Miło bardzo. Ja mam bardzo dobry kontakt z teściową, więc te wszystkie dowcipy o teściowych to między mity wkładam Nie wiem, jak Ty...

                      O sobie, to możnaby długo prawda...?
                      W wielkim skrócie:30 lat,166 cm,pochodzę z małej miejscowości Karsin, od ok 8 lat mieszkam w Gdańsku.Pracuję(obecnie na zwolnieniu od 8 tc) w księgowości w Saturn Planet, po macierzyńskim planuję wychowawczy, a potem szukanie innej pracy, która będzie dla mnie bardziej satysfakcjonująca.
                      Co lubię:morze, długie spacery,film, książka, fotografia, no i oczywiście spędzanie czasu z NadiąPo pierwszej ciąży bardzo szybko wróciłam do pracy, Nadia miała 5 m-cy i miałam straszny niedosyt...teraz cieszę się bardzo, bo nadrabiamy stracony czas

                      Teraz Twoja kolej


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Termin

                        jeśli chodzi o teściową to u mnie wręcz przeciwnie woda i ogień i niedogadujemy sie wogule
                        ja mam 27 lat jestem ze śląska pracuję w supermarkecie dlatego też od samego początku jestem na l-4 zreszta to moja 3 ciąża więc przezto że już jedno maleństwo straciłam teraz chucham o dmucham na siebie
                        ja tez szybko wróciłam do pracy po ciąży zaraz po macierzyńskim ale ja pracuje na 3/4 etatu wiec tylko po 6 odz wiec mi to pasowało a i dla mnie to było potrzebne by częściowo odetchnąć od tych domowych spraw
                        a kim jesteś z zawodu?? albo jak praca cię interesuje wogule?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Termin

                          Mam wykształcenie informatyczne.
                          Moja praca nie jest zła,lubię grzebać w papierkach, godziny pracy też miałam ok, weekendy wolne, tylko już 4 lata w tym samym i powiem szczerze, że nie widzę już większyc perspektyw dla siebie w tej firmie,żadnego rozwoju...
                          Czas coś zmienić.

                          Poprzednią ciążę pracowałam do 30 tc.Teraz sobie odpuściłam.
                          Dałam teściowej urlop, bo zajmowała się Nadusią i teraz ja nareszcie jestem z córeczką.

                          Zmykam do pracy, zawieźć muszę zwolnienie.

                          Teraz też od razu po macierzyńskim wracasz do pracy???

                          Miłego dzionka.


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Termin

                            jeszcze nie myślałam czy wróce odrazu do pracy a raczej myślałam ale sama jeszcze do końca niewiem, myśle że zobaczymy co los pokarze
                            wogule to kusi mnie bardzo otworzenie czegoś swojego naprzykład wlasnego żlobka bo u nas to jest jedno państwowe i tyle jest pare klubów malucha ale to raczej dla dzieci od ok 2 lat a jeśli chodzi o mniejsze to niema nic takiego ale troche jakos odwagi mi brak
                            właśnie przyszedł mi wózekmusze przyznać że jak na ta cene to rewelacja nie zniszczony a kolor mnie oczarował na żywo jeszcze lepszy to był dobry wybór

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Termin

                              Cena rewelacyjna, naprawdę szok!

                              Ja mam po Nadusi X-Landera. Jest w idealnym stanie.Gondola+spacerówka i fotelik Maxi-Cosi, który mogę wpiąć w stelaż wózka. Tak więc ten problem mam z głowy. Synuś będzie jeździł w pomarańczowym wózku, dobrze, że nie różowy

                              Mam nadzieję, że miło dzionek Wam minął. My byłyśmy u mnie w pracy, później w lodziarni, na placu zabaw, Nadia się wyszalała.

                              Czy też tak masz, że maluszek najaktywniejszy jest wieczorem???
                              Mój właśnie bryka jak szalony.
                              Wyczytałam, że dziecko w łonie jest najaktywniejsze do 28 tc, później robi już mu się ciasno.

                              Co do własnego interesu...cóż...piękna sprawa, tylko trochę ryzykowna. Jednak kto nie ryzykuje, ten nic nie ma.
                              Moja kumpela właśnie zamknęła po roku swój salon SPA, taka szkoda...
                              Jednak miesięcznie dokładała do interesu 1000-2000zł, ileż można?

                              Pozdrawiam.
                              Attached Files
                              Last edited by jaka_ja; 16-05-2011, 22:16.


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X