Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przyprawy w diecie dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: przyprawy w diecie dzieci

    Córeczce (11 miesięcy) przyprawiam przede wszystkim bazylią, oregano, carry, słodką papryką, lubczykiem. Czasami dodaję też odrobinę czosnku. Nie podaję w ogóle soli.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: przyprawy w diecie dzieci

      Podczas przygotowywania potraw dodajemy dużo ziół. Czasem są to zioła z torebki a czasem z ogrodu i te nadają wyjątkowego smaku i zapachu potrawie

      Skomentuj


        #48
        Odp: przyprawy w diecie dzieci

        po jakim czasie od rozpoczęcia wprowadzania stałych posiłków zaczęłyście doprawiać dania? oczywiście kwestię soli pomijamy, bo tego stosować nie zamierzam, ale ciekawi mnie, kiedy zacząć urozmaicać maluchowi jego obiadki.

        Skomentuj


          #49
          Odp: przyprawy w diecie dzieci

          Ja zaczelam przyprawiac jedzenie ok 9 mca zycia. Juz wtedy dziecko bylo obeznane z wiekszoscia warzyw i kurczakiem, wiec dodawalam mu przyprawy np. ziola prowansalkie. Zjadl ze smakiem

          Skomentuj


            #50
            Odp: przyprawy w diecie dzieci

            ja nie dodawalam przypraw bardzo dlugo ze wzgledu na to, ze raz gdy dalam malej do posmakowania sosu pomidorowego z bazylia i oregano miala straszne wzdecia ;/ w dodatku nie moglam niczym sie ich pozbyc ;/ lekarz poradzil podac roztwor z dicopeg junior i pomoglo, ale odlozylam przyprawy do czasu gdy miala 1,5 roku

            Skomentuj


              #51
              Odp: przyprawy w diecie dzieci

              Wznawiam temat...a wiecj ja stosuje tylko podstawowe jak sól i pieprz, majeranek i inne delikatne zioła...żadnych ostrych ani wyrazistych

              Skomentuj


                #52
                Odp: przyprawy w diecie dzieci

                Odkąd moje dzieci skończyły rok sama gotuję , bo nie chciały jeść słoiczków i wcale się nie dziwie :P na początku byłam ostrożna z przyprawami głównie z sola i pieprzem , za to nie żałowałam ziół koperku czy lubczyku. Obecnie córki mają prawie 3 lata i jedzą to co my nie używam żadnych kostek rosołowych czy vegety , wszystko naturalne przyprawy
                Jeśli chcecie wymodelować sobie sylwetkę, zapraszam:endermologia na modelowanie sylwetki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: przyprawy w diecie dzieci

                  Może warto zostawić ten temat jakiemuś specjaliście?
                  You gave me a forever within the numbered days, and I'm grateful.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X