Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze miejsce na wakacje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

    Stawiam na agroturystykę, bo jestem ekomaniaczką i chciałabym by moje dziecko poznało przyrodę.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

      Ja ostatnio znalazłam w sieci hotel Landrynka w Krynicy Morskiej http://krajowy.biz/firma,noclegi-nad...-hotel-service. Bardzo spodobała mi się ich oferta, mają kryty basen i saunę, a także atrakcje dla dzieci. Zastanawiam się nad tym, aby spędzić tam rodzinny weekend jakoś na jesieni.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

        Ja myślę, że wypad w góry jest świetnym pomysłem, ale przede wszystkim trzeba patrzeć pod kątem atrakcji dla dzieci.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

          Ja w wolnych chwilach staram się dziecku zapewniać odrobinę rozrywki Ostatnio np. byliśmy w takim parku rozrywki http://zatorland.pl
          Cudzą butelkę wypróżniasz trzema pociągnięciami, własną – nawet dziesięcioma.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

            My niedawno wróciliśmy znad morza, byliśmy w Stegnie Wynajęliśmy cały domek i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu


            Skomentuj


              #51
              Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

              Każde miejsce jest dobre, ale wybrac taki ośrodek, ogrodzony, może przy lesie, z placem zabaw. I nie nastawiaj się ,że np nad morzem -na leżenie na plaży, bo dzieci to męczy. W ciągu dnia można być w ośrodku, może z basenem, dzieci bezpiecznie będą sie bawić, wy - opalać, czytać, a po południu iść na plażę, pochodzić, posiedzieć, szukać muszelek. Najważniejsze, to myśleć o dzieciach, bo się szybko nudzą i taki urlop to koszmar, męczarnia.Ja też tak zrobę, bo w poprzednich latach miałam dość, nudzącego,marudzącego synka. Ale co się dziwić,dziecko musi mieć inne atrakcje.powodzenia.
              _______________________
              producent lamówki

              Skomentuj


                #52
                Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                A co powiedziałybyście na wycieczkę do starego, dobrego Krakowa? Teraz, po ŚDM jest tam święty spokój Na świecie ostatnio tak niebezpiecznie, więc może lepiej nie ryzykować jakichś dalekich wypraw, a w Krakowie wbrew pozorom jest mnóstwo możliwości na ciekawe spędzenie czasu z dzieckiem - ZOO, Ogród botaniczny, Ogród doświadczeń, baseny, lunaparki, kina... Do wyboru do koloru. Można też wynająć tego typu apartament przyjazny dzieciom, aby zapewnić sobie odpowiednie zaplecze i mieć warunki praktycznie takie same, jak w domu

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                  We wrześniu organizowane są wakacje nad morzem dla świeżo upieczonych mam. Słyszałyście o tej akcji Primavery? Są to takie wczasy dla aktywnej mamy nad morzem. Sprawdźcie tutaj: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pa...aktywnych-mam/. Jest to tygodniowy pobyt w hotelu nad morzem w terminie 18-24 września 2016 r. połączony z ćwiczeniami i zabawami dla mam z dzieckiem. Są tam ćwiczenia na brzuch, uda, pośladki ale także zabiegi ujędrniające ciało a nawet specjalny pakiet dla tatusiów gdyby również chcieli się wybrać Wybieracie się?

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                    Wszystko uzależnione jest od jednej rzeczy,czyli mianowicie od pogody bo to liczy się najbardziej podczas udanych wakacji,nie sądzicie? Czy będą to góry czy wyjazd nad morze lub jezioro- wszędzie możemy się dobrze bawić i spędzić ten czas miło ze swoimi dziećmi

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                      Jeśli wakacje w Polsce to zdecydowanie w Zakopanem. A jeśli Zakopane to resort Nosalowy Dwór. Byłam, widziałam (nawet nie raz) i z czystym sumieniem mogę polecić

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                        My wolimy wypoczywać nad morzem. Odwiedzam morze praktycznie co roku z tego powodu,ze moje dzieci wracają za każdym razem znad morza zdrowsze i mniej potem chorują ( tak działa na nie jod zawarty w powietrzu).

                        Właśnie wróciliśmy znad morza. Wynajelismy sobie takie mieszkanie w Gdańsku:
                        http://www.dhapartamenty.pl/pl/stron...eptuna-56.html

                        Muszę przyznać,ze byłam bardzo zadowolona ze standardu. Wygodne, ładnie urządzone i z własną kuchnią.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                          Z dzieckiem nad nasze morze? Gdzie sens?
                          Można pojechać na wakacje i spędzić czas równie dobrze siedząc cały czas na noclegu. Bo taka pogoda. Za granicą nigdy nie mieliśmy takiego dnia, żebyśmy mieli spędzać czas w hotelu. Zawsze świetna pogoda. W tym roku zaliczyliśmy Hiszpanię, dzieci miały aquapark, cały tydzień zabawy. Czego chcieć więcej?

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                            Przejazd na wakacje to bardzo fajny pomysł. Trzeba będzie postaiwc na wypożyczalnię kampera. tu jest link do tego tematu: http://dethleffs-polska.pl/wynajem-campera-nowy-wymiar-podrozy/

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                              Napisane przez kankiela Pokaż wiadomość
                              Z dzieckiem nad nasze morze? Gdzie sens?
                              Można pojechać na wakacje i spędzić czas równie dobrze siedząc cały czas na noclegu. Bo taka pogoda. Za granicą nigdy nie mieliśmy takiego dnia, żebyśmy mieli spędzać czas w hotelu. Zawsze świetna pogoda. W tym roku zaliczyliśmy Hiszpanię, dzieci miały aquapark, cały tydzień zabawy. Czego chcieć więcej?

                              My również wybieramy wakacje za granicą. Dzieci mamy już starsze. Kierujemy się wyborem hoteli, w których są przewidziane atrakcje dla dzieci, animacje. Super są miejsca z figloklubami. Dzieki temu można zostawić dziecko pod opieką opiekunki na kilka godzin i mieć czas tylko dla siebie.

                              Warto jest rozważyć wyjazd własnie teraz. Zobaczcie sobie jakie dobre promocje na wyjazdy mają biura podróży jesienią:
                              http://www.swiatwypoczynku.pl/najlepsze-promocje/

                              Można upolować last mnute do Grecji z all inclusive za 1300 zł.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Najlepsze miejsce na wakacje

                                według mnie polskie góry - są przepiękne

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X