Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Obowiązki położnej podczas porodu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Obowiązki położnej podczas porodu

    Grunt to mieć przy sobie męża, przy pierwszym porodzie nie był i było o wiele gorzej.
    Drugi poród wspominamy wspólnie bardzo dobrze. Przebiegł szybko i sprawnie.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Obowiązki położnej podczas porodu

      Ja mialam polozna na wylacznosc, wiec byla przy mnie caly czas i tylko ona zajmowala sie mna od poczatku do konca kiedy przyszedl lekarz i wyslal mnie na cc. Z tego co wiem to przy normalnych porodach bez wylacznosci poloznej , polozna tez jest ta osoba, ktora zajmuje sie rodzaca glownie. Lekarz przychodzi tylko w razie potrzeby.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Obowiązki położnej podczas porodu

        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
        Grunt to mieć przy sobie męża, przy pierwszym porodzie nie był i było o wiele gorzej.
        Drugi poród wspominamy wspólnie bardzo dobrze. Przebiegł szybko i sprawnie.
        Fakt maż robi dobra robote przy porodzie. U mnie np. dopoki bylismy pod prysznicem to sobie zartowal robil zdjecia itp itd a jak wyszlismy do pokoju i zaczelam czuc na powaznie skurcze to prawie zemdlal heh, ale szybko podniosl sie i wzial sie do roboty. Masowal uda tam gdzie polozna pokazywała, pomagał żartami i wspierał.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Obowiązki położnej podczas porodu

          Mój Mąż był przy obu porodach i powiem Wam, że Jego obecność bardzo pomogła przezwyciężyć mi wszelkie opory psychiczne. Dzięki Niemu czułam się naprawdę pewnie!


          Skomentuj


            #65
            Odp: Obowiązki położnej podczas porodu

            Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
            Mój Mąż był przy obu porodach i powiem Wam, że Jego obecność bardzo pomogła przezwyciężyć mi wszelkie opory psychiczne. Dzięki Niemu czułam się naprawdę pewnie!
            Mąż przy porodzie najlepszy, wyręcza niejedna położną i to czasami dużo lepiej. A przy kim miałybyśmy się czuć pewnie i bezpiecznie, jak nie przy ojcu własnego dziecka?

            Skomentuj


              #66
              Odp: Obowiązki położnej podczas porodu

              Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
              Mąż przy porodzie najlepszy, wyręcza niejedna położną i to czasami dużo lepiej. A przy kim miałybyśmy się czuć pewnie i bezpiecznie, jak nie przy ojcu własnego dziecka?
              Tak, maż jest niezastąpiony ja słuchała tylko jego..położna nie potrafiła do mnie dotrzeć...gdyby jego nie było to nie wiem jak bym dała radę urodzić a i położna pewnie byłaby bardziej wkurzona na mnie i nie potrzebnie zrobiłoby sie nie miło...mąż jest duzym wsparciem dla rodzącej !

              Skomentuj


                #67
                Odp: Obowiązki położnej podczas porodu

                Najważniejsza dla mnei byla polozna, jako osoba wyspecjalizowana. To ona zarzadzała całą akcją. Drugi w kolejnsci byl moj mąż - w trakcie skurzcy partych bardzo mi pomagal. Lekarz dopiero przyszedl na zszycie...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Obowiązki położnej podczas porodu

                  lekarz pojawił się na sam koniec
                  green magma

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X