Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

    Mamusia - to taki agent do zadań specjalnych. W mig przewinie maluszka, nakarmi go, ukołysze i odgoni wszelkie smutki. Jednak na jak prawdziwego Jamesa Bonda przystało potrzebuje gadżetowego wsparcia. Stąd moim wymarzonym prezentem byłaby torba. Nie taka znów byle jaka, ale prawdziwa stworzona z myślą o maminych potrzebach. W jej czeluściach bez trudy odnalazłby się przenośny przewijak, butelka czy ukochany gryzaczek. A kto wie może też do środka Mikołaj wsunąłby także i niezastąpione kosmetyki...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

      Co roku, w okolicy Świąt Bożego Narodzenia, moja licealna klasa organizuje spotkanie po latach. Po takim czasie widać, jak na dłoni, że różnie się ludziom układa i powodzi. Są osoby będące w szczęśliwych związkach, ale są też równie wspaniałe, które żyją same. Niektórzy osiągnęli naprawdę sporo, a inni, mimo, że imponują pracowitością i inteligencją, tkwią w martwym punkcie. Często myślę, że potrzebna jest odrobinka tego nieuchwytnego czegoś, czego nie umiem nawet nazwać. Tego... bycia we właściwym miejscu o właściwym czasie? Szczęścia? Farta? Poproszę chociaż kropelkę w prezencie. Bo chcę starać się i pracować, ale jest dużo łatwiej to robić, kiedy widzi się efekty i czuje, że to wszystko ma sens.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

        Hmmm ja wiem, może się to wyda egoistyczne.. Wszyscy napiszą o rzeczach niematerialnych, spotkania z rodziną, i tak dalej.. Ja bym chciała dostać ten upragniony pierścionek zaręczynowy w końcu!! czekam i czekam, i tak sobie myślę, że mieszkamy razem już tyle lat, trzydzieste urodziny za pasem. To jest moje największe Marzenie

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

          Świeta to bardzo rodzinny i wyjątkowy czas, ale w prezencie już po Świętach marzy mi się jeden dzień tylko dla mnie, bez dziecka i maminych obowiązków. Samotny, długi prysznic i wizyta w toalecie na poczatek, później spokojne zakupy tylko dla mnie, kino, teatr, fryzjer i takie tam z koleżankami i bez pośpiechu. A jak wrócę do domu to chciałbym żeby było pięknie posprzatane, kolacja zrobiona, lodówka pełna i córka już ululana do snu

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

            Ja marzę o tym żeby w Wigilię cieszyć się każdą chwilą, mieć siłę na wspólne śpiewanie kolęd, opowieści i spacer po kolacji. Niestety co roku, gdy siadaliśmy do stołu ja byłam już tak zmęczona przygotowaniami, że myślałam tylko o spaniu i odpoczynku. Na szczęście zrobiłam już pewne kroki żeby mój wymarzony prezent miał szansę się spełnić i połowę rzeczy uszykował AM szybciej a resztę podzieliłam pomiędzy siostrę i mamę. We trzy na pewno zrobimy wszystko i każda z nas będzie miała siłę cieszyć się że świąt.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

              Wymarzony prezent... pewnie jak każda mama chciałabym mieć więcej czasu dla siebie Jednak gdyby naprawdę Święty Mikołaj chciał mnie zaskoczyć to podarowałby mi mały pakunek, a w nim Rodzinny bilet na tygodniowy urlop dla mnie, mężusia i 1,5 rocznej córeczki. Jeszcze nigdy i nigdzie razem nie byliśmy więc wszyscy byliby zachwyceni. Mogłoby to być nad polskim morzem lub w ciepłym zakątku Europy... ach rozmarzyłam się Może Mikołaj spełni moje marzenie - czekam

