Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ulubione buty dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Ulubione buty dziecka

    starszy syn (bo młodszy dopiero będzie chodził ) - porzadne, profilowane tenisówki, które kupiła mu teściowa w swoim mieście, w bydgoszczy, tutaj xxx już sprawdzałam, co to za sklep, mają też online i sama tam kupowałam mu buty na jesień i pewnie te na zimę też tam. wygodne muszą być te jego tenisówki, bardzo je lubi nic dziwnego, porządny buty i dobrze wyprofilowany
    Last edited by disne; 03-07-2020, 13:34. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Ulubione buty dziecka

      Moja mała musi nosic obuwie medyczne i ma takie specjalne klapki. Mowi ze sa wygodne i to jest dla nas najwazniejsze Tylko ciezko czasem dostac takie ladne, dzieciece modele, my akurat zamawialismy przez internet, z tej strony xxx] i są naprawdę urocze
      Last edited by disne; 03-07-2020, 13:35. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Ulubione buty dziecka

        no i ja właśnie kolejne butki z Krasnala dorwałam zimowe trepki co prawda śniegów nie ma, ale jeszcze się przydadzą w tym sezonie

        Skomentuj


          #34
          Odp: Ulubione buty dziecka

          Ja swojemu dziecku kupiłam buciki na zimę na targu. Długo wybierał, w końcu zakupiliśmy jakieś w średniej półce cenowej. Niby nie markowe, ale maluszkowi wygodnie. Nie pamiętam teraz nazwy firmy, jak wróci z przedszkola, to będę wiedzieć

          Skomentuj


            #35
            Odp: Ulubione buty dziecka

            Moja córcia z racji ze ma wadę stóp ma zawsze problem z bucikami bo jak są ładne to nie odpowiednie dla niej albo gdzieś cisną i zawsze coś. Ostatnio kupiłam jej buty Mrugały i się okazały super podobnie jak wcześniejsze z firmy Mazurek

            Skomentuj


              #36
              Odp: Ulubione buty dziecka

              Moje dziecko nie ma ulubionych butów, w każdym razie najfajniejsze są te, które może sobie sam zdjąć. Z racji że zbliżają się ciepłe dni i maluch będzie coraz częściej na dworze, boję się trochę że któregoś dnia zacznie biegać boso po podwórku. Niedawno znalazłam ofertę firmy Walkkings która posiada xxx ze specjalnym systemem ZipAround, który uniemożliwia samodzielne ściągnięcie butów przez dziecko. Oprócz tego buty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu produkt jest trwały a zarazem bardzo lekki.
              Last edited by disne; 03-07-2020, 13:35. Powód: link

              Skomentuj


                #37
                Odp: Ulubione buty dziecka

                Fajne modele butów dla dzieci można w Retrokicks kupić. Mają też bardzo dobre ceny i często w promocji są u nich buty. Dla przykładu - Reeboki dziecięce xxx. Ja akurat uważam, że dziecko powinno mieć obuwie markowe, jak najlepszej jakości. Stopa rośnie i potrzebuje odpowiednio wyprofilowanego, wygodnego obuwia. W przypadku butów z bazarku różnie z tym bywa.
                Last edited by disne; 03-07-2020, 13:35. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Ulubione buty dziecka

                  Moim zdaniem najważniejsza jest wygoda i podczas kupna butów dla dzieci sugerujmy się również ich jakością wykonania, bo często zdarzało m się po prostu przepłacać za daną firmę i markę. Także jestem zwolenniczką kupna online gdzie mam swoje sprawdzone i godne zaufania adresy.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Ulubione buty dziecka

                    Moja Zuzia przede wszystkim lubi kapcie, a na zewnątrz często zakładamy balerinki Przeważnie obuwie zamawiam na 5-10-15, bo mają umiarkowane ceny i ogromny wybór- zarówno obuwia, jak i ubranek.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Ulubione buty dziecka

                      My też często robimy zakupy we wspomnianym wyżej 5.10.15 Poza butami mają też świetnej jakości ubranka, nawet ostatnio kupowałam tam córci elegancką sukienkę bo wybieramy się na wesele. Jest już po pierwszym praniu i nadal wygląda jak nowa A Wam zdarza się robić tam zakupy od czasu do czasu ?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Ulubione buty dziecka

                        Dzieci kochają komfort. Buty muszą być przede wszystkim wygodne. Tutaj xxx ministore.pl/buty-i-wkladki-profilaktyczne- sobie zerknijcie. Sklep ma duży wybór dobrej jakości obuwia. Ceny są ok. Takie buty będą służyć dziecku przez długi czas. Poza tym ważne jest to, że danielki posiadają znak Zdrowa Stopa oraz Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka.
                        Last edited by disne; 03-07-2020, 13:33. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Ulubione buty dziecka

                          Moje dziecko uwielbia nosić kalosze dziecięce. Nawet jak nie ma deszczu czy błota i tak uwielbia je zakładać. Ehh te dzieci

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Ulubione buty dziecka

                            Adidasy, to zdecydowanie są ulubione buty

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Ulubione buty dziecka

                              Z żoną kupujemy wesolebuciki.pl/buty profilaktyczne dawid, nasza mała Zosia jest bardzo zadowolona ze swoich bucików, ponieważ są bardzo wygodne.
                              Last edited by disne; 03-07-2020, 13:33. Powód: link

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Ulubione buty dziecka

                                A nasza córcia nie ma ulubionych butów, w zasadzie teraz kiedy stopa jest w fazie szybkiego wzrostu, to co jakiś czas kupujemy nowe. Grunt aby były wygodne i w miarę solidnie wykonane, to dla mnie najbardziej istotne.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X