Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki dom zbudować?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki dom zbudować?

    Ja na szczęście już jestem po budowie. Teraz zostało tylko wyposażyć dom w oświetlenie. Zastanawiam się nad czymś takim lampa pillar pholips.
    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:55. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki dom zbudować?

      Ciężka sprawa...
      Los jest naszym wrogiem, ale prawdziwie niebezpieczny jest czas

      Skomentuj


        Odp: Jaki dom zbudować?

        Poszukaj sobie na youtube domza150tysiecy

        Skomentuj


          Odp: Jaki dom zbudować?

          Bez przesady, że budowa domu to taka straszna rzecz. Znam wiele osób, które pobudowały sobie domy. W zasadzie w całej mojej miejscowości takie mieszkają. Ciekawa jestem, jakie ogrzewanie wybraliście. Ostatnio dowiedziałam się, że możliwe jest sterowanie ogrzewaniem na odległość z telefonu Ma ktoś taką aplikację?
          Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:55. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jaki dom zbudować?

            Przede wszystkim pamiętaj o tym, że będziesz potrzebowała namiary na ogromną liczbę sprawdzonych i solidnych fachowców, bo dzięki temu wszystko będzie przebiegać bardzo sprawnie. Jeśli przejdziesz już do budowy zbiornika na szamb, to polecam szamba betonowe,
            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:58. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jaki dom zbudować?

              A nie chcecie budować domów energooszczędnych? Niedługo prawo wymusi na wszystkich stosowanie takich rozwiązań, warto już teraz o tym pomyśleć. Takie domy są dużo tańsze w eksploatacji od tradycyjnych domów. Projektami i wykonaniem takich budynków zajmuje się firmaxxx. Mogą postawić dom już w ok. 90 dni. To zawrotne tempo.
              Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:56. Powód: link - reklama

              Skomentuj


                Odp: Jaki dom zbudować?

                Super, dzięki wielkie za fajne i sprawdzone porady
                Bo marzyciele zawsze budzą się z koszmarów i zostawiają w tyle nękające ich potwory.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki dom zbudować?

                  Energooszczędne domy to super rozwiązanie.

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki dom zbudować?

                    Napisane przez karinaa89 Pokaż wiadomość
                    Przede wszystkim pamiętaj o tym, że będziesz potrzebowała namiary na ogromną liczbę sprawdzonych i solidnych fachowców, bo dzięki temu wszystko będzie przebiegać bardzo sprawnie.
                    Jeśli ktoś chciałby sam ogarniać całą budowę to tak, to bardzo ważne, ale jednak teraz odchodzi się od takiej formy. Dużo lepiej wychodzi wynajęcie firmy, która zrobi to kompleksowo i wcale nie oznacza to wyższych kosztów, czasami wręcz przeciwnie, a dodatkowo mamy na wszystko gwarancję u jednego wykonawcy co ułatwia później życie. Mój mąż zna się na budowlance i mimo wszystko woleliśmy oszczędzić czas i nerwy zlecając toxxx i to była dobra decyzja, nie musieliśmy się martwić o nic, tylko doglądaliśmy budowy (ja chociaż się nie znam to byłam podekscytowana i wtedy chciałam jeździć co dwa dni zobaczyć jakie są postępy).
                    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:58. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki dom zbudować?

                      Na pewno bezpieczny dla dzieci. Trzeba pomyśleć o balustradach. Bardzo praktyczne znajdziecie w obi. U nas się sprawdziły.
                      Last edited by gagatka; 08-07-2020, 15:59. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki dom zbudować?

                        Niezależnie od tego jaki będziecie mieli projekt domu, musicie skompletować odpowiedni zestaw narzędzi i materiałów dzięki któremu powstanie wymarzony dom.
                        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:00. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki dom zbudować?

                          Przede wszystkim musi byc wygodny, funkcjonalny i nowoczesny Te mi się podobają
                          Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:01. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki dom zbudować?

                            Ja to niestety kompletnie się na tym nie znam i nie jestem w stanie pomóc...
                            Niektóre stare rany nigdy się do końca nie zabliźniają i krwawią przy najmniejszym nawet zadrapaniu

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki dom zbudować?

                              Przy czym pod uwagę musicie wziąć o wiele więcej różnych zmiennych. Na pewno potrzebne będzie Wam wsparcie takiej firmy jak Budplan, która zajmuje się profesjonalnym opracowywaniu projektów dotyczących planowania przestrzennego.
                              Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:01. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki dom zbudować?

                                My z mężem zbudowaliśmy nie za duży dom, taki przytulny, nowoczesny i ekologiczny. Wydatków jest bardzo dużo, czasu to kosztuje jeszcze więcej, wszystkiego trzeba pilnować. Materiały budowlane pomógł nam wybrać fachowiec razem z gościem od budowy domu. Budżet założyliśmy 20% więcej niż kosztorys zakładał i dobrze bo przynajmniej wystarczyło kasy na wszystko. Drugi raz już byśmy chyba sie nie pisali, chociaż nie powiem mieszka sie przyjemnie
                                Last edited by gagatka; 08-07-2020, 16:02. Powód: link - reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X