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                Nadzieja matką głupich...tak mawiają ludzie w mojej miejscowości.. Więc może jestem głupia ale mam nadzieję i mimo iż pusty portfel, to wierzę ze uda mi się spełnić kilka z nich.
                Moje marzenia są starannie poukładane na dnie serca i dzielą się na 3 grupy.
                Pierwsze -mało realne.
                Drugie-realne
                Trzecie-ludzkie.
                Z tych nierealnych, bardzo odległych, ale jednocześnie najcenniejszych jest to 5 lat już odkładane, egoistyczne (bo tylko dla mnie i męża) o podróży poślubnej do Maroka. Oczyma wyobraźni już nas tam widzę...
                Z tych realnych to rodzinna wyprawa w Polskie góry. Mój mąż ani córki gór nigdy jeszcze nie widzieli. A ja zakochana w górach bardzo chciałabym im je pokazać.
                I marzenia ludzkie to -wyspać się. My matki,żony i gospodynie domowe posiadamy duże deficyty snu. Zawsze jest coś do zrobienia, "zarywamy nocki" bo jutro odeśpimy... Jutro śpię... krócej bo... dzieci wstają wcześniej, albo telefon zadzwoni,albo...więc dziś Mikołaju proszę Cię tylko o tą zaległą godzinkę snu więcej. A tak na przyszłość zostają marzenia z I i II grupy. Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                  Tegoroczne Święta są dla Nas wyjątkowe, pierwszy raz spędzimy je w trójkę, a może raczej w 2,5 osóbki - nasz największy skarb jeszcze czeka w brzuszku a my czekamy aż się pojawi na Świecie. Jako "prawie mama" myślę, że najpiękniejszym prezentem dla mam jest okazanie wdzięczności za cały rok pracy w domu a w szczególności w okresie Świąt - aby stół nie stał pusty, aby choinka była ubrana aby pierniczki były upieczone...
                  Nie wiem jak u Was ale u mnie zwykle mama zaopatrywała wszystkie osoby w prezenty, była pomysłodawczynią co by komu kupić i tak zwanym świątecznym centrum dowodzenia.
                  Oczywiście oprócz ogromu miłości i wdzięczności dla Naszych mam należy im się jeszcze coś "extra!" - mam tu na myśli coś niespodziewanego prezent z którego się nasze mamy ucieszą - moja propozycja - pakiet spa - tak aby po całej gonitwie każda mama mogła się zregenerować i poczuć piękna i zadbana. Każdej mamie należy się chwila tylko dla niej i obyśmy tym nie zapomnieli.
                  Wesołych Świąt dla wszystkich mam i nie tylko

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                    Jestem mamą dwójki urwisów, chłopiec lat 1,5 i siostra jego lat 5 właśnie zabieramy się wspólnie za prace przedświąteczne, każdy ma swój udział, mały wywraca mieszkanie do góry nogami wyjmując wszystko z szafek i zakamarków co jest w zasięgu jego małych, choć długich jak się okazuje rąk, by w subtelny sposób uświadomić mi gdzie wypadało by jeszcze sprzątnąć.Córka natomiast ma zajęcie bardziej kreatywne, szykuje sobie odpowiednią kreację świąteczną, jednak z braku konkretnego pomysłu wszystkie suknie zdało by się przymierzyć i dopasować coś do nich.Niestety żadna już nie wraca na miejsce w takim stanie w jakim została wyjęta.A tu już na dniach szykuje się gotowanie z pomysłowymi pomocnikami, ale bardzo mnie cieszą te chwile bo pomimo że czasem mnie coś zdenerwuje to jest dożo śmiechu i radości .Moim wymarzonym prezentem było by nic nie robić całe święta, leniuchować z kubkiem herbaty i zajadać smakołyki z świątecznego stołu, a mąż by usługiwał mi i maluchom.
                    ps
                    ponawiam odpowiedź którą wczoraj napisałam w złym miejscu.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                      Jestem mamą pracującą. Po powrocie z pracy chcę jak najwięcej czasu spędzić z dzieckiem. Gdy biorę wolne, chcę wtedy nadrobić domowe obowiązki. I takim oto sposobem bardzo rzadko mamy czas by wspólnie, całą rodziną pojechać gdzieś razem. Moim życzeniem jest mała wycieczka z całą rodziną. Nie musi być to daleka podróż, ważne byśmy spędzili razem czas na dobrej zabawie. Wycieczka marzy mi się też dlatego, bo moje dziecko nie lubi podróżować i każdy wyjazd jest dla nas wyzwaniem. Dlatego marzy mi się spokojna podróż, bez płaczu, wrzasków, a za to pełna śmiechu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                        Jako mama bardzo aktywnego przedszkolaka i niespełna 3-miesięcznego niemowlaczka od Mikołaja nie potrzebuję wiele, bo miłości mam pod dostatkiem i ona mnie uskrzydla, pozwala wykombinować siły do codziennego wstania z łóżka po kilka razy w ciągu nocy Ale najbardziej ucieszyłoby mnie „serum snu” w pięknym opakowaniu, które po posmarowaniu dawałoby mi kilka godzin snu i odpoczynku w zaledwie 5 minut. Takie serum na pewno doskonale działa na worki i sińce pod oczami Ucałowałabym też Świętego za drukarkę 3D, która pozwoliłaby wydrukować moje mamowe piersi i zostawić mężowi czy babci dla mojego maluszka, który jest uzależniony od „cycania”, a mnie ta jego potrzeba uziemia całkowicie w domu, że o bólu już nie wspomnę – obecnie czuję się całkowicie „wycycana”, więc Mikołaju – dla takiej drukarki mogę zrezygnować z „serum snu” Miło byłoby też znaleźć pod choinką cudowny balsam do ciała, który pozwoliłby mi jeść wszystkie smakołyki pochodzące od „krowy” – moja najmłodsza pociecha ma skazę białkową, więc karmiąc piersią też muszę wyeliminować (z wielkim ubolewaniem): masło, mleko, jogurty, śmietanę, sery itp., a taki balsam po posmarowaniu całej rozciągłości mojego mamowego ciała pozwoliłby mi napełnić się ukochanym nabiałem bez szkody na zdrowiu oseska  To takie marzenia i prośby Świąteczne. Wiem, że nie do spełnienia, ale może chociaż kremy DERMIKA HYDRALOGIQ przyniosą ulgę i wesprą mnie w ten świąteczny czas

