Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

    Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
    Czasami w nieświadomości możemy robić różne dziwne rzeczy i to jest normalne a przy pierwszym dziecku tym bardziej. Zawsze gdy nie jesetm czegoś pewna mogę przedzwonić do mojej Pani doktor ona chętnie pomoże.
    Fajnie, że masz taką możliwość, ja ze swoim lekarzem kontaktu telefonicznego nie mam, mogę dzwonić tylko do przychodzi w razie potrzeby, swojego numeru nie daje.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

      Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
      Fajnie, że masz taką możliwość, ja ze swoim lekarzem kontaktu telefonicznego nie mam, mogę dzwonić tylko do przychodzi w razie potrzeby, swojego numeru nie daje.
      Tak, to jest dla mnie ważne. Może wystarczy zapytać czy konsultacja telefoniczna byłaby możliwa? czasami lekarz sam pierwszy nie zaproponuje takiego rozwiązania.

      Skomentuj


        #33
        Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
        Tak, to jest dla mnie ważne. Może wystarczy zapytać czy konsultacja telefoniczna byłaby możliwa? czasami lekarz sam pierwszy nie zaproponuje takiego rozwiązania.
        Nie, pani doktor wychodzi z założenia, że nie daje prywatnych numerów, bo kiedyś ja zamęczali ludzie, a jak coś potrzeba każe dzownić do przychodni tam zawsze ktos będzie, kto mógłby pomoc ew.

        Skomentuj


          #34
          Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

          W nocy takiej porady nie otrzymasz a gdy masz zaufanego pediatrę, który jest z powołania to nie ma znaczenia dla niego czy ty będziesz do niego dzwonić z 10 razy czy raz.
          Ja uważam, że to on jest dla nas a nie my dla niego...gdy nie może odebrać po prostu nie odbiera i stara się oddzwonić.

          Skomentuj


            #35
            Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

            Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
            W nocy takiej porady nie otrzymasz a gdy masz zaufanego pediatrę, który jest z powołania to nie ma znaczenia dla niego czy ty będziesz do niego dzwonić z 10 razy czy raz.
            Ja uważam, że to on jest dla nas a nie my dla niego...gdy nie może odebrać po prostu nie odbiera i stara się oddzwonić.
            W pełni się z Tobą zgadzam. Mój lekarz starał się zawsze odbierać telefon, a kiedy nie mógł to po prostu do mnie oddzwaniał Uważam tak jak Ty, że lekarz powinien nam zawsze służyć swoim doświadczeniem. W końcu gdyby nie MY to nie miałby pracy


            Skomentuj


              #36
              Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

              Ja na poczatku smarowałam maściami, ponieważ mi bardzo pękały, leciała krew i woda, a póxniej smarowałam troche mlekiem.

              Skomentuj


                #37
                Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

                Ja smarowałam tylko własnym mlekiem i muszę powiedzieć, że na podrażnione brodawki sprawdza się super! Nie ma to jak naturalne metody


                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

                  ja używałam bepanthen baby i maltan. probowalam tez mleko i po prostu wietrzenie kiedy mialam okazje byc sama w domu, ale szczerze mowiac... Wszystkie metody mnie rozczarowaly i okazaly sie malo skuteczne.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

                    Miałam dwa razy póki co taki poważniejszy problem z brodawkami. Stosowałam też swoje mleko i oczywiście wietrzenie, dużo chodziłam bez biustonosza po domu. W awaryjnych sytuacjach i przy dużych rankach miałam maść na brodawki ze Skarbu Matki.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

                      Ja nie mam zaufanie do tych wszystkich "smarowideł", własny pokarm jest dużo bezpieczniejszy, no i przede wszystkim ekonomiczny


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

                        Oczywiście najlepszy jest już wspomniany własny pokarm. Kropla czy dwie po każdym karmieniu rozsmarowane na brodawce i otoczce załatwia sprawę. Cały czas tak robię i nie mam problemu z popękanymi brodawkami. Do tego obowiązkowo wietrzenie i częste zmiany wkładek laktacyjnych, żeby nam się grzybek nie zagnieździł No i masowanie piersi

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

                          Na początku bywa ciężko to fakt i mi wystarczył tylko własny pokarm aby brodawki ładnie sie wygoiły a przyznam, że było dość ciężko wytrzymać kiedy przystawiałam synka do piersi..było tak dwa dni natomiast później wszystko się wygoiło i wróciło do normy. Teraz karmię już 10 miesięcy i brodawki nie odczuwają tego w ogóle.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

                            hej hej

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

                              ugh, ja nie wytrzymalam, po prostu zrobił się stan zapalny i lekarka powiedziała, że trzeba to zatrzymać :< i poszły w ruch kremy i inne cuda, w sumie gdyby nie krem z mamas na popękane brodawki to bym się chyba z bólu nie wygrzebała, bo takie były suche i porozwalane :<

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: pielęgnacja piersi i brodawek u mam karmiących

                                Ja używalam dwóch kosmetyków: krem do pielęgnacji biustu i maść na pękające sutki z serii mama's. Bardzo dobre, sprawdzone kosmetyki. Niestety, nie można ich kupić w zwyklej drogerii, tylko w niektórych aptekach. Na ich stronie mamas.com.pl jest jednak wyszukiwarka i można sprawdzić, gdzie można je kupić najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X