Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tabletki wspomagajace odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

    Ja raczej polecam naturalne drogi do odchudzenia np przykład warto wprowadzić dietę bogatą w kwas omega 3 i dodatkowo oczywiście ćwiczenia.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

      Tabletek nie kupuję ale kupiłam sobie herbatę big-active slim plus, pyszna jest, zaczęłam ją pić zamaist zwykłej herbaty, pomaga w prowadzeniu zdrowszej diety bo hamuje trochę apetyt

      Skomentuj


        Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

        A Slimunox- Twojanowafigura.pl ? Czy ktoś z Was stosował?

        Skomentuj


          Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

          Dużo bardzo istotnych informacji na ten temat oprócz samego rankingu najlepszych preparatów można znaleźć tutaj https://blog-odchudzanie.pl/tabletki-na-odchudzanie/ Wydaje mi się okej, ponieważ wszystko jest napisane jak na dłoni - co i jak, dla kogo..

          Skomentuj


            odchudzanie

            Obawiam się, ze tego typu tabletki działają jedynie na placebo. I oczywiście, nawet jeżeli to jest tylko nasza podświadomość to można ej brać, ale one same w sobie za dużo nie zdziałają. Niestety, ale z punktu widzenia biologii, tylko ograniczenie kalorii spowoduje chudnięcie, czy to za pomocą diety niskokalorycznej, czy tez treningu, który te kalorie spali. Oczywiście wszystko należy robić z głową, polecam poradzić się trenera personalnego przed rozpoczęciem kuracji odchudzającej. Jednak same tabletki to jest ściema i radzę ni być naiwnym.

            Skomentuj


              Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

              Dziewczyny, nie wierzcie w takie rzeczy. Aby schudnąć trzeba ćwiczyć i zdrowo się odżywiać

              Skomentuj


                Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                Wszystko jest dla ludzi, suplementy także. Warto jednak pamiętać o tym, by stosować je z głową. Ostatnio na przykład przeczytałam ciekawy artykuł o tabletkach, które teoretycznie powinny eliminować wodę z organizmu. ogólnie polecam artykuły ze strony https://zyj-zdrowiej.pl/. Rzetelne i sprawdzone informacje, wiele ciekawostek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                  A ja trzymałabym się z daleka od takich tabletek i specyfików. Nie wiem, ale wydaje mi się to niebezpieczne. Znałam dziewczynę, która tak się zafiksowała na punkcie odchudzania, że przekombinowała z tabletkami przeczyszczającymi, przedawkowała i zrobiła sobie dziurę w jelicie. Konieczna była stomia, a to już niestety bardzo poważna sprawa.

                  Skomentuj


                    Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                    W swoim życiu stosowałam już milion diet, wspomagaczy i suplementów. Jedno moge powiedzieć...nic tak nie ziała jak dobrze dobrana dieta, samodyscyplina i ruch. Kiedyś faszerowałam sie tabletkami odchudzającymi, piłam kotajle "zapychające" niby moj zołądek, udawałam ze cos cwicze i zwykle konczylo sie fiaskiem do momentu jak przeszlam sie do dietetyka i on zmienil moje nastawienie i patrzenie na odzywienie

                    Skomentuj


                      Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                      Lepiej chyba postawić na te naturalne środki jak już koniecznie chcemy stosować suplementy na odchudzanie.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X