Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czerwiec 2013

    w sumie to ciuszki. z chłopca można ubrać na dziewczynkę. ją Narazie bez zmian ...tzw. cisza przed burzą hihi. mam nadzieję że urodzi się już w tym tygodniu. a takie pytanko mam u was w szpitalach dają do porodu naturalnego znieczulenie ,czy trzeba płacić ?? jak to jest bo wiem że w mojej miejscowości jest za opłatą ale rzadko dają . ją tutaj mam wszystko na ubezpieczeniu .praktycznie idę do szpitala bez niczego i dają wszystko na miejscu. np.pieluszki,spioszki,znieczulenie, ją tylko biorę ciuchy na wyjście i kosmetyczke

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czerwiec 2013

      U nas znieczulenie tylko teoretycznie tzn. jak chcesz to oczywiście płatne, ale dodatkowo musisz sobie załatwić anestezjologa do porodu, a ten kosztuje sporo, więc raczej nie ma szans. No chyba, że coś się zmieniło, ale tak było 3 lata temu jak rodziłam (chociaż w to wątpię).
      Dla maluszka ubranka też dają i kilka sztuk pieluch, więc też biorę tylko ubranka na wyjście i dodatkowo chusteczki do pupy, bo się przydają





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Czerwiec 2013

        prawie półtora roku temu,jak rodziłam synka miałam bezpłatne znieczulenie. I też praktycznie nic nie musiałam dla niego mieć... Mam nadzieję,że teraz tez tak będzie ;]



        Skomentuj


          Odp: Czerwiec 2013

          o widzicie to w tej Polsce nie jest wcale tak źle.słyszalam wiele złych opini wlasnie na ten temat. mam wiele znajomych co musialy rodzic bez znieczulenia i bardzo długo sie mordowały aby pociechy przyszły na świat. dziś jest pierwsza data porodu /a mam ich pare hehe/ ale nadal cisza w środe jak pójde do ginekologa to moze juz mi coś powie. a w piątek na monitory do szpitala , wtedy teoretycznie i praktycznie bedzie 40 tygodni. ładny dzionek się zrobił ide na kolejny spacerek

          Skomentuj


            Odp: Czerwiec 2013

            Izute90 to gdzie Ty rodziłaś, że miałaś wogóle dostęp do znieczulenia i na dodatek bezpłatne Jestem w szoku. U nas nie ma szans, no chyba, że Cię na cesarkę wezmą.
            Ja dziś byłam u lekarza, maluch na razie jeszcze wysoko, z szyjką też jeszcze nic się nie dzieje. Ale coraz częściej mam skurcze, także zobaczymy. Teraz już właściwie mogę rodzić, więc już się nie przejmuję, że za szybko
            Annak a u Ciebie już jakieś skurcze się pojawiają?





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Czerwiec 2013

              tak odczówam skurcze /bezbolesne/ co jakiś czas ,ale ciężko mi powiedziec w jakich odstepach czasu, bo jak w domu siedze to rzadziej odczówam, a na spacerach to co kilka minut .oprócz skurczy od wczoraj mam taki mdły ból w podbrzuszu /jakby na okres/, kłócia i jak chodze to brzuch mam cały czas twardy. mały wczoraj prawie cały dzień siedział spokojnie a na wieczór jak sie położylam do łózka to o mało nie wyskoczył z brzucha hihi tak szalał i wywijał rączkami i nóżkami hehe niech sie już rodzi bo coraz gorzej sypiam a chce byc wyspana bo czekają mnie bezsennne noce!!

              Skomentuj


                Odp: Czerwiec 2013

                Witam,

                nasz maluszek będzie ważył ponad 3,5kg prawdopodobnie .
                U nas nie ma ZZO. Nie korzystałam wcześniej i jakoś przeżyłam, ale po co tak męczyć kobietę. Nawet nie myślę o porodzie, bo nie chce się denerwować.
                Dziewczyny jakiej firmy staniki do karmienia kupowałyście i czy ten pas poporodowy tez macie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czerwiec 2013

                  a to juz ci podali prawdopodobną wage??
                  ja o porodzie tez nie myśle, przynajmniej nie chce poruszac tego tematu bo nie chce sie stresowac choc w moim przypadku o porodzie ciezko nie myślec hehe
                  staniki narazie mam dwa z H M . a pas to napewno bede chciala kupic ale nie chce kupowac w sklepie wole w aptece na wymiar dlatego musze poczekac .

                  Skomentuj


                    Odp: Czerwiec 2013

                    Ja stanik do karmienia kupowałam na allegro, trochę się bałam czy będzie dobrze leżał, ale muszę przyznać, że nawet w sklepie nie udało mi się tak dobrać. Podaję linka może i Wam się przyda http://allegro.pl/alles-mama-new-biu...211614511.html (wybór ma dość duży). A jeśli chodzi o pas porodowy, to ja wcześniej nie używałam i teraz też raczej nie będę.
                    U mnie poród też już w każdej chwili może się zacząć, ale ja niestety chyba za dużo myślę i coraz bardziej się stresuję.





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Czerwiec 2013

                      Chciałam rodzić u rodziców w Warszawie,ale z namową narzeczonego,Robcio urodził się u Nas na Podlasiu,niedaleko Suwałk. Mały był ułożony główką do dołu,więc już nie powinien się przekręcić,ale i tak będzie jeszcze usg.



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czerwiec 2013

                        annak27 zapytaj lekarza, powinien podać prawdopodobną wagę. Nasz jest ciut powyżej średniej ze wszystkimi wymiarami, a średnia to 3,5 kg. Komputer podaje przybliżone wartości na koniec.

                        Jak rodziłam córcie, to byłam później w pokoju z dziewczyną, która urodziła ponad 5 kilogramowego syna. Byłam zdziwiona, że ona nie wiedziała, że będzie taki duży. Byli zupełnie nie przygotowani. Wszystkie ciuszki były za małe. Jej mama przywiozła później jakieś rożowe, obojętnie, aby było co założyć. Maluszek był cały czas głodny i się wydzierał. Łatwo ta młoda mama nie miała.

                        Skomentuj


                          Odp: Czerwiec 2013

                          5 kg, no ładnie. Ale chyba nie rodziła naturalnie?!





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Czerwiec 2013

                            jejuuuuu 5 kilo!!! szoook!! no ja dziś odwiedziłam ginekologa , wszystko ok, mały zdrowy i duży , jak sie urodzi bedzie miał ponad 3 i pół kilo odwrócony jest do pozycji wyjściowej ale wyjsc nie chce!! tutaj według kalendarza zaczelam 41 tydzień ale tak naprawde to jest o ok ponad tydzień mniej . w piątek ide na pasy i mam nadzieje ze mnie tam zostawią!!!

                            Skomentuj


                              Odp: Czerwiec 2013

                              Annak i jak po dzisiejszej wizycie?
                              Mnie ostatnio coraz częściej brzuch boli. Nie wiem czy to już zapowiedź zbliżającego się porodu?! Wogóle dziś w nocy mało spałam przez ten brzuch, a na dodatek jeszcze jakieś sline mdłości mnie dopadły





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Czerwiec 2013

                                witajcie, my nadal razem w pakiecie po wizycie wiem tylko tyle ze mam juz czeste skurcze co 7/10 minut jak dojda do 5 min to mam jechac na pogotowie, jesli w tym tygodniu sama nie urodze to w przyszły piątek kolejne pasy i wyzyta u ginekologa w szpitalu. te mały to nie ma pośpiechu na ten świat !! wszyscy w koło wrózyli mi poród przed terminem, na pełnie ksieżyca a tu nic hehe takze zobaczymy co dalej ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X