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                          Uwielbiam muzykę i ten prezent będzie tyczył się tej dziedziny .
                          Od zawsze podobały mi się muzyczne rytmy perkusyjne. Cajon w pewnym sensie zadowolił moje oczekiwania, bo to taka skrzynka perkusyjna, którą uwielbiam. Jednak ja dalej podążam i wierzę, że perkusja będzie kiedyś w moim domu Może w Święta pod choinkę? kto wie ...
                          Czy istnieje perkusja w pudełku ? Jasne że tak . Zapraszam Cię na jedyne Polskie, największe forum o cajonach https://www.facebook.com/groups/polishcajon/

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                            Moim wymarzonym prezentem będzie pierwsza w życiu prawdziwa choinka. Bo do tej pory zawsze mieliśmy sztuczną (plastikową), a to jednak nie to samo. Jutro z samego rana przywieziemy zielone duże drzewko, zapach igliwia rozejdzie się po domu i od razu będzie czuć święta... Przystroimy ją razem z dziećmi tradycyjnie, kolorowo, tak jak pamiętam z dzieciństwa, nie zabraknie cukierka, słomkowej zabawki... Choć na chwilę też poczuję się dzieckiem

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                              W tym roku pod choinką chciałabym znaleźć wymarzony prezent- gramofon latem robiliśmy porządek na strychu u mamy i moim oczom ukazały się one-płyty winylowe zakurzone,stare,ale piękne.Zabrałam je ze sobą do domu,oczyściłam z kurzu i nawet kupiłam do nich specjalny stojak.I tak na mnie patrzy Anna Jantar,Irena Jarocka,chłopaki z The Beatles,Elvis Presley,Jose Carreras,Prince i inni I swoim spojrzeniem zachęcają mnie do ich posłuchania I dlatego marzę o garmofonie,dzieki któremu mogłabym posłuchać pięknej muzyki,przenieść się w czasie do młodości mojej mamy Cieszę się,że mam w domu historię! Marzę,by zasiąść w fotelu z kubkiem herbaty i kawałkiem piernika Świętecznego i włączyć na gramofonie np Irenę Jarocką i razem z nią zaśpiewać:Cicha noc https://www.youtube.com/watch?v=oQk6Nbi3wxw kocham tą kolędę w jej wykonaniu

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                                Marzę, aby wyjechać na święta z rodziną i spędzić je inaczej niż dotychczas. Taka odmiana dobrze by nam wszystkim zrobiła. Bajeczne miejsce, to sekret tajemniczych i jakże interesujących świąt, pełnych emocji, przygód i niespodzianek. Choć raz w roku chciałabym wyjechać, przeżyć święta z bliskimi poza domem, nie martwić się o nic, nie stresować przygotowaniami. Dom jest tam, gdzie rodzina i nieistotne, gdzie się udamy, to i tak razem spędzimy święta. Wystarczy dobrze się zorganizować i zaplanować wyjazd, aby święta były udane, magiczne i pełne niezapomnianych wrażeń.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X