Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

    Cześć ! Córka ma obecnie kilka kurzajek. Niestety ale nie działają żadne leki, pediatra przypisała wprawdzie lakierek ale nie da się za jego pomocą usunąć.
    Na jednej stopie ma dwie, na drugiej trzy. Podejrzewam,że zaraziła się w szkole.
    Może znacie kogoś prywatnie w Warszawie do kogo można byłoby się z tym wybrać?
  •    
       

    #2
    Odp: Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

    Moja córka też to miała. Nie pomagały praktycznie żadne leki. U mnie tak bo sama kiedyś miałam kurzajki, u niej wcale....
    Skuteczna okazała się wizyta u podologa. Wykonała tam zabieg kriochirurgi . Za jedna wizytą usuwa się kurzajki i problem masz z głowy już na zawsze.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

      Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
      Moja córka też to miała. Nie pomagały praktycznie żadne leki. U mnie tak bo sama kiedyś miałam kurzajki, u niej wcale....
      Skuteczna okazała się wizyta u podologa. Wykonała tam zabieg kriochirurgi . Za jedna wizytą usuwa się kurzajki i problem masz z głowy już na zawsze.
      Na czym dokładnie polega ten zabieg ? Czy córka nie będzie się tego bała? I jaki jest mniej więcej koszt ? Muszę przyznać,że już fortunę wydałam na te wszystkie leki.Ostatni lakierek kosztował prawie 140 zł. Aż oczy zrobiłam w aptece jak mi pani farmaceutka o tym powiedziała.Kupiłam i co ? I nic. Córka nadal to ma mimo że stosowałyśmy zgodnie z zaleceniami.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

        Spokojnie to nie boli ! Sama równiez na początku trochę się bałam jak córka będzie na to reagowała ale okazało się,że było bardzo spokojnie. Pani podolog nawiązała z córcią bardzo dobry kontakt, uspokoiła.Wydaje mi sie,że sama jako mamuśka bałam sie bardziej od córci. Sam zabieg szybciutki, usuwałyśmy po 2 kurzajki na jednej wizycie.
        Koszt nie pamiętam dokładnie jaki ale było to ok 50-60 zł za kurzajkę czyli w sumie mniej niż leki.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

          No to rzeczywiście taniej niż leki.Szczególnie jeśli tak jak piszesz za pomocą zabiegu można pozbyć się tego na zawsze. Mam wielką prośbę-mogłabyś dać mi tutaj numer telefonu jeśli masz?
          Zadzwoniłabym i dopytałabym się czy jeszcze mają jakieś terminy w tym tygodniu to bym się zapisała z córką ( dzisiaj albo jutro to byłoby idealnie bo mamy więcej czasu).

          Skomentuj


            #6
            Odp: Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

            Przepraszam,że tak poźno odpisuję ale może uda Ci się jeszcze zapisać, tutaj masz kontakt: http://www.podolog-warszawa.pl/ - na stronie znajdziesz nr tel.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

              A skąd jesteś? Moja córka też miała kurzajki, na szczęście udało się ich pozbyć bez wizyty u lekarza - mała panicznie sie boi. Z tego co wiem na kurzajki najlepsze jest wymrażanie. Poproś w aptece o jeden z lepszych preparatów i powinno się udać pozbyć tej narośli. W ostateczności oczywiście trzeba iść do lekarza bo nie ma sensu żeby maluch się męczył.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

                Kurzajki można też spokojnie usunąć w domu.
                Tylko trzeba wiedzieć, po jaki lek sięgnąć.
                Całkiem dobrze sprawdza się np. undofen kurzajki. Nie polecam natomiast maści siarkowej. Kiedyś zapisał mi ją dermatolog i w ogóle nie zdała egzaminu.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

                  Moja mama usuwała właśnie w domu, preparatem kupionym w w aptece. Nie pamiętam nazwy. podpytaj się może farmaceuty dokładnie, powinien ci poradzić

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

                    Przekichane z kurzajkami, bola i przeszkadzają a najgorsze że mają tendencje do odbudowywań :/ Nie wiem jak tam te prepararty wiem, ze to musi wyjsć z korzeniem żeby się nie pojawiały od nowa. Koeżanka jak byłam mała i chodziłyśmy do szkoły stosowała różności i jej nie schodziły

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

                      Wiesz co, ja sama miałam kiedyś kurzajki i masakra. Dobrze ze chcesz leczyc to prywatnie, bo na fundusz to usuniecie tego zajmie kupę czasu. Jak tylko zobaczyłam, ze mój syn ma kurzajkę to umowilismy się na wizyte u dermatologa w szpitalu Medicover. Najpierw zalecił stosowanie maści, ale gdy to nie przynosiło efektu to przeprowadził zabieg, dzięki któremu po jakichś 2 tygodniach kurzajka odpadla. Naprawdę polecam, świetny specjalista

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

                        Prawda jest taka, że należy kompleksowo dbać o stopy. Po leczeniu warto sobie zerknąć tutaj https://www.callusan.sklep.pl . Są tam różnorodne produkty niemieckiej firmy podologicznej Greppmayr GmbH. Pewnie już oo niej słyszałyście. Mają kosmetyki dopasowane do konkretnych potrzeb. Koniecznie sobie tam zerknijcie, bo do 20 czerwca można skorzystać z kodu rabatowego WIOSNA2017.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

                          Jest wiele gabinetów. Polecam jednak dobrze sprawdzic jakie wykształcenie ma osoba pracująca w danym gabinecie. Dobrze jakby ukończyła odpowiednie kursy podologiczne i znała się na tym co robi....

                          Ze swojej strony polecam jeszcze zajrzeć sobie tutaj:
                          https://podolodzy.pl/zabiegi-usuwani...odawek-18.html

                          Na stronie jest opisane na czym powinno wyglądać profesjonalne usuwanie kurzajek i brodawek oraz na co zwrócić uwagę podczas zabiegu.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

                            Super, dzięki wielkie za fajne porady

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Do kogo w Warszawie z kurzajkami na stopach córki

                              Podolog albo dermatolog.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X