Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

TV i dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: TV i dziecko

    Styczności z TV nie da się uniknąć, tak jak i z komputerem.
    Tylko trzeba ustalić pewne zasady przede wszystkim, jak długo można oglądać/grać i co można oglądać/ w co grać.
    na tę chwilę z bajek mogę polecić wszystkie na mini-mini, a z gierek na przykład tę: http://dogry.pl/need-for-speed-world.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Niestety tv nie potrafię dziecku ograniczyć oglądamy razem bardzo dużo programów i bajek które nadają sie dla małego dziecka

      ____________________
      Tanio wygrało, drogo przegrało http://www.renocarserwis.pl pora na inspekcję!
      Last edited by ecomarta2371; 10-02-2014, 15:42.

      Skomentuj


        #63
        Odp: TV i dziecko

        Drogie mamy! Pozwalacie swoim pociechom oglądać tv? Moja Julka ma siedem latek i jest wielką fanką programów podróżniczych i wszelakich filmów gdzie są zwierzątka. Ostatnio namiętnie ogląda "Władce Dziczy" na Polsat Viasat Nature, nawet my z mężem się wkręciliśmy. Fajnie, że lubi coś innego od bajek a i zapamiętuje wiele ciekawostek.

        Skomentuj


          #64
          Odp: TV i dziecko

          Moim zdaniem nie stanie się nic złego gdy dziecko raz na jakiś czas obejrzy bajkę w telewizji. My na przykład bardzo lubimy całą rodziną oglądać nasze ulubione filmy czy bajki. Na przykład na najbliższą sobotę zaplanowaliśmy już wieczorny sens przez TV - na Puls2 będzie leciał Wall-E, ulubiony animowany film moich pociech

          Skomentuj


            #65
            Odp: TV i dziecko

            Sporym problem jest brak czasu... sporo rodziców włącza telewizor żeby zająć czymś dziecku.
            szklane żyrandole

            Skomentuj


              #66
              Odp: TV i dziecko

              można pozwolić ale z umiarem Są bajki fajne dla dzieci ale niektóre ukazują za dużo przemocy niestety Teraz też są ciekawe programy dla dzieci czy teleturniej z czego dziecko zawsze coś nowego się dowie
              A teraz lato więc więcej dzieci na dworze przebywa niż w domu

              Skomentuj


                #67
                Odp: TV i dziecko

                Wszystko jest dla ludzi,także dla tych małych.Podobnie uważam jest z oglądaniem tv.Kiedy dzieci były małe starałam się dużo im i z nimi czytać,rysować.Teraz kiedy są starsze w naszym domu królują głównie ich lektury szkolne
                które staramy się czytać razem,dyskutować o nich i wymieniać swoje poglądy.Kiedy dziecko jest zajęte,ma coś ciekawego do zrobienia, to nawet nie myśli o tym by oglądać tv.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: TV i dziecko

                  W naszym domu nie ma telewizora i nie będzie. Posiadamy jedynie laptopa, tablet, 2 smartfony oraz projektor multimedialny http://lg.com/pl/wszystkie-projektory Warto coś takiego mieć w domu moim zdaniem. A telewizor to dzisiaj zupełnie zbędne i nieprzydatne urządzenie.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: TV i dziecko

                    Dziecko może zobaczyć bajkę czy ulubiony serial, ale czas spędzony przez TV należy kontrolować.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: TV i dziecko

                      Ostatnio jak pilnuję dzieci, włączam na YT stare bajki, typu Krecik itd. Według mnie te nowe są mdłe, przekazują jakieś dziwne dla mnie wartości.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: TV i dziecko

                        Teraz to leca takie badziewia, ze glowa mala :/

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: TV i dziecko

                          Nie widzę w tym nic złego, pod warunkiem, że dziecko nie siedzi cały dzień przed telewizorem.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: TV i dziecko

                            Ja się nie bardzo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.
                            Co trudów, co kłopotów miłość z sobą ciągnie…

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: TV i dziecko

                              Wg mnie to nie powinien byc zaden problem jesli sie po prostu dzieciom puszcze odpowiednie programy, my korzystamy z takiego tv i sie swietnie sprawdza.
                              Last edited by disne; 06-06-2020, 01:32. Powód: nie opłacona reklama

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: TV i dziecko

                                Długo walczyłam z tym by odciągnąć dziecko od telewizora i gier komputerowych, ostatnio ze względu na okres letni, częściej bawi się na dworze co jednak też mu się nudzi. Myślicie, że kupno roweru to dobre rozwiązanie?
                                Znalazłam sklep internetowy i myślę nad zakupem roweru dla mojego dziecka, proszę o opinię doświadczonych rodziców w tym temacie. Z góry dziękuję
                                Last edited by disne; 06-06-2020, 01:32. Powód: nie opłacona reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X