Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miś własnoręcznie robiony?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

    Napisane przez justynauk-86 Pokaż wiadomość
    Oj ciasta i torty też uwielbiam robić i jeść tak nie na temat :P
    więc mam nadzieję że cię jeszcze spotkam w dziale Kulinarnie Lubię zdobywać nowe przepisy i się wymieniać sprawdzonymi
    A co do szycia stało się teraz takie modne bo wszędzie widać takie cudowności czy na fb czy na blogach aż miło patrzeć na takie rzeczy

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Miś własnoręcznie robiony?

      Ale ja Wam zazdroszczę i zdolności i czasu lub organizacji żeby wyrobić się ze wszystkimi obowiązkami i mieć czas dla rodziny i szycia takich wspaniałości... Fajnie że coraz więcej osób docenia ręczna robotę

      Skomentuj


        #18
        Odp: Miś własnoręcznie robiony?

        pradip jedni szyją drudzy smacznie gotują pieką, kazdy ma jakis ukryty talent tylko trzeba go znaleść - ja ostatnio mało mam czasu na szycie lato to niestety mimo iz dzien dłuzszy wiecej jest obowiązków: bo działka, warzywniak, krzewy itd. ale jak tylko mam chwilke to cos szyje choc pare minutk to mnie stasznie wycisza ostatnim czasem i relaksuje

        Skomentuj


          #19
          Odp: Miś własnoręcznie robiony?

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          pradip jedni szyją drudzy smacznie gotują pieką, kazdy ma jakis ukryty talent tylko trzeba go znaleść - ja ostatnio mało mam czasu na szycie lato to niestety mimo iz dzien dłuzszy wiecej jest obowiązków: bo działka, warzywniak, krzewy itd. ale jak tylko mam chwilke to cos szyje choc pare minutk to mnie stasznie wycisza ostatnim czasem i relaksuje
          Właśnie ta koleżanka co mi maszynę nastawiała mówi mi "To cie się tak chce tak szyć ??? " -dziwiła się ale ja to potrzebuję takiego zajęcia co właśnie wyciszy i zrelaksuje tak jak robię te kartki i to mnie odstresuje trochę Tak samo i szycie

          Skomentuj


            #20
            Odp: Miś własnoręcznie robiony?

            Ja uszyłam kiedyś małą pandę - rozprułam inną, starą zabawkę, wzięłam wymiary i wprowadziłam potrzebne zmiany. Trochę to zajęło, ale wyszło całkiem nieźle. Szkoda, że wszystko było szyte ręcznie, bo wtedy jeszcze nie umiałam posługiwać się maszyną

            Skomentuj


              #21
              Odp: Miś własnoręcznie robiony?

              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
              Ale ja Wam zazdroszczę i zdolności i czasu lub organizacji żeby wyrobić się ze wszystkimi obowiązkami i mieć czas dla rodziny i szycia takich wspaniałości... Fajnie że coraz więcej osób docenia ręczna robotę
              Ja mam jeszcze to szczęście, że moja córka jest malutka i idzie spać o 19-20 i śpi do rana, więc mam sporo czasu na swoje sprawy Dzień jest dla niej, wieczór dla mnie i męża. Jak będzie, jak podrośnie, to zobaczymy :P

              A ręczną robotę mało kto docenia, a już na pewno, jeśli "docenia", to chciałby kupić za cenę chińszczyzny. To bardzo smutne.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                bardzo dobry pomysł na taką przytulankę, zrobioną samodzielnie od serca

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                  Mając małe dziecko to faktycznie tego czasu już tyle nie ma, ale dobrze zorganizuje sobie czas to i wieczorem mozna coś porobić. Ja bardzo bym chciała uszyc jakąś zabawke małemu, ale nie mam az takiego talentu.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                    bardzo dobry pomysł dziecko samo może wykonac zabawkę z pomoca rodzica super

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                      Także szyłam mojemu synkowi misie jak byl mniejszy uważam że to najlepsze co może być to jest to coś oryginalnego i fajna pamiątka , sama taką miałam za dzieciaka , super sprawa , szyłam przeważnie jednego misia przez 2 tygodnie bo różnie to bywało z czasem wolnym przy malutkim
                      Fotowoltaika dla firm Elve polecam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                        Takie zabawki są zawsze robione z sercem. Jak najbardziej jestem za takimi przytulankami.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                          Zabawki ręcznie robione są dla dzieci o wiele ciekawsze niż standardowe.
                          Zaleta jest to, że możemy dopasować i zestawić ulubione kolory dzieci, uszyc ulubione maskotki to prawdziwa frajda.
                          Niestety wymaga trochę umiejętności.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                            Ja na galerialucznik.pl szukam jakiegoś poradnika żeby zrobić coś sama, bo niestety za dużego doświadczenie w tym nie mam

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                              ja szylam kostki sensoryczne.. tzn kilka materialow roznej struktury na kazdy bok, do tego zamowilam sobie tutaj https://godanparty.pl/ wstazki kokardki i tasiemki tez rozne i powszywalam.. do srodka kostki upchalam wate a w kolejnych juz dawalam groch bo wtedy mozna bylo wyprac a z wata nie

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Miś własnoręcznie robiony?

                                My z synem żeśmy razem szyli
                                Kupa zabawy i to jest od tego czasu jego ulubiony miś bo własnoręcznie zrobiony
                                Kalendarze na rok 2018 z własnymi zdjęciami w dobrych cenach. Sprawdź sama https://kalendarion.pl/cennik

